Psi Ball Bu Kadarmı Kolay

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Kullanıcı avatarı
by Ninjaemos

Re: Psi Ball Bu Kadarmı Kolay

Okunmamış mesaj gönderen by Ninjaemos »

Teşekürler Peki Psi Ball Yönteminde Ustalaşınca Bu Renkleri Rahatca Görmek Mümkün Olurmu(çok soru sorduğumu biliyorum ama daha yeniyim ve bunları öğrenmem lazım :roll: )
Why So Serious??

dngsz

Okunmamış mesaj gönderen dngsz »

bunu bilemicem :S ama orantılı olarak gelişir gibi geliyo bana
Gerçekciyim , ulaşamıcaksam hayaller kuramam..
Peki sen bilirmisin , o kadar beden varken sadece seni arzulamak..
Kullanıcı avatarı
Ulquiorra

Okunmamış mesaj gönderen Ulquiorra »

fearme yazdı:valla benim bildiğim kadarıyla 2 elinin birbirini itmesi veya çekmesi lazım öyle senin dediğin gibi göz ağrıması falan yaptığını hiç duymadım
''Tam olarak burunla anlın birleştigi yer ve göz kısmına(kaş kısmı ile göz arası) dogru bi agrı olabilir o agrı varsa ilerleme var demektir'' Alıntıdır.
Başka yerde yazmaz Sözü Üstaddan duydum. (:
''Benim yaşadığım gerçekler, başkalarının kafalarında yaratıp kurduğu hayâllerden daha gerçek." N.D.
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

bu üstad kim?Mervin mi?
::Welcome to home Bruce::
Kullanıcı avatarı
by Ninjaemos

Ulquiorra yazdı:
fearme yazdı:valla benim bildiğim kadarıyla 2 elinin birbirini itmesi veya çekmesi lazım öyle senin dediğin gibi göz ağrıması falan yaptığını hiç duymadım
''Tam olarak burunla anlın birleştigi yer ve göz kısmına(kaş kısmı ile göz arası) dogru bi agrı olabilir o agrı varsa ilerleme var demektir'' Alıntıdır.
Başka yerde yazmaz Sözü Üstaddan duydum. (:
Bu Hiç Olmadı Ama Karıncalanma Ve Isınma Oluyo Elimde Kaynağımı Dünya Yapmaya Çalışıyorum Ama Galiba Güneş Oluyo Psi Ball Yaparken
Why So Serious??

tes1907
Yaşadığınız İl: 32 Isparta

Okunmamış mesaj gönderen tes1907 »

hiç enerji alamadım gece boşluğun sesi aklı spr boşaltıyo sadece onu dinledim herşeyi unuttum süper konsantre oldumn sonra ellerimin arasında mavi bir ışık dönüyo gibi görmeey çalıştım hissediyorum diye beynimi kandırdım sonra
ellerimi itmeye başladı

dışarı doru götürsem çekiyodu içeri doru götürsem itiyodu :D ( çok değil) sonra bi cisme götürdim hiçbir tepki yapamdı

ne iş ?? :D
"Asla vazgeçme ve hayallerini takip et " Bu bir avuç cesareti kalbine yerleştir. unutma yarına onunla varacaksın..!
Ruhmu saran alevle yükselmeliyim ancak. Dik başlı siyah köpek, beni bekliyor olacak..!

By T€$
Timuçin mre $en
Kullanıcı avatarı
by Ninjaemos

galiba hemen olmuyo psi ball la maddeleri etkilemek :roll:
Why So Serious??
Kullanıcı avatarı
Sai
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 54 Sakarya
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen Sai »

Sakın havadan başlama sakın topraktan başla birde daha yeni Psi top oluşturdun ilerlet ondan sonra renklendir beyler böyle şeylere dikkat edelim birde gözünün ağırmasi ulquiorra nın dediği gibi beynini yoruyorsun onun için ağırır kafana takma ama şunu unutmayın hepimize söylüyorum orda element sırası var ona uyun şu zor şu kolay diye birşey yok aman ha lütfen yazılanlara harfiyyen uyalım lütfen
optimist_21

Okunmamış mesaj gönderen optimist_21 »

tes1907 yazdı:hiç enerji alamadım gece boşluğun sesi aklı spr boşaltıyo sadece onu dinledim herşeyi unuttum süper konsantre oldumn sonra ellerimin arasında mavi bir ışık dönüyo gibi görmeey çalıştım hissediyorum diye beynimi kandırdım sonra
ellerimi itmeye başladı

dışarı doru götürsem çekiyodu içeri doru götürsem itiyodu :D ( çok değil) sonra bi cisme götürdim hiçbir tepki yapamdı

ne iş ?? :D
aynen:D xD
optimist_21

Okunmamış mesaj gönderen optimist_21 »

zaza54 yazdı:Sakın havadan başlama sakın topraktan başla birde daha yeni Psi top oluşturdun ilerlet ondan sonra renklendir beyler böyle şeylere dikkat edelim birde gözünün ağırmasi ulquiorra nın dediği gibi beynini yoruyorsun onun için ağırır kafana takma ama şunu unutmayın hepimize söylüyorum orda element sırası var ona uyun şu zor şu kolay diye birşey yok aman ha lütfen yazılanlara harfiyyen uyalım lütfen
topraktan nasıl başlayacaz anlamadım bu kısmı ve psi ball'u renklendirirken hangi rengi tercih edelim:)