Astral Seyahate Çıkış Tekniği

Astral Seyahat hakkında bilmek istediğiniz herşey bu bölümde. Astral Seyahat nedir? Astral Seyahat Nasıl Yapılır? Astral Seyahat Teknikleri Nelerdir?
Kullanıcı avatarı
ddemmahum
Mesajlar: 1533
Kayıt: 07 Şub, 11:41

Astral Seyahate Çıkış Tekniği

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

Sırtüstü yatağa uzanıp gözlerinizi kapayın. Gitmek istediğiniz yerden ve bedeninizi terk edeceğinizden başka hiç bir düşünceye zihninizde yer vermeyin.
Bu deney boyunca günlük yaşamın meşgalelerini unutacaksınız. Düşünceleriniz gittikçe sakinleşecek... Sizi çevreleyen her şeyi unutun ve kendinizi serbest bırakın...
Nefes Alma ve Gevşeme Egzersizleri'ni kusursuz ve tam olarak uygulayarak zihinsel ve fiziksel olarak gevşeme haline yani a Ritmi'ne geçiniz.
Bu andan itibaren, yatağınızın hafifçe öne arkaya sallanmaya başladığını düşünün... Bu sallanmayı çok kolaylıkla hissedeceksiniz. Çünkü gevşeme hali içinde bulunuyorsunuz... Bedeninizin içindeki astral bedeniniz bedeninizin içinden adeta kayıp gitmek üzere olduğunu farkediyorsunuz... Sallanmayı sürdürün... Her an astral bedeniniz bedeninizden çıkıp gitmek üzere olduğunu düşünün. Arkadan öne, önden arkaya sallanırken sallanmanın verdiği gevşemeyi iyice hissedin... Kendi kendinize vereceğiniz telkinlerle içinde bulunduğunuz durumu rahatlıkla yönlendirebilirsiniz. Ne isterseniz ve neyi düşünürseniz o gerçekleşecek... Bunu kendi kendinize içinizden telkin
edin:
"Sallanmalar artıyor... Gevşiyorum... Bedenimi terk etmek üzereyim... Akışkan bir sıvı gibi astral bedenim vücudumu terk etmek üzere..." diye kendi kendinize telkin de bulunun...
Daha sonra kendinizi bedeninizin 1 - 2 metre yukarısında olduğunuzu düşünün... Bedeninizden 1-2 metre kadar yüksekte bir nokta üzerine konsantre olun. Sadece bunu düşünün... Kendinizi orada hissedin... Bu düşünceyi kuvvetle arzu edin... Arzunun kuvveti çok önemlidir. Arzu ani ve kısa süreli olmalıdır. İyice gevşemiş bir haldesiniz... Kendinizi bedeninizin

dışında düşünün... Buna yoğun bir şekilde ama kendinizi asla zorlamadan konsantre olun... Sallanmalar arttıkça bir anda kendinizi orada bulacağınızı düşünün... Tekrar yoğun olarak arzunuzu kısa süreli bir darbe gibi tekrarlayın... Sallanmaları izleyin ve bu sallanmaları, kendinizi ileriye doğru son bir hareketle bedeninizden fırlatana kadar devam edin. Her an bir bulut gibi bedeninizden yukarıya doğru yükselebileceğinizin bi¬lincinde olun...
Bir anda vücudunuzun hafifleşerek sanki deniz üzerinde yatarmışcasına dalgalanmaya başladığını ve yavaş yavaş yükselmeye başladığını hissedeceksiniz. Sadece ama sadece bu düşünceye konsantre olun... Eğer yeteri kadar gevşeme haline geçtiyseniz ve yeterince konsantrasyonunuzu verdiğimiz telkinlere yöneltebilirseniz, böyle bir tecrübeyle çok kolaylıkla karşılaşacaksınız.
Önce bedeninizin adeta bir balon gibi şiştiğini hissedeceksiniz. Yoğun konsantrasyonunuz ve telkinleriniz bir anda sizi bedeninizin dışına doğru çekmeye başlayacaktır. Bu anda vücudunuzda seyirmeler, kulağınızda çınlamalar başlayacaktır. Bundan korkmayın. Bir balonun patlamasına benzer bir duyguya kapılabilirsiniz. Bunlar vücudun terkedilme anında ortaya çıkan doğal gelişmelerdir. Bir müddet sonra bu seyirmeler ve çınlamalar kesilecektir.
Astral Bedeniniz'in fiziki bedeninizin her bölümünü tamamen doldurduğunu ve gevşedikçe astral bedeninizin bir balon gibi şişmeye başladığını imajine edebilirsiniz. Bulutumsu görünüşteki Astral Bedeniniz'in fiziki bedeninizin gözeneklerinden yavaş yavaş çıkarak yükselmeye başladığı düşüncesine konsantre olmak, işinizi biraz daha kolaylaştırabilir.
Bir kuş gibi kendinizi havalanırken hissedebilirsiniz. Heyecanlanmayın ve gelişmeleri oluruna bırakın... Düşüncelerinizi sadece bedeninizi terk etmeye odaklayın. Bu konsantrasyonunuz sizi bedeninizden çekip alacaktır.

Tüm çalışmalarınızı yönlendirecek olan tek şey düşüncelerinizin konsantrasyonudur. Bedeninizi terk ettiğiniz andan itibaren de düşüncelerinizle hareketlerinize yön vereceksiniz... Nereyi düşünürseniz siz astral bedeninizle birlikte kendinizi orada bulacaksınız.. Odanızın içindeki hareketlerinizi yönlendirecek olan tek şey yine bu düşünce gücünüz olacaktır. İlk denemelerinizde yatağınızda yatmakta olan bedeninizi ve odanızdaki eşyaları kısa bir süre seyrettikten sonra yavaşça bedeninize geri dönün.
Bedeninize geri dönmek son derece kolaydır. Sadece bedeninize geri dönmeyi dilemeniz, bunun için yeterlidir... Evet yapacağınız tek şey bedeninize geri dönmeyi dilemektir. Göreceksiniz ki bir anda kendinizi bedeninizin içinde bulacaksınız. Bu nedenle acaba bedenime geri dönemeyebilir miyim diye önceden her hangi bir tereddüt yaşamanıza gerek yoktur. Bedeninize dönmek için hiç bir çaba göstermeniz gerekmeyecektir.


ALINTI:Ruhsal Güçleri Geliştirme Tekniği Kitabı
En son ddemmahum tarafından 06 May, 21:39 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
::Welcome to home Bruce::

Kullanıcı avatarı
telekült
Mesajlar: 175
Kayıt: 28 Mar, 14:37
Konum: mezarlık

Re: Astral Seyahata Çıkış Tekniği

Okunmamış mesaj gönderen telekült »

çıkacak kadar konsantre olabilimişsek dönmek sorun olmaz zaten....
sweetgril1981
Mesajlar: 13
Kayıt: 08 Nis, 12:20

Re: Astral Seyahata Çıkış Tekniği

Okunmamış mesaj gönderen sweetgril1981 »

ya dönmek istemezsem:( kötü bir şey olurmu? olduda o halimiz hoşumuza gitti öyle kalmak istedik ya dönemezsek...denemedim gerçi ben telekinezi ile uğraşıyorum ama artık şunu çok iyi öğrendim sitenizin ve arkadaşlarımızın yardımıyla insanoğlu ve evren kainat herşey bi enerji.Enerjini iyi kullanırsan birşeyler yapabilirsin.Bu yüzden enerjiyle herşey mümkün!Ben buna inanıyorum.Yaradan RABBİMİZ'de nurdan bi enerji kütlesi.E bizde onun bir parçasıyız ona inanıyorum.Ya bedenime geri dönmek istemesezsem...
Kullanıcı avatarı
ddemmahum
Mesajlar: 1533
Kayıt: 07 Şub, 11:41

Re: Astral Seyahata Çıkış Tekniği

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

o zaman bilincin açık olacağı için istesende istemesende bedenine dönmek zorunda olacağının farkında olacaksın..
::Welcome to home Bruce::
Kullanıcı avatarı
Sai
Yönetici
Yönetici
Mesajlar: 1687
Kayıt: 09 Şub, 21:42
Yaşadığınız İl: 54 Sakarya
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: Astral Seyahata Çıkış Tekniği

Okunmamış mesaj gönderen Sai »

öyle bir şansın yok bedenin deni çekiyor zaten

Enex
Mesajlar: 2
Kayıt: 25 Nis, 18:17

Re: Astral Seyahata Çıkış Tekniği

Okunmamış mesaj gönderen Enex »

bu şekilde nereleri gezebiliriz ? Almanyada oturan ama evlerine hiç gitmediğim bir arkadaşım var onu düşünürsem onun yanında olabilir ve evini görebilir miyim Şimdiden Teşekkürler Cvbınızı bekliyorum..
Enex
Mesajlar: 2
Kayıt: 25 Nis, 18:17

Re: Astral Seyahata Çıkış Tekniği

Okunmamış mesaj gönderen Enex »

bu şekilde nereleri gezebiliriz ? Almanyada oturan ama evlerine hiç gitmediğim bir arkadaşım var onu düşünürsem onun yanında olabilir ve evini görebilir miyim Şimdiden Teşekkürler Cvbınızı bekliyorum..
rock_umt.
Mesajlar: 5
Kayıt: 01 Şub, 16:11

Re: Astral Seyahata Çıkış Tekniği

Okunmamış mesaj gönderen rock_umt. »

Bnn. astrala çıkmadn önce .. ilk deneyimlerimde yoğun bi baş ağrısı hissettm . yani titremelern aksine . sadece beynm snki dönüp duruodu olduğm yerdee ve snra sarsıntıları hisseetmiştm . ilk yaptığımda bu başağrıısı sarsıntısı yüznden vargeçmiştm ..
şmdide ne zmn yapmk istesm başım ağrıo ve midem bulanıo .. bnlardn snra , dikkatimi topladığımda anck yapabiliorm .
Kullanıcı avatarı
archipallium
Mesajlar: 433
Kayıt: 21 Mar, 22:28

Re: Astral Seyahata Çıkış Tekniği

Okunmamış mesaj gönderen archipallium »

bu baş ağrısı normalde mide bulantısı bana biraz sorunmuş gibi geldi :S ayrıca astral seyahatle istediğin her yere gidebilirsin sevgilinin evine(denenmiştir ama olumsuz:S:S XD),istediğin bir ülkeye ve hatta uzaya düşünebildiğin her yere gidebilirsin...
Buruk bir zafer kazanmak kadar iyi bi o kadarda kötü bi durum benimki!!
Kullanıcı avatarı
ypmr
Mesajlar: 104
Kayıt: 01 May, 22:22

Re: Astral Seyahata Çıkış Tekniği

Okunmamış mesaj gönderen ypmr »

nesnelere etki edemesken dışarı nası çıkıoruss? kapıyı açabiliımuyuss?? pencereden çıkabilirmiiis ben 6. katttayımda :D ?? duvardan geçilirmi? sesim duyulur muu?? görünebilir miim ?? uçarken yere düşme olasılığım varmıı?? ne kadar havalanıoruss korkarımda :D ona göre çıkcammm :P

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Astral Seyahat” sayfasına dön