Enerji Kaydırma

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Psycho

Re: Enerji Kaydırma

Okunmamış mesaj gönderen Psycho »

Hakikat yazdı:İynex bu enerji çıkışında kafam karışıyor enerjiyi hayal ettiğimde kafamın içinde kırmızı bazen beyaz bir ışık kümesi hayali geliyor böyle özel bir renk atamak doğrumu sizde de bunlar oluyormu neden bu enerjiye renk verme ihtiyacı doğuyor içimde buradaki enerji çıkışını yapabilsem geriye sade güçlü bir konsantre ile enerjiyi vücutta haraket etme işi kalıyor ama ben ilk çıkışı yapamıyorum enerjiyi doğru yerde doğru renkte ve özelllikte hayal edemiyorum içimde vesvese oluşuyor enerjiyi hayal etme biçimin yanlış diye..

Sen sadece ruhunu yönelt ve bu işi yaparken beynini uzak tut..Çünkü beyin ve ruh ancak birleşince tam olarak işe yarar bu yüzden ruhunu kullanana kadar beynini hiç zorlama.. Felsefen şu olsun "Düşünme, Sadece Hayal Et"

İyi çalışmalar... :idea: :idea:
Aklım Fikrim Deme Hepsini Öldür
Göl Gibi Görünebilir Ama
"O" Çöl Diyorsa Çöldür...
Kullanıcı avatarı
iynx

Okunmamış mesaj gönderen iynx »

evet.. bırak enerjin serbest kalsın.. sen renk verme.. o rengini alır.. onu özgür bırak.. unutma, enerjin sensin.. ve o özgürse, sende özgürsün..
Hakikat

Okunmamış mesaj gönderen Hakikat »

Psycho iynx çok teşekkürler arkadaşlar dedikleriniz doğrultusunda çalışmalar yapacağım
Kullanıcı avatarı
gabriel_sylar

Okunmamış mesaj gönderen gabriel_sylar »

haydi bakem bende çalışıyorum :D
Ama önce sanırım kağıtmış kaşıkmış değilde önce enerjiyi toplamam gerekiyo anladııgm kadarıyla...Bu enerji mevzusunda hiç öyle elimin karıncalandıını hissetmemiştim demmekkki karıncalanana kadar beklicem ben direk dalıyodum kaşığa:D
Psycho

Okunmamış mesaj gönderen Psycho »

karıncalanmasına gerek yok belli bir konsantrasyonu yakalaman lazım.. nasıl diye sorma zaten kendin anlayacaksın ;) ;)
Aklım Fikrim Deme Hepsini Öldür
Göl Gibi Görünebilir Ama
"O" Çöl Diyorsa Çöldür...
Kullanıcı avatarı
ibrahimduygulu

Okunmamış mesaj gönderen ibrahimduygulu »

bence hayal etme biçimin yanlış demek yerine şöyle bi emir ver beynine uslu dur kes sesini gibisinden ve boş boş bak konsantre ol gibi... enerjiye renk vermen bence daha güzel bişey en azından enerjinin vücudunda olduğu hissediyosun vesveseleride kafana takma vesvese geldiği anda kes sesini uslu dur gibisinden emir ver...bana göre arkadaşlar ne düşünür bilmiyorum
İnanmak başarmanın yarısıdır...Bu her iş için böyledir...
mirazbey
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen mirazbey »

teşekkürler