Tekrardan Merhaba! Cok Onemli lutfen yardım edin ! =(

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Verdugo

Tekrardan Merhaba! Cok Onemli lutfen yardım edin ! =(

Okunmamış mesaj gönderen Verdugo »

arkadaslar oncelikle hepinize merhaba!
ben uzun zamandır foruma uyeyim..beni yeni sanmayın..bi sure ara vermiştim bu işe..üşeniyodum,başka şeylere tercih ediyodum vb... nedenlerden dolayı Telekineziden uzak kaldım.. Neyse 1 hafta kadar once okulda pet şişe kapagı aldım elime ve sıranın uzerine koydum,sonra bulundugum ortamdan,içinde oldugum ruh halinden uzaklastım...Tamamen konsantre oldum ve yaklasık 30 dk kadar kapagın merkezine odaklandım.. Fakat onceki performansım kadar basarılı değildi hatta hiç bişi yapamadım..eve gittikden sonra psi-wheel de denedim fakat gene basaramadım..dolayısıyla bu sorun aklıma şunu getirdi.. Düşünme gücümde bi gerileme mi oldu? yani aradan gecen bu surecte yapabildiğim bu şeyi kayıp mı ettim? bana yardım edin arkadaslar yeni baslayan birinden farkım kalmadı .. Ve gün gectikce uzuntum artıyo inancım kayboluyo..

MSN adresimi veriyorum ayrıca ozel konusmak için ... =(
rmzn-tkn@hotmail.com

Kullanıcı avatarı
Sai
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 54 Sakarya
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: Tekrardan Merhaba! Cok Onemli lutfen yardım edin ! =(

Okunmamış mesaj gönderen Sai »

hayır hiçbir zaman kaybolmaz var oln şey fakat sen kapak çalış ve geliştir o zaman faydası nı göreceksin
netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes »

kas geliştirme gibi düşün zamanla zayıflar nöronlar çok çalışan bölgede daha güçlü olurlar ama sen o bölgeyi kullanmayı bırakınca nöronların gerek olmadığını düşünerek yine zayıflamışlar

ama artık gideceğin yolu biliyorsun tekrar gideceksin ama kendine telkin yapmalısın zira bi örnek vereyim

birisi kendisini spor salonunda kas çalışıyor gibi düşünürse kaslarına beyni güçlenme mesajları gönderir ve kasları güçlenir sende böyle yap tk yapmasanda yapıyormuş gibi davran ve çok gerçekci ol
Kullanıcı avatarı
kaplangoz

Okunmamış mesaj gönderen kaplangoz »

İnancında bir zayıflama olduysa kesinlikle birşey yapamazsın belki öle bişi olmuştur...
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

kaplangoz yazdı:İnancında bir zayıflama olduysa kesinlikle birşey yapamazsın belki öle bişi olmuştur...

evet olabilir..
::Welcome to home Bruce::

Kullanıcı avatarı
by Ninjaemos

Okunmamış mesaj gönderen by Ninjaemos »

Bende Uzun Süredir Yapmadım Bir Şeyler Ama Zaten Yolun Başındayım SBS Yaklaştığından beri Kafam DErsten Kalkmadı Benim Telekinezi İşim galiba Artık SBS den Sonra :oops: :'( :cry:
Why So Serious??
Kullanıcı avatarı
uman

Okunmamış mesaj gönderen uman »

inanç her zaman cok önemli bide bn cok kere denedm telekineziyi ama en ciddi bu sefer oldu ve geliştiryorum. kardes bnmde sbs var ama sabahlar okula gtmeden yprom ozmn acayip donuyo psi whel bide oturdugunda yrde psi ball yap hiç deilse öbur arkadas gıbı olmz. ;)
Kullanıcı avatarı
archipallium

Okunmamış mesaj gönderen archipallium »

bncede inancında bi kayıp yasamıs olablirsin calısmanda lazım düzenli ve sıkı calısırsan kısa sürede eskisinden daha iyi olabilirsin ayrıca önerim sabahları yapmayı dene uman arkadasımız gibi cünkü sabahları zihin bos olur ve konsantrasyonun daha derin olur ve basarı oranın artar...
Buruk bir zafer kazanmak kadar iyi bi o kadarda kötü bi durum benimki!!
Verdugo

Okunmamış mesaj gönderen Verdugo »

tşkkr edrm hpnize arkadaslar .. Onerilerinizi ciddiye alıp uyguluyacagım ztn 3 gundur egzersiz yapıorum...
ama benim bi yonden eksiim var.. eksik derken şanssızlık..oturdugum yer izmir/yalı yani metropol bir şehir ve evimizin bulundugu ortam tk ye namusait.. yani arabalar,kornalar,yol çalşmaları vs... o yuzden biraz daha zorlanıyorum fakat rahatlama konusunda haftasonları teleferiqin bulundugu dağa gidiyorum 30 dk lık yavas tempoda yurudukten sonra yoga ya benzer bişiler yapıorum kendi çapımda.. cok işe yarıo size de tavsiye ederim =)
Kullanıcı avatarı
kaplangoz

Okunmamış mesaj gönderen kaplangoz »

bak bi program var bu sitede indirme linkini bulabilirsin bilenlerde söylesin pc ye indir o programı program dediğimde içerisinde insanın rahatlamasını sağlayan natural sesler var onu aç kulaklığı tak öyle dene bi daha ii olur..