Galiba oldu :)

Moderatör: Sai

Titanyum

Galiba oldu :)

Okunmamış mesaj gönderen Titanyum »

Her zamanki gibi öylesine forumu okuyordum.Psi whel çalışmayı bırakarak birazcık yemek yedim.Sonra Psi Wheelin üzerine kapattığım kavanozu kaldırıyım da deniyim dedim.Başta birazcık oynadı kavanozun rüzgarındandır dedim.Sonra birden çok uzun sürdüğünü fark ettim.Sonra üç parmağımı nerey götürsem oraya doğru döndüğünü gördüm.En fazla 180 derece dönebiliyordu.Sonra ablam odamdan tabağı aldı.Kapıyı kapattıktan sonra Psi Wheel döndü.Rüzgardan mı acaba diye sordum kendime.Gittim kendim kapıyı rüzgar oluşturacak şekilde açıp kapamaya başladım.Bir yandan da Psi Wheel'e bakıyordum.Bu açma-kapama sırsında yine döndü.Rüzgardan olmuş dedim.Sonra belki de baktığımdandır dedim.Bir de aynı şeyleri ablama yaptırttım.Onda dönmemiş.Gerçekten başardım mı?

Düznleme:Kesin olduğuna inanmaya başladım.Şimdi tpeden baktım ve elimi yakınına tuttum.Rüzgar sallantısı kesilince parmağımı döndürmey başladım.O da dönmeye başladı. :D

Kullanıcı avatarı
elif

Re: Galiba oldu :)

Okunmamış mesaj gönderen elif »

:) tebrikler
seether24

Okunmamış mesaj gönderen seether24 »

ne oldu bana da ogretın yaaa
dngsz

Okunmamış mesaj gönderen dngsz »

İlk denemense güzel Tebrik ederim
Gerçekciyim , ulaşamıcaksam hayaller kuramam..
Peki sen bilirmisin , o kadar beden varken sadece seni arzulamak..
Kullanıcı avatarı
telekült

Okunmamış mesaj gönderen telekült »

tabikide gerçek arkadaşım sadece yoğunlaş eminim olacaktır

Titanyum

Artık olmamaya başladı.İlginçtir ki sadece öylesine baktığımda dönüyor.
dngsz

Okunmamış mesaj gönderen dngsz »

Ya imaje etdersek zaten yolun yarısı bitmiş oluyo imaje etmek benim için çok önemli...
Gerçekciyim , ulaşamıcaksam hayaller kuramam..
Peki sen bilirmisin , o kadar beden varken sadece seni arzulamak..
Titanyum

Babam telekineziye izin vermediği için pek Psi-Wheel yapamıyorum.Ama son zamanlarda psi-ball yapabilmeye başladım.Elimde hissetmiyorum ama oluşturduğum yere linizi sokunca ısı hissediliyor.Başkası da denedi ısı hissttiler.Sanırım bu yönümün gelişmesi elimden 1-2 cm yükseğe ısı üfletmemdi.Enerjim biter gibi olunca da enerji çekiyodum ama önce top olarak yapıyordum.Bu yüzden de psi-ball yetenğim gelişti galiba :D
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

babam bana da izin vermiyordu ama kimin umrunda :) .. evet ellerde ısı olur ben çalışmalarım esnasında ellerimi yüzüme tutunca sanki sıcak bir rüzgar esiyormuş gibi oluyor..
::Welcome to home Bruce::
Titanyum

Evde yalnız olduğumdan girebiliyorum, gerçi telekinezinin günah olmadığını kanıtladıktan ve kanıtlattıktan sonra biraz düzeldi ama hala izin vermiyo.Ben 12 yaşımda olduğumdan öyle pek babama karşı gelemiyorum :|