Yardım edermisiniz???

Moderatör: Sai

bjksaid92

Yardım edermisiniz???

Okunmamış mesaj gönderen bjksaid92 »

ben uzun zamandır psiball'la ilgileniyorum ilk 2-3 denemede yaptm ellerimde karıncalanma, ısınma, titreme gibi hisler oldu sonra itme ve çekme gücünü hissettim artık kesin kanıya vardım psiball yapabiliyorum(sizce???) yapıyorum yapmasına da bunu nasıl kullanacağımı bilmiyorum fırlatma oLsun, cam kapama oLsun bu tür şeyleri nasıl yaparım(bu arada bu yzıyı yazarken arkamda asılı olan pantolon yere düştü, bu aralar bu olaylar çok sıklaştı:) 1-2 nasihatte bulunursanız berhudar oLurum:)!!!!!

Kullanıcı avatarı
archipallium

Re: Yardım edermisiniz???

Okunmamış mesaj gönderen archipallium »

bence herkese söylediğim gibi kapak çalışmasına başla eğer söylediğin şeyleri kısa sürede yapmak istiyorsan senin hergün en az bir 45-60 dakikanı ayırman lazım kapak çalışmasına sonrada psiball ve psiçark çalışırsın ve kendini geliştirdiğin zaman camı da kapatırsın psitopuda fırlatırsın... ;)
Buruk bir zafer kazanmak kadar iyi bi o kadarda kötü bi durum benimki!!
Kullanıcı avatarı
hasanorg

Okunmamış mesaj gönderen hasanorg »

kapak çalışması tam olarak ne demek?
Git dedim
"Me"yi ekleyemedim.
bjksaid92

Okunmamış mesaj gönderen bjksaid92 »

evet kapak çaLışması tam oLarak ne açıklayabilirmisin ve psiçark?????
Kullanıcı avatarı
archipallium

Okunmamış mesaj gönderen archipallium »

şişe kapağını ters çevirin ve çukur olan tarafına bakın tam ortasındaki çıkıntıya yoksa bile bi çizik atın ortasına sonra gevşeyin meditasyonunuzu yapın 0 duygu-düşünceyle kapağın ortasına bakın desemde hiç birşey düşünmemek imkansız bakarken enerjinin kapağın içine dolduğunu ve orda biriktiği gibi birtakım şeyler imaje edin bunu hergün yapın olumlu sonuç vericektir...
Buruk bir zafer kazanmak kadar iyi bi o kadarda kötü bi durum benimki!!

Kullanıcı avatarı
kaplangoz

Okunmamış mesaj gönderen kaplangoz »

kardes psi-ball hakında öğrenmek istediklerinin hepsi https://telekinezi.com.tr/sizden-gelenler/p ... -t515.html buradan bulabilirsin