Yalıtım Alanlı Psi Wheel Çalışması (Video)

psi whell video

Kullanıcı avatarı
DoGuKAN
Yaşadığınız İl: 33 Mersin

Re: Yalıtım Alanlı Psi Wheel Çalışması (Video)

Okunmamış mesaj gönderen DoGuKAN »

Benimki Arkadaşın Çevirdiğinin 1\5'i Falan Hızda Ama Hızlanıcak xD
İf You Can Dream İt, You Can Do İt..

Kullanıcı avatarı
caryes
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Kadın
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen caryes »

o 1/5 nasıl oluyo ya videoya çekip yayınlasana
*istanbul*
Yolgezer1986

Okunmamış mesaj gönderen Yolgezer1986 »

Abicim bu olay tamamen sıcak havadan kaynaklanıyor.Sıcak hava ısınınca ve yalıtılınca cam fanusun içerisinde ellerini halıya ada herhangi bir nesneye sürünce harekete geçirebilir.Kinetik enerji ve havanın ısınmasını kullanıyor.
netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes »

eğer sıcak havadan kaynaklanmışsa sıcak hava oraya nasıl girdi diyelimki kurutma cihazı orayı ısıttı ve sıcak hava oluştu ve o yüzden döndü peki döndüren kişi döndürmeye çalışana kadar niye hiç dönmedi? diyelimki çok ufak bir etki lazım ki sıcak hava aktif olsun(halıya elini sürtmek gibi) döndüren kişi o kurutma cihazını kullandıktan sonra kaba ve civarına birçok etki yaptı hatta kullandığı mıknatıs arada kaba sürttü neden sıcak hava aktif olmadı? bu da demekki o psi whell sıcak havadan dönmedi yani bu fikir psi whell in dönmesini açıklayamıyor
Yolgezer1986

Sıcak hava demek ısınmış hava demek değildir. Oda sıcaklığınından farklı bir ısı sıcak hava olur.Yani cam fanusu kpatınca zaten sıcak hava yaratmış oluyorsun.Bunuda kinetik enerji ile hareket ettirebilirsin.Kapiş.İstersen bi dene evde kendin gözlerinle gör.Hem sonra millete satarsın fanusda wheel döndürdüm diye

netenes

dediklerimin demeyi kastetmediğim taraflarıyla mesajlar yazıyorsun anlayamıyorum... sen şunumu diyorsun o kabın içindeki kağıdı hava döndürdü o kişi beyin gücüyle birşey yapmadı
Yolgezer1986

Tabikide beyin gücüyle bir şey yapmadı.Beyin gücü diye bir şey yok zaten. Sıcak hava ve kinetik enerjiden faydalanıyor.Ellerini bir halıya sürt 1 dk boyunca.Elin kinetik elektrik yüklenir.Sana şöyle anlatıyım.Bir psi-wheel'IN etrafında bardaklar koyarak ve bu bardaklara sıcak su koyarak psi-wheelı döndürebilirim.Anladın.Bardakların beyin gücü olduğunu iddia etmezsin umarım
netenes

o bardakları verdiğin videoda izledim ama halıya 1 dakika sürtünce kinetik elektrik yüklenmesini anlamadım o kadar cisime dokunduktan sonra bile psi whell i hemde kabın içinde nasıl etkileyebildi
Yolgezer1986

Kabın içinde olduğu için etkiliyor zaten. İçerideki havayla dışarıdaki hava arasındaki fark atomları hızlandırıyor.Bir nevi suda elektriğin hızlı iletilmesi gibi düşün.Böylece kinetik enerji daha etkin iletiliyor çünkü ısınmış hava molekülleri daha hızlı atomlar demektir. Kabın içerisinde olmasada aynı telekinetik etkiye maruz kalır ama kabın içinde olması daha güçlü bağ kuruyor.Kendin deneyerek görebilirsin bunları işte kursana bir düzenek.Ellerini halı veya kazak gibi bir yere sürtmeyi unutma.Daha çok elektrik yüklemesi olur
netenes

ya onları anladım anlamadığım uzaktaki birşeyi kinetik elektrikle nasıl etkiliyor hemde elini arada manyetik cisimlerde dahil birçok şeye sürdükten sonra