Artik kafanizda soru kalmasin:)

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Re: Artik kafanizda soru kalmasin:)

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

sizde sag olun kardeslerim
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.

bjksaid92

Okunmamış mesaj gönderen bjksaid92 »

ya o kadar çaLışmaya değmez yemn ederm ben ilK yapışım da döndürdm sadece isteyin oLay bundn ibaret bir de bi abdest aLın aLLhm bana sonsuz zekandan ver gbi duaLar edin yaparsınız;)
Kullanıcı avatarı
Ulquiorra

Okunmamış mesaj gönderen Ulquiorra »

Gayet güzel bi paylaşım kapak tekniği gerçekten işe yarıyor günde 1 buçuk saat çalışan arkadaşlar gerçekten başarılı olabilir. umudunuzu kaybetmeden devam edin kapağa ayırınız zaman artıkca yaptıklarınızda artacaktır.
''Benim yaşadığım gerçekler, başkalarının kafalarında yaratıp kurduğu hayâllerden daha gerçek." N.D.
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

cok dogru
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Kullanıcı avatarı
Fire_Angel

Okunmamış mesaj gönderen Fire_Angel »

kapak çalışması hakkındaki şeyler nerede yazıyor acaba?Ben daha yeni üye olduğum için bilmiyorum.Ve ne yalan söyliyeyim daha bir psiwheel bile yapamadım! :( ama denemek istiyorum diye herşeyi öğrendiğimde başlamak istiyorum.
Sabretmek,İnanmak,Çalışmak ve İstemek...

İşte bu 4 altın kurala uyarak istenilen her Tenekizi tekniği ve herşey yapılabilir.

Kullanıcı avatarı
Fire_Angel

ya bişey sorcam.Ben psiwheel'i döndürdüm gibi ama enerjiyi dünyadan falan nasıl alıcamı bilmiyorum.bir de başka sitelerde yazıyor,psiball yaparken istersek aydan veya güneşten de enerji alabilirmişiz.Güneşten aldığımız enerji sıcak aydan aldığımızda soğuk olurmuş.Peki güneşten ve aydan nasıl enerji alabiliriz???

İşte bu 4 altın kurala uyarak istenilen her Tenekizi tekniği ve herşey yapılabilir.
Kullanıcı avatarı
Ulquiorra

https://telekinezi.com.tr/enerji-nerden-ali ... t1009.html

kendi uygaldıgım bi teknik ana fikir dünyadan al etrafında biriktir içine cek arasını istedin gibi doldurabilirsin :D
''Benim yaşadığım gerçekler, başkalarının kafalarında yaratıp kurduğu hayâllerden daha gerçek." N.D.
Kullanıcı avatarı
Fire_Angel

yaa acaba hayal ederken yani imaje ederken gözlerimizi kapamalımıyız?bir de enerjiyi çektiğimde kollarım falan biraz ısındı ve sanki kollarımın içinden bişey akıyormuş gibi geldi.Sizce doğru mu yaptım?

Kullanıcı avatarı
Ulquiorra

Güzel böle devam gözlerini kapayıp daha iyi hayal edebiliorsan öle yap bişeler hissetmende güzel daha cok karıncalanma gibi hissedebilirsin
justrespect

Okunmamış mesaj gönderen justrespect »

fenomen Arkadaşım belki yeri deil ama ben bu terimleri bilmiorum kapak psi topu vs.. çok meraklıyım bu telekinezi ye yapmak başarmak istiyorum ilk başta ne yapmalıyım anlıcam şekilde anlataırmısın bunun sonunda bende zihnimle bişeyi hareket ettirebilirmiyim şimdiden teşekkürler