Herkes ve Basta Benim İcin Merak Edilen Sorular

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
buratem209

Herkes ve Basta Benim İcin Merak Edilen Sorular

Okunmamış mesaj gönderen buratem209 »

Oncelikle herkese merhabalar siteye bir zamanlar kayıt olmadan sadece yazıları okuyarak takılmıstım ama kaydolmak duneymis neyse konuya geceyim

Ve bastan soyluyorum forumu arastır falan demeyin her kafadan bir ses cıkıyor ne yapacagımı anlamıyorum sadece uzman arkadaslar veya
gercekten yapabilip de bunu nasıl yaptıgını gercekten acıklayacak olanlar cevap yazsın

İlk sorum psi wheel ile ilgili :

Ben psi wheeli deniyorum zaten donmesi degisik olabilirmis yani bir saga bir sola yarım tur tam tur falan onları anladım ben de azıcık hareket ettirebiliyorum istedigim yone olmasa da :(

1) Psi wheel yemek masamızda neden donmuyor

Ama o lanet sinirimi bozan o mekanizma her nedense salonda yemek masasında donmemekte elinden geleni yapıyor sadece sinirlendiriyor bilgisayar masasında cekyatta yatakta koltukta donuyor ama yemek masasında donmuyor aynı odada yerde kanepede deniyorum oluyor ama oranın cok pis bir etkisi var donmuyor bunu kafamdan atıp unutuyorum yine de donmuyor normalde sarf ettigimden fazla ugrassam da bir etkisi yok

Bir diger sorum:

2) Enerjimi nasıl arttırabilirim

Psi wheel yapmaya (daha onceki [1 ay kadar onceki [2 gun kadar suren] ] calısmaları saymazsak)
daha dun basladım ama dondurmeyi basarabilmis degilim ( sadece titretiyorum ve de arada hareket ediyor) enerji eksikligi diye dusunuyorum

Bir diger sorum :

3) Meditasyon gercekten gerekli mi ve nasıl yapılır?

Bunu gercekten cok merak ediyorum yapmam gerekiyor mu nasıl yapacagım beyin frekansını ayarlayan rahatlatan vs... bir program vardı intenrette indirdim calıstırdım sadece belirli bir frekansta ses yayınlıyor beyin dusuncelerini degistiriyormus vs... o programı onermeyin adı galiba brain wawe di siz bana teknik soyleyin otur rahatla nefes al vs... ama dogru duzgun bir seyler

Bir diger sorum:

4) 3. goz ve cakralar nedeniyle yapılamama dogru mu ?

Yani gercekten oyleyse bana cakraları ve 3. gozu acmanın (tabi bu donemde zararlı falan degilse) bir yolunu soyleyebilir misiniz

Bir diger sorum:

5) Konsantrasyon nasıl saglanır

Oyle bir sey oldugunu dusunmuyorum ama suphelerim var.Kapak yontemi denemeyi dusunuyorum baska yontemler varsa lutfen yazın

Bir diger sorum:

6) Enerjimi nasıl yonlendirebilirim

Yani bu imajine ( hayal ) yontemleri tasarlayabilirim zor degil ama gozum kapalı acık falan kafa karıstırıyor her sey

Bana dogru duzgun bir yontem onerebilecek var mı

Bir diger sorum:

7) Pyrokinezi mi yapıyorum ?

Gecenlerde kardesimin dogum gunu oldu mumları sakladık gecenlerde yaktım oturdum basına 3-4 tane mum sırayla biri bitti mi birini yakacak sekilde yaktım ve elimi yanlarına koydum hareket ettirebildim bir ara buyuttum ama kucultemedim arada egebildim ama istedigim sekillerde ve yone dogru degil ve cogunlukla istemedigim zaman ve yonlerde pyrokineziye ilgim vardı zaten ilk defa denedim yaptıgımı sanmadım dediklerim oldu ama ne oldugnu bilmiyorum

Bir diger sorum:

8) Psi ball muydu ?

Dun ellerimi birbirime surttum ve karıncalandırdım sonra sıktım ellerimi top tutar gibi yaptım enerji aktıgını falan hayal ettim bu pozisyonda 5 dk kadar durdum karıncalanma coktan gecmisti ama gozlerimi actıgımda enerjiyi elimdeki hisler gibi hissetmeye calıstım 1-2 dk icinde elimde manyetik bir gerilim ( itme-cekme ) hissettim ve karıncalanma geri geldi sorarsanız niye once elimi surttum baska kaynaklarda once hissetmek yazıyordu oyle denedim

Sorularım coktu ve de uzundu
Yazılı gibi oldu istediginiz sorudan baslayabirsiniz:D
Cevaplarken once soru sonra cevap seklinde yazarsanız daha kolay olur ya da numaralarını
Lutfen cevaplayın burada sizin cevaplarınızı bekleyen birileri var
TEKRAR SOYLUYORUM YAPABİLEN YA DA USTA OLANLAR VEYA DENEYİP DE SONUC ALANLAR YAZSIN BAZI KİSİLER BİLMEYİP DE SALLIYOR SACMA SEYLER
LUTFEN Cevaplarınızı bekleyecegim
En son buratem209 tarafından 08 May, 17:44 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Bir gun sisman olur da
Donersen bana geri
Gonul kapım acıktır
Sıgarsan gir iceri

Kullanıcı avatarı
buratem209

Re: Herkes ve Basta Benim İcin Merak Edilen Sorular

Ozur dilerim duzelttim bu mesajı duzenledim siler msiniz bu mesajı ana konudaki kalsın
Bir gun sisman olur da
Donersen bana geri
Gonul kapım acıktır
Sıgarsan gir iceri
Kullanıcı avatarı
kaplangoz

Okunmamış mesaj gönderen kaplangoz »

Evet güzel sorular ama bende çoğunun cevaplarını bilmiyom yaff:S:S biri bunlara cevap versiiiiinnnn
Kullanıcı avatarı
buratem209

Zaten baslıkta da belirttim benim ve bir cok kisinin bilmedigi merak ettigi sorular bunlar cevap arıyorum ve bu gercekten tum sorular cevaplanırsa cok guzel bir kaynak olabilir
Bir gun sisman olur da
Donersen bana geri
Gonul kapım acıktır
Sıgarsan gir iceri
optimist_21

Okunmamış mesaj gönderen optimist_21 »

ben de yeniyim ama sana bazı soruların cevabını verebilirim,2.sorunun cevabı:enerji onu kullandıkça artar,ne kadar çok kullanırsan o oranda artış olur,yöntem istersen avucunun içine temiz yeni bir kağıt para koy,uçlarından kıvrılmaya başlayacaktır para,bu enerjiyi arttırır.3.sorunun cevabı:kendi meditasyon yöntemimi söliim rahat sessiz bir yerde sırt üstü uzan,sonra gözlerini kapa ve içine çekebildiğin kadar nefes çek,daha fazla çekemeyeceğini hissettiğin anda nefesini hızlıca boşalt ve sonra yine hızlıca çek ve hızlıca ver,bu işlemi 15-20 defa yap,sadece nefes alıp verişlerine odaklan ve o nefes alıp verişin sırasında çıkan sese odaklan,bu işlemi yaptıqın takdirde akciğerlerinin kapasitesi artacaktır,kendini bir sahil kenarında hayal et,dalgaların kıyıya vurduqu sesi düşünmeye başla ve dalganın kıyıdan ayrılırken oluşturduqu o köpükleri gör,nefes alıp verişlerini kıyıya vurup ayrılan dalgalar gibi düşün o şekilde ritmik olsun...4.sorunun cevabı 3.göz diğer bir değişle 6.his telekineziye başladıqın için zaten kendiliğinden gelişecektir,ben de birtakım belirtiler ortaya çıkmaya başladı bile örneğin msnden yazıştıqım birinin üzerindeki tişörtün rengini hissedebildim ve bazı yazılar gördüm ve bi şekil vardı o tişörtün üstünde,onayladı o da:))) yani 6.his zamanla gelişiyor bir anda ortaya çıkar,çakra mevzusu beni tedirgin ediyor ayrıca,sakat bi işe benzio örneğin 3.çakranın açılması durumunda astral varlıklar görülebilir(cin falan)ve diğer çakraların açık kalması durumunda enerjinin boşa akması ile kilo kaybı söz konusu olabilir ve solunum yollarında sorunlar ortaya çıkabilir o nedenle hiç bulaşma çakralara xD5.sorunun cevabı:kapak tekniğini ele alırsak 50 ml lik su şişesinin kapağını al masaya koy içi görülecek şekilde ortasındaki çıkıntıya bak,beynindeki enerjinin o noktaya aktıqını düşün,min.15 dk çalış günde,bu işlem enerjini kontrol edebilmeni sağlayacak yani psi wheeli istediğin yöne döndürebileceksin...6.sorunun cevabı:enerjiyi yönlendirme konusunda ben kendi yöntemimi söliim yine,örneğin psi wheeli döndürürken benim biçok yöntemim var onlardan biri ellerinde joystick olduqunu düşün sağ düğmesine basınca sağa sol düğmesine basınca da sola dönen bir bilgisayar oynadıqını hayal et,ya da hayal gücünü zorla kendi yöntemini bul:)8.sorunun cevabı:ben psi ball yaparken (ki pek yapmıyorum her şey sırayla:)) ay'dan enerji alıyorum ve soğuk bir psi ball oluştuqunu düşünüyorum avuçlarımın arasında,ay'ı tercih etmemin sebebi bitkileri büyüyebilmesi için ay ışığına ihtiyaçları olmasındandır,güneş ışınlarıyla fotosentez yaparlar ama büyümeleri için ay ışığına ihtiyaçları vardır:))) psi ball'u oluşturduğunda(muhtemelen düşük enerjili olacaktır)onu fırlatma sırasında herhangi bir topu atar gibi atma,sadece hareket ettirmek istediğin cisme doqru ilerlediğini düşün bir bütün olarak...
elimden gelen bu kadar,umarım işine yarar...

Kullanıcı avatarı
kaplangoz

Evet kardes güzel cevap vermissin bende yararlandım bu arada saol
Kullanıcı avatarı
kaplangoz

Bildiklerimi bende söyleyim bakem
1. Soru: Kardes kanepe,çekyat,koltuk bunlarda metaller oldukça azdır öyle tahmin ediyorumki yemek masanızda metaller daha fazla...

2.soru:Bizler saf enerjimizi kullandıktan sonra güçlendirmek için güneş,ay veya yıldızlar,ve dünyadan enerji alırız..
Genelde dünyadan alınır fiziksel temas olduğu için ama ben ay ve yıldızlardan alıyorum temasa filan gerek yok sadece gözlerini kapa ve nereyi seçtiysen ağzından vücuduna energi aktığını imaje et.. İşe yarayacaktır.,

3.soru:Meditasyon gerçektir ve bende çok işe yarıyor sitede çakraları aktive etmekle ilgili bir video var onu yapmak bir meditasyondur..Düşüncelerinle ruhuna rahatlık vermek senin enerji ile dolmanı sağlayacaktır.Meditasyonu her hafta yap bence meditasyon ile konu sitede açıkdı..

4.soru:Kardes yularda da dediğim gibi çakra aktive videosunu izle amatör ama işe yarıyor..Bu dönem derken neyi kastettin anlamadım ama istediğin zaman çakralarını açabilirsin..3. göz ise benim tek bildiğim kapak çalışmak ve bununda inanılmaz faydasını görüyorum..

5.soru:Benim bildiğim nefes kontrolü var onu dene..Birde ben sahil kıyısında dalgaların sesini imaje ederek konstantre olmaya çalışıyorum..

6.soru:Bu seviyelerde gözlerinin açık olması lazım diye düşünüyorum ben.. İleriki seviyelerde sadece bir kere bakman yeterli olacak bence..Gözünle odaklan ve ellerinden ve gözlerinden enerjinin sadece oraya ilerlediğini düşün..

7.soru:Kardes bunun hakkında bişey diyemiyeceğim...

8.soru:Evet benimde bildiğime göre hatta cidden psiball bu...

Faydalı olduysam ne mutlu bana...
Kullanıcı avatarı
archipallium

Okunmamış mesaj gönderen archipallium »

kaplangoz arkadaşıma katılıyorum 7. sorunun cevabı da pyrokinezidir ama biraz geliştirmen lazım birde rüzgarsız biryerde yapabilirsen pyrokinezi yaptığından emin olabilirsin...
Buruk bir zafer kazanmak kadar iyi bi o kadarda kötü bi durum benimki!!
Kullanıcı avatarı
hasanorg

Okunmamış mesaj gönderen hasanorg »

Cevaplar için çok teşekkür ederim çok işime yaradı ancak çakra işini fazla kurcalama ben acayip tırstım sen sadece meditasyon yap ve kapak çalış ama şöyle bişeyde var odandaki ampul yada florasan'ın enerjisini emdiğini içine çektiğini düşün işe yarar bide enerjiyi arttırmanın en iyi yollarından biri de sürekli enerji harcamaktır yani sürekli psi wheel(psi çark) çalış ben çok sabırsız biri olduğumdan ilk günlerde bırakacaktım ancak gün geçtikçe dönme hızı artıyor ama kontrol edemiyorum.Sadece döndürüyorum bide psi çarkın fazla büyük olmasın dönmesi zorlaşır pyrokinezi gerçek olan bişey ben mumun boyunu uzattım sadece hayal et uzadığını düşün enerjinin onu uzatığını düşün.

Ben de psi ball yapıyorum ama elim kupkuru oluyor sol elimin ortasında minik bir kılcak damar ortaya çıktı.Psi ball yaparken eğer elin ısınıyorsa yapmışsın demektir.Ben üşüyünce deniyorum eğer üşürsen sokakta isen sokaktaki enerjisini içine çekebileceğin bir şey varsa içine çektiğini düşün enerjiden ısındığını düşün vücudunun enerjiyle sarıldığını düşün ısınırsın.

(Bunları bi dene belki işine yarar ben bana olanları anlattım.)

(Ama çakra işine girme ben acayip tırstım)
Git dedim
"Me"yi ekleyemedim.
Kullanıcı avatarı
kaplangoz

Ya kardeşim gir sen çakra açma işine bişey olmaz herhafta dene çakranı açmayı..
Enerji veriri insana...Neden tırsınhi hasanorg??