Astral Seyahate Çıkış Tekniği

Astral Seyahat hakkında bilmek istediğiniz herşey bu bölümde. Astral Seyahat nedir? Astral Seyahat Nasıl Yapılır? Astral Seyahat Teknikleri Nelerdir?
Kullanıcı avatarı
spahi

Re: Astral Seyahate Çıkış Tekniği

Okunmamış mesaj gönderen spahi »

Bayagi bi sey ogrendik tesekkurler...
Umarim bi sonuca varir denemelerim...

kajemr1
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Okunmamış mesaj gönderen kajemr1 »

arkadaslar suan ben konuya müdavim deyilim fakat . sizin anlattıklarınıza göre rüya ve astrale cıkıs farlı bişey. rüyada sadece %44 (atıyorum) civarında olaya müdale edilebiliyor fakat astralde %96 gibi . örnegin kücükken 8-10 yaslarında bir gece yattım ve sabaha karsı tam sabah olmamıstı uyandım ve camdan atladım ama uyanmadım cünkü cokta hızlı yere düşmedm sonra tekrar zıpladım ve tam 5. kata kadar yani atladıgım yere kadar yükseldim . bahce (stad kadar) sonra bahcede zıpğlamaya basladım baya zıpladıktan soonra (ne kadar zman blmiyoum) sonra sıplamalar kısaldı cok yüksege zıplayamadım en son hiç zıplayamadım . burada inginç olan sey benim o esnada düşüne bilmemdi ve cok mutluydum xD sizce rüyamıydı ?
slm007
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Okunmamış mesaj gönderen slm007 »

karanlık olması lazım mı biraz korkuyorumda
kaan24
Yaşadığınız İl: 4 Ağrı

Okunmamış mesaj gönderen kaan24 »

yaw oldu ya çıktım köpekler beni farkedermi??? düşünsenize nede olsa şu köpek beni göremio gidim şununla biraz oynim xD (yanında hareket ypma onu iice izleme gibi dokunmadan) ya ısırısa xD
HER ŞEY Sadece TeLeKiNeZi!
ekincak5

Okunmamış mesaj gönderen ekincak5 »

Bizim evinde 100 m ilersinde mezarlık var.Aynı şekilde öbür taraftada hastane var :D Ne bahtsız insanım 2 tarafımda ölmüş insanlarla dolu.Dua ediyimde beni bulmasınlar :D

Kullanıcı avatarı
options

Okunmamış mesaj gönderen options »

eğer astralde iken biri bedenimizi dürterse ne olur?
Biraz ara verelim.
criminal_1994

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 »

options yazdı:eğer astralde iken biri bedenimizi dürterse ne olur?
Aniden bedene dönüş yaparsın.Ama sen astral plandayken zaten biri seni uyandırmaya yada o odaya giriyorsa sana dokunmadan zaten bedene dönüş yaparsın.Örnek vereyim astral seyehat sırasındayken odaya birisi girer girmez yataktan fırladım.Yani o seni dürtmeden zaten bedene dönüş yapıyorsun istemsiz hadi dürttü diyelim değişen bir şey yok yine bedene kesin dönüş yaparsın.Bunun cevabı budur yeni şeyler uydurmaya yada farklı şeyler olabilirliğine yormanız mantık dışıdır.
"Cennette yaşamak üzere yaratılmıştık ve cennet bize hizmet etmek için düzenlenmişti. Sonra bir şeyler oldu ve yazgımız değiştirildi; cennetin yazgısında da bir değişiklik oldu mu, bu hiçbir yerde belirtilmiyor.." Franz Kafka
Kullanıcı avatarı
options

Okunmamış mesaj gönderen options »

tamam saol
Biraz ara verelim.
Kullanıcı avatarı
FatihAydin61

Okunmamış mesaj gönderen FatihAydin61 »

Böyle bilgiler hep verilir ama samimi olun gerçekten yapabileniniz var mı??
Kullanıcı avatarı
Methuselah

Okunmamış mesaj gönderen Methuselah »

Arkadaşlar ben yatarken deneyim dedim :D gözlerimi kapattım tam düşünüyorum uyuyakalmışım :D sabahları iş var ben napıcam yahu ?