Psi Pet İle Rüyaya Girmek

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Kullanıcı avatarı
by Ninjaemos

Re: Psi Pet İle Rüyaya Girmek

Okunmamış mesaj gönderen by Ninjaemos »

ddemmahum tmm seni psi pet'in varlığına inandıramayacağım pess ama ben inanıyorum.bu arada sen galiba Astral Mod.'sun Astral Seyehat kısmına bi konu açtımda yardımcı olur musun ?
Why So Serious??

deftones

Okunmamış mesaj gönderen deftones »

dün gece sürekli temas halinde olduğum ve astral yolculuk yapabilen arkadaşımla (o ist. ben ank.) telepati kurmaya çalıştık...kafamda rakamlar tutup msn'den onun resmine bakıp ona yoğunlaştım o da bana bakıp kafama ve imgeleri ve sesleri duymaya çalıştı....

ilk deneme 3 rakamdan oluştu 2 rakamı bildi, sonra 2 rakamlar üzerinde 4 defa deneme yaptık mutlaka bir rakam buluyorduk (kafamda tuttuğum sayı 76 idi, o 67 dedi mesela)

bu saat 11 civarı öylesine kafamda 2 defa ona yoğunlaşıp ismiyle çağırdım kendisini..

inanmayacaksınız ama öğleden sonra telefon açtı muhabbet arasında ben daha birşey demeden bugün saat 10-11 arası sana yoğunlaştım ismini bağırdım dedi...

peki bunların psi pet ve rüyayla ne alakası var....ne bileyim yazdım işte (kafa sıyrık)
Kullanıcı avatarı
by Ninjaemos

Okunmamış mesaj gönderen by Ninjaemos »

deftones yazdı:dün gece sürekli temas halinde olduğum ve astral yolculuk yapabilen arkadaşımla (o ist. ben ank.) telepati kurmaya çalıştık...kafamda rakamlar tutup msn'den onun resmine bakıp ona yoğunlaştım o da bana bakıp kafama ve imgeleri ve sesleri duymaya çalıştı....

ilk deneme 3 rakamdan oluştu 2 rakamı bildi, sonra 2 rakamlar üzerinde 4 defa deneme yaptık mutlaka bir rakam buluyorduk (kafamda tuttuğum sayı 76 idi, o 67 dedi mesela)

bu saat 11 civarı öylesine kafamda 2 defa ona yoğunlaşıp ismiyle çağırdım kendisini..

inanmayacaksınız ama öğleden sonra telefon açtı muhabbet arasında ben daha birşey demeden bugün saat 10-11 arası sana yoğunlaştım ismini bağırdım dedi...

peki bunların psi pet ve rüyayla ne alakası var....ne bileyim yazdım işte (kafa sıyrık)
Banada Genelde Deli Derler Yanlız Değilsin :D Hem Bu Telekinezi İle Uğraşmadan Önce Hemde Uğraşırken Bana Deli Diyolar Bazı TAnıdıklarım :D:D:D::D:D:D::D:D:D::D
Why So Serious??
netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes »

ddemmahum yazdı:işte senin dediğin psi ball'dır.. kaç bakalım bye..
neden bu kadar karşısın inanmamaktan öte sen muhalefet oluyon bir sebebi varmı ?

“Telekinezi Teknikleri” sayfasına dön