arkadaşlar 1 veya 1,5 ay oldu

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Kullanıcı avatarı
KhornE

arkadaşlar 1 veya 1,5 ay oldu

Okunmamış mesaj gönderen KhornE »

arkadaşlar telekineziyi çalışalı 1,5 ay civarında oldu ve aynı şeyi deneyerek çalışıyorum dediğim gibi(bir 05 ucu matematik defterinin karesinin yarısından bile daha küçük ucu) 1 aydır 1milim bile oynatamadım dediğiniz gibi inancımı sonuna kadar ilerlettim ve ilk mesajım olan 1 haftadır çalışıyorum ama hala başaramadım yuh artık!! konusundan sonrada yani tam olarak 3 haftada kapak tekniğiyle birlikte uc ilerletmeyi çalıştım ama hala başarılı deilim ucu hala 1 milim bile oynatmış deilim bunun sebebi ne yeter ama bıktım ya:( bazen uca okadar odaklanıyorum ki herşey bulanıklaşıyo gözümde sonra kendimi toparlıyorum.neden hala apamadım yorumlarınızı bekliyorum.ayrıca öncedende dediğim giibi telekineziyi daha öncedende çalışıyodum(8 veya 9 ay önce çalışıyodum bırakmıştım) yani sanmayın 1,5 ay çalıştım, sadece bu siteyi bulduktan sora içime tekrar telekinezi hevesi şevki geldi tekrardan çalışmaya başladım yani toplam nerden baksanız bi 5 veya 6 aydır telekineziye çalışıyodum.ama olmuyo işte yorumlarınızı bekliyorum lütfen.

Kullanıcı avatarı
raptors95

Re: arkadaşlar 1 veya 1,5 ay oldu

Okunmamış mesaj gönderen raptors95 »

metal nesnelerle dene iğne filan daha rahat olur.
dngsz

Okunmamış mesaj gönderen dngsz »

6 aydır uğraşıyorum diyosun peki bu 6 ay içinde sadece o ucumu hareket ettirmeyi denedin
Bu sitede teknikler var TK ile ilgili
mesela psi whell yeni başlayanlar için en ideal yöntemlerden birisi bunu dene forumda var açıklaması
Gerçekciyim , ulaşamıcaksam hayaller kuramam..
Peki sen bilirmisin , o kadar beden varken sadece seni arzulamak..
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

tekrar başla ama teknik değiştir..şunu deneyebilirsin:
Mümkün olduğu kadar fazla kapak çalış.. Her gün her gün.. Bir hafta çalış ama hiçbir şey deneme..
Bir haftanın sonunda ucun karşısına geç ve sadece uca bak.. dönmesini isteme konsantre olmaya çalışma sadece uca bak.. Bu teknik gerçekten güzel bir tekniktir.. Umarım başarılı olursun.. eğer başarısız olursan başka teknikler buluruz ;) yeter ki umudunu yitirme..
::Welcome to home Bruce::
tes1907
Yaşadığınız İl: 32 Isparta

Okunmamış mesaj gönderen tes1907 »

ben bunu kapak çalışması yapmadan yapıorum fakat normal psi wheel ile yapamıyorum :D
"Asla vazgeçme ve hayallerini takip et " Bu bir avuç cesareti kalbine yerleştir. unutma yarına onunla varacaksın..!
Ruhmu saran alevle yükselmeliyim ancak. Dik başlı siyah köpek, beni bekliyor olacak..!

By T€$
Timuçin mre $en

Kullanıcı avatarı
telekült

Okunmamış mesaj gönderen telekült »

bence de psi whell ile başlaman sana moral olacaktır.. bunla başla kendeini hazır hissedince diğerlerine yönelirsin
aligergi

Okunmamış mesaj gönderen aligergi »

dngsz yazdı:6 aydır uğraşıyorum diyosun peki bu 6 ay içinde sadece o ucumu hareket ettirmeyi denedin
Bu sitede teknikler var TK ile ilgili
mesela psi whell yeni başlayanlar için en ideal yöntemlerden birisi bunu dene forumda var açıklaması
Kesinlikle ben psi-wheel i daha iyi yapiyorum bunu iyice yapınadek çalışıyorum.Bence siz düşüncelerinizi temizlemiyorsunuz ben yapabiliyorum
KABA DAVRADIYSAM ÜZÜR DİLERİM
Kullanıcı avatarı
Sai
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 54 Sakarya
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen Sai »

Iyice odaklan öyle yap
Kullanıcı avatarı