teknik istediniz alın size astral çıkma tekniği

Astral Seyahat hakkında bilmek istediğiniz herşey bu bölümde. Astral Seyahat nedir? Astral Seyahat Nasıl Yapılır? Astral Seyahat Teknikleri Nelerdir?
Kullanıcı avatarı
Cengiz

Re: teknik istediniz alın size astral çıkma tekniği

Okunmamış mesaj gönderen Cengiz »

küçük bi sorum olcak.bu astral seyahati sevdim.not olarak aldım
kendimi hazır hissedince denemek isterim fakat bedene tekrar nasıl döncez
havada asılı kalma ihtimali varmı?birde biri gelip uykuda olan bedene uçan tekme filan atarsa bişey olurmu?

netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes »

Cengiz yazdı:küçük bi sorum olcak.bu astral seyahati sevdim.not olarak aldım
kendimi hazır hissedince denemek isterim fakat bedene tekrar nasıl döncez
havada asılı kalma ihtimali varmı?birde biri gelip uykuda olan bedene uçan tekme filan atarsa bişey olurmu?
havada asılı kalma ihtimalin yok zaten ilk çıkışta bir dakika bile kalamıyorsun. İster istemez geri dönüyorsun. Eğer uykudaki bedenine uçan tekme atarlarsa bedenine döndüğünde kötü bir ağrı hissedersin :D Şaka bi yana herhangi bir şekilde seni uyandırırlarsa korkarak uyanırsın. Aniden uyanınca korkudan şaşırabilirsin, bağırabilirsin, etrafındakilere zarar verebilirsin... Tavsiyem evde tek başınayken yap.
placebo

Okunmamış mesaj gönderen placebo »

belki kaçırmışımdır ama sorayım gözümüzü ne zaman aççaz kapalı mı tutcaz hep bunu biri açıklayabilirmi
misafir11

Okunmamış mesaj gönderen misafir11 »

placebo yazdı:belki kaçırmışımdır ama sorayım gözümüzü ne zaman aççaz kapalı mı tutcaz hep bunu biri açıklayabilirmi
evet gözünü hep kapalı tutcan.
gözü açık olarak astral yapma teknikleri de var ama o zaman gözünün zarar görmesi olasığı var
placebo

ok saol
of ya şu işe nerden bulaştım telefonun calıyo korkuyorum ani bişey oluyo korkuyorum daha 2 gün oldu bu siteyle tanısalı üye olalı:D

umuthasanov

Okunmamış mesaj gönderen umuthasanov »

Ben ne kadar uğraşırsam uğraşayım beynimi kandıramıyorum.:D Kandıramıyacak kadar zeki de değilim ama :D
Kullanıcı avatarı
voguet

Okunmamış mesaj gönderen voguet »

BEN BEYNİMİ KANDIRAMIYORUM HERZAMAN MANTIKLI BİR ŞEYLER BULUYOR SİZLER NASIL YAPIYOSUNUZ BUNU
placebo

voguet yazdı:BEN BEYNİMİ KANDIRAMIYORUM HERZAMAN MANTIKLI BİR ŞEYLER BULUYOR SİZLER NASIL YAPIYOSUNUZ BUNU
gece uyandıgınız da deneyin bana öyle olmuştu yarı uykulu oluyosunuz mesela ben yapmak istemiyodum gece biraz kuzey güneyi dusunup uyudum gece bişey olmuş herhalde kendi kendime kalktım gözüm kapalı aklıma en son düşündüğüm şey geldi işte beyni kandırmak kuzey güney falan gözümüde hiç açmadıgım için beynim anlamadı nerde oldugumu kandırdım sizde oyle yapın yatmadan dusunun sanslıysanız gece kendi kendinize kalkarsınız yaparsınız
samet
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen samet »

Bu arada her önüne gelen de şu astral seyahati denemese iyi olacak. Sonra taşikardi, kalp ritim bozuklukları gibi faktörler ortaya çıkıyor sağlığına tam güvenen denesin derim.
juu

Okunmamış mesaj gönderen juu »

bunu yapmak için belli bi seviyeye gelmiş olmak lazımmı ?
bide ne adar uzağa gidebiliriz? mesafe hız gibi faktörlerde varmı fiziksel bedenimizdeki gibi?
yada kapı falan gibi yerden çıkmamıza gerek yok demi?:D

amatörler için zararı varmı bide?

bi kitapta okumuştum bununla ilgilimiydi hatırlamıyorum ama yanlızken yapın aniden bi sesle falan uyandırılırsanız ruhunuz gökte şimşek çaktıda hızla yere düşüyomuşunuz gibi düşer. çok korkarmışız. kalbimiz zarar görebilirmiş... falan gibi şeyelr yazıyodu. ygun ortamda yapmazsak zarar görürmüşüz falan...??? ne dersiniz?

denemek istiyorum ama önce sizi dinliyorum. bide deneyimlerinizi yazarmısınız nasıl bişey old blmek istiyorum.