Ölüler ile iletişim başlıyor!!!!

Moderatör: Sai

Cevapla
Kullanıcı avatarı
rapPRENS
Mesajlar: 76
Kayıt: 26 Oca, 16:54
Konum: aslında ben yokum

Ölüler ile iletişim başlıyor!!!!

Okunmamış mesaj gönderen rapPRENS »

İnsanlık tarihinin en merak edilen ve gizemli kalmış sırrı yoksa çözülüyor mu? Galler bölgesinde yaşayan iki medyum ölülerle bağlantı kurup iletişime geçiyor ve bunu insanlara öğretmek için için devletten maddi destek alıyor.

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre medyumluk yapan Paul ve Deborah Rees çifti hükümetin düzenlediği 'Want2Work' (Çalışmak isteyenler) isimli meslek edindirme çalışması kapsamında hükümete sundukları proje karşılığında hükümet tarafından 10 bin lira ile ödüllendirildiler.
http://img236.yukle.tc/images/7028992.jpg
Bu parayı insanlara diğer tarafa göç etmiş yakınlarıyla iletişim kurma yollarını öğretmek için kullanacak olan medyum çift, parayı çalışmalarını yürüttükleri Accolade Fizik ve Medyumluk Merkezi'nde kullanacaklarını belirttiler.

40 yaşındaki Paul Rees 'Annesini, babasını veya çocuğunu kaybetmiş acılı insanlar bu dünyada gerçekten saygıyı hak ediyor. Özellikle de kendilerine saygı gösteren medyumlarla iletişim kurmayı hak ediyorlar.' diyor ve ekliyor: 'Bizim işimiz insanların acılarına ve matemlerine destek olabilmek ve kaybettikleri yakınları hakkında bilgi alabilmelerini sağlamak.'

Devlet desteği olarak hak ettikleri parayı alabilmek için bir sürü bürokratik süreçlerden geçen çift kazanılan bu paranın medyumluk biliminin gelişmesi ve insanların kafasındaki medyumluk algısının değişmesi açısından önemli olduğunu vurguluyor.
bir ışık bir işaret gönderyaRAP

Kullanıcı avatarı
telekült
Mesajlar: 175
Kayıt: 28 Mar, 14:37
Konum: mezarlık

Re: Ölüler ile iletişim başlıyor!!!!

Okunmamış mesaj gönderen telekült »

saçmalama...
Kullanıcı avatarı
UmuT
Mesajlar: 279
Kayıt: 08 Nis, 16:08

Re: Ölüler ile iletişim başlıyor!!!!

Okunmamış mesaj gönderen UmuT »

çok zor birşey olsa gerek ölülerle iletşim kurmak.Biraz saçma olduğu doğru fakat ben telekineziyi bilmeden önce kimsenin psi ball denen şeyle kapıları açıp kapatacağına ihtimal vermezdim ama oluyor işte buda belki doğrudur.
1 hafta mecburi ara veriyorum köye gittiğim için.

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Sorunlar-Uyarılar ve Çözümleri” sayfasına dön