bir teknik daha

Astral Seyahat hakkında bilmek istediğiniz herşey bu bölümde. Astral Seyahat nedir? Astral Seyahat Nasıl Yapılır? Astral Seyahat Teknikleri Nelerdir?
Kullanıcı avatarı
Sai
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 54 Sakarya
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: bir teknik daha

Okunmamış mesaj gönderen Sai »

astral harika bişi deneyin ya casper gibisiniz öle düşünün kendinizi

netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes »

aslında bu aralar astrala çıkmayı kendim önlüyorum(evet herkes istiyor ama ben bu fırsatları tepiyorum :D salakmıyım neyim) geceleri namazdan sonra ki namaz baya bi uzun sürüyor oturuyorum tespih çekerken kendimden geçiyorum en son dua için kafamı serbest bırakıyorum(zira gecenin 2 sinde o kadar zayıf dalgalar yayarken kafamı tutamıyorum) elim yukarıda sonra ruhumun çekildiğini hissediyorum hopp! hemen kalk :D birkaç gündür oluyor ama ben yapmak istemiyorum belki bu gece denerim ama odanın ortasında (zaten hep geceye bıraktığım için namazları evde hayalet gibi geziyorum :D şimdi tam hayalet olacam) uyuya kalmak pekte iyi olmuyor
SIRUZ
Yaşadığınız İl: 30 Hakkâri
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Belirtmedi

Okunmamış mesaj gönderen SIRUZ »

bende kendim tepiyordum artık olmuyor ama istemiyorum zaten.. biliyorumki istersem yine cıkarım astrale..
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

Okunmamış mesaj gönderen multiplayer1 »

tekniğin astralle bi alakası yok...bu tekniğin asıl adı Lucid Rüya yani kontrollu ruyadır.astrale benzediği için örnek olarak gösterilir astral tekniği değildir...
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

Tekniğin adını biliyoruz zaten..Tekniği aldığımız bölümün adı astrale çıkma teknikleriydi zaten..Yani kitabı yazan adam teknik olarak almış..Sanırım adam senden daha bilgilidir değil mi?
::Welcome to home Bruce::

Kullanıcı avatarı
Sylopes

Okunmamış mesaj gönderen Sylopes »

rüyadan astrale geçmek biraz ustalık ister ,lk önce rüya kontrolünü yapmanız lazım sonra arkadaşımızın dediği gibi yapabiliriz.Ben çoğu zaman rüyada olduğumu fark ediyorum.Çoğunlukla da kabuslarda sonra rüyada olduğumu fark edince istediğimi yapabiliyorum.Yani rüya dünyası sizin olmuş istediğinizi yapabilirsiniz ama ben en fazla 10 saniye rüyada olduğumu fark ediyorum sonra kararma olup rüyam bitiyor