Rüyalarım ?!! Yardıma İhtiyacım Var!

Moderatör: Sai

Dreamy

Rüyalarım ?!! Yardıma İhtiyacım Var!

Okunmamış mesaj gönderen Dreamy »

5 Yaşımdan itibaren rüyalarımdan parçaları gerçek hayattımda görüp yaşamaya başladım...
Çok küçükken rüyalarımdan birinin ''Koyun'' olduğunu çok ama çok iyi hatırlıyorum; Koyun ortadan ikiye bölünerek çoğalıyordu. Sonradan öğrendimki [6. sınıfta felan] Klon koyun Dolly , bir koyunun dna örneği ile aynı dna da bir koyun daha oluşturmuşlardı.Bu sadece benim basit bir örneğimdi..
1999 17 ağustos depremini herkes hatırlar..Depremden 1 gün önce Depremin gerçekleştiğini gördüm. Babaannemin öldüğünü 4 gün öncesinden gördüm .. Taa 12 sene öncesinden; Bana Bugün ciddi anlamda zararlar veren bir akrabamın , rüyada Beni kan ile banyo ettirdiğini gördüm...
Ben büyüdükçe rüyalarımda azaldı ayda en az 15 defa gördüğüm rüyalar 4e 3e indi , herhangi bir çalışma yapmıyordum , yapmıyorum, yapmam gerekiyormu sizce ? Gerekiyorsa ne yapmalıyım?Gerçekten bilgiye ihtiyacım var...

dngsz

Re: Rüyalarım ?!! Yardıma İhtiyacım Var!

Okunmamış mesaj gönderen dngsz »

Son zamanlarda banada oluyo gördüğüm rüyalar bir bir gerçek olmaya başladı..
salıyı çarşambaya bağlayan gece kavga ettiğimizi gördüm ve o gün okul çıkışı grup kavgası çıktı rüyada gördüğüm gibi 1 -2 yumrukta kavga bitti

2-3 sene önce tarihi tam hatırlamıyorum dedemin öldüğünü gördüm anneme söyledim ömrü uzamıştır dedi sonra haber geldi dedem kanser olmuş 1 ay sonra vefat etti...
Gerçekciyim , ulaşamıcaksam hayaller kuramam..
Peki sen bilirmisin , o kadar beden varken sadece seni arzulamak..
Dreamy

Okunmamış mesaj gönderen Dreamy »

Gerçekten rüyalar belirli zamanlarda geliyor. Fakat ben sürekli görmek istiyorum, ben genelde rüyada göremiyorum zaten gördüğüm zamanlarda ise kötü rüyalar....
Kullanıcı avatarı
Sai
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 54 Sakarya
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen Sai »

benim bu şikayetim vardı sitede de dile getirdim ama nie bilinmio bende görüyorum bir türlü engelleyemiyorum 1 hafta önce gördüğüm rüya 1 hafta sonra karşımda şaşkına dönüyorum arkadaşlarımda şaşırıyorlar hiçbirinin böyle bir sorunu yok herhalde belli kişilerde oluo
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

heralde.. bende hiç olmadı..
::Welcome to home Bruce::

Barış

Okunmamış mesaj gönderen Barış »

Uzun yıllardır öyle güçlü, öngörülü rüyalar görmüyorum. Adamakıllı, rüya bile görmüyorum.
Kullanıcı avatarı
kaplangoz

Okunmamış mesaj gönderen kaplangoz »

Arkadaşlar bence her gördüğümüz rüyanın gerçek olması pek iyi olmaz düşünsenize bir??? Sizce olurmu :?: :!:
netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes »

oyle bise denmedi zaten bazi ruyalar bilinc altindan kaynaklanir yani zaten olmus olaylardan
SIRUZ
Yaşadığınız İl: 30 Hakkâri
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Belirtmedi

Okunmamış mesaj gönderen SIRUZ »

zener kartlarını araştır EPS ( duyu ötesi algısı) nı geliştir... bak haftada en az 3 rüyan gerçek oluyo benimkide aynı küçükken cok sık olurdu artık olmuyodu zenel yada zener :D karlarıyla oynadıkca ilerledim.... artık yerini bilmediğim şeyleri bile bulabiliyorum..;)
Kullanıcı avatarı
kaplangoz

Okunmamış mesaj gönderen kaplangoz »

SIRUZ yazdı:zener kartlarını araştır EPS ( duyu ötesi algısı) nı geliştir... bak haftada en az 3 rüyan gerçek oluyo benimkide aynı küçükken cok sık olurdu artık olmuyodu zenel yada zener :D karlarıyla oynadıkca ilerledim.... artık yerini bilmediğim şeyleri bile bulabiliyorum..;)
Kardes şu zener kartlarını ve EPS yi açarmısın??