Psi Pet İle Rüyaya Girmek

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Re: Psi Pet İle Rüyaya Girmek

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

şu yazdıklarına bi bakar mısın? psi petle konuş, psi peti yanında götür.. bunlar sana mantıklı mı geliyor? isterseniz psi pet'e yemekte yedirin.. bu arada telekinesisin birçok dalında iyiyimdir.. psi pet yapmayı hiç denemedim.. denemeye gerek yok zaten.. olmayan bir şey nasıl yapılsın ki değil mi? ;)
En son ddemmahum tarafından 10 Nis, 19:31 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
::Welcome to home Bruce::

Kullanıcı avatarı
by Ninjaemos

Okunmamış mesaj gönderen by Ninjaemos »

ddemmahum yazdı:şu yazdıklarına bi bakar mısın? psi petle konuş, psi peti yanında götür.. bunlar sana mantıklı mı geliyor? isterseniz psi pet'e yemekte götürün.. bu arada telekinesisin birçok dalında iyiyimdir.. psi pet yapmayı hiç denemedim.. denemeye gerek yok zaten.. olmayan bir şey nasıl yapılsın ki değil mi? ;)
yahu bende diyorum ki denemeden nası eminsin ya burda deyimli biri tmm nickini hatırlmıyom pardon psi pet yapmak adına konu açıyo sende burda yok fln diyo ve bir çok sitede böyle şeyler var demekki yapanlar var konuyu açının galiba yanlış hatırlamıyosam kurt şeklinde psi pet i vardı
Why So Serious??
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

dostum her yapıyorum diyene her konu açana inansaydık durumlar farklı olurdu.. bi deli saçması psi pet diye bir şey uydurmuş, ondan sonra biri onu kopyala/yapıştır yapmış başka bi siteye atmış.. o siteden oraya o siteden oraya derken böylece yayılmış.. mesela senin şu rüyaya girme yazısını başka sitelerden biri kendi sitesine atsa konu yayılmış olacak.. anladın mı?
Kullanıcı avatarı
by Ninjaemos

ddemmahum yazdı:dostum her yapıyorum diyene her konu açana inansaydık durumlar farklı olurdu.. bi deli saçması psi pet diye bir şey uydurmuş, ondan sonra biri onu kopyala/yapıştır yapmış başka bi siteye atmış.. o siteden oraya o siteden oraya derken böylece yayılmış.. mesela senin şu rüyaya girme yazısını başka sitelerden biri kendi sitesine atsa konu yayılmış olacak.. anladın mı?
peki bunların türleri nasıl yayılmış ben sadece psi pet diye grub açmış ama sne inanmıyosan inanma inanmakta zorundada değilsin
Why So Serious??
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

evet olmayan bir şeye inanmam zaten..

Kullanıcı avatarı
ddemmahum

söylediklerim mantıklı geldi değil mi? ;)
Kullanıcı avatarı
by Ninjaemos

yahu ben inanıyorum bence telekinezi tekniğimizi böyle şeylerden bile daha uçuk gelcek şeylere çevire biliriz
Why So Serious??
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

işte o saçmalık olur.. telekinesiste her şeyin mantıklı bir açıklaması vardır..psi pet hariç.. peki düşün bakalım neden psi pet'in mantıklı açıklaması yok..
Kullanıcı avatarı
by Ninjaemos

sana mantıklısını söylim beyin enerjicimizi dışarı haraketli bir şekilde vuruyoruz ve bunu bi hayvana benzeterek yapıyoruz buda pes petimiz oluyo ben kaçar by
Why So Serious??
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

işte senin dediğin psi ball'dır.. kaç bakalım bye..

“Telekinezi Teknikleri” sayfasına dön