Yalıtım Alanlı Psi Wheel Çalışması (Video)

psi whell video

Yolgezer1986

Re: Yalıtım Alanlı Psi Wheel Çalışması (Video)

Okunmamış mesaj gönderen Yolgezer1986 »

Pardon şimdi anladım sorunu.Burada kameranın arka tarafından bir elektrikleyici kullanılıyor olabilir yada görünmeyen sol eliyle.Bilemiyorum ne kullanıyor ama ısınan hava etkiyi arttırıyordur.Hız farkı elleriyle yapmadığını gösteriyor.Daha dikkatli izleyince bu ortaya çıkıyor. İkinci bir etken olabilir.Olmasa zaten gider 1 milyonu kapar :D

netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes »

elektrikleyiciyi bilmem o sırada orada değildim :D ama hız farkı konusunda birşey diyebilirim kişinin odaklanma ve vücut hareketlerine bakarak vücut hareketleriyle kağıdın dönmesini olanaklı olabileceğini söylüyorum bu arada elektrikleyici ne bilmediğim için yorum yapmadım araştırıyorum

not: ilk defa gülerek ve kızmayarak bir konuyu tartışıyoruz :D inşallah hep böyle tartışmalar olur
Yolgezer1986

Elektirikleyici diye bir alet yok.elektiriklenmeyi sağlayabilecek herhangi bir mekanizma.Örneğin bir motor olabilir. Zaten adam burda hile yapmıyorsa beyin gücünü kanıtlar.Ama gerçekten hile yapmamış olsa emin ol bunu Dünyanın gözleri önünde yapardı
netenes

oda bunu yapıyor zaten dünyanın gözü önüne seriyor :)muhtemelen etrafında yada internette yüzlerce telekinetikle iç içedir bu yüzden dünyada tek olduğunu düşünmemiştir ve kendini tüm dünyaya tanıtmayı bu yüzden çok düşünmemiştir
Yolgezer1986

Bence senin yaşın küçük ve bu olayları anlamıyorsun.İzlediğin heroes tarzı filimlerden kahraman olmak konusunda etkilenmiş olabilirsin.Ama dünyada sadece bu olayı yaptığı için tek olabilecek bir adam bunu gizlemez ve bbc,national geographic gibi kanallarda belgeseli yapılır.Ben sana ilk başta doğaüstü gibi görünen yetenekleri olan ki bunlar telekinetik değil çok farklı mutasyonlara uğramış bir kaç adamın vidyosunu gönderebilirim istersen.Bütün dünya bu adamları tanır ve belgeselleri çekilir. Örneğin gözleri olmadan gören bir çocuk var.Kutuplarda vucüt ısısnı ayarlayıp çıplak dolaşabilen bir adam. Bunlar yetenekli insanlardır ama mutant değillerdir. Bir kaç hastalık yada bir kaç etken bunlara bu yetenekleri vermişlerdir.James Randinin ödülünü bu adam gerçekten yapabilse inan bir saniye durmaz alırdı.

netenes

anladım madem bu kadar telekinetik var james randiye gidin diyorsunuz acaba gitsekmi :) ben o heyecanda birşey yapacak kadar yetenekli değilim ve o istisna insanları biliyorum ayrıca dizi etkilenme olaylarından etkilenmeyecek kadar psikoloji biliyorum zira onların dizideki senaryoya göre bile telekinezi yapmadığını biliyorum
Kullanıcı avatarı
RM Agreder

Okunmamış mesaj gönderen RM Agreder »

Video linkini yeniler misiniz lütfen?
İmkansız diye bir kavram yoktur demeyin var. İmkansız olduğunu düşündüklerimiz bizim , olmasını imkansız haline getirdiklerimizdir! Keşke beynimizin kilitlerini çözmek yerine hiç kitlemeseydik... [ Başlangıç mısrası , yıl 1994]
Batux1995

Okunmamış mesaj gönderen Batux1995 »

Vallaha arkadaş bayağı hızlı döndürüyor.Neredeyse inanılmayacak kadar hızlı ama çok güzel ispatlamış o yüzden sözüm yok.
Pampalar ( evet size öyle dedim az önce :l ) bir süre yoktum ama artık daha açık olmaya çalışacağım.Takan yok ama olsun söyleyeyim <3
Kullanıcı avatarı
velovis
Yaşadığınız İl: 33 Mersin

Okunmamış mesaj gönderen velovis »

yahu bu videoya ben de inanıyordum ama geçen yine youtube'da bir videoda adamın biri çıkmış bu videonun fake olduğunu, donma sürelerini videodaki kopmaları falan söylüyordu. Allah aşkına psi wheel yapanlar şu tabak olayını bi deneyip anlatın şu forumda da şüphem kalmasın hiç, ben de başlayayım yapmaya çalışmaya. :( :(
“Allah bütün canlıları sudan yaratmıştır. Kimi karnı üzerinde sürünür, kimi iki ayakla yürür, kimi de dört ayakla yürür. Allah dilediğini yaratır. Allah şüphesiz her şeye Kâdir’dir” (Nur, 24/45)
MrK.T.L

Okunmamış mesaj gönderen MrK.T.L »

Adam daha ne yapsın :) Ama epey hızlı çeviriyor adam :)