Düşündüğüm şeyler oluyor.

Mutluluk
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan
Cinsiyetiniz: Erkek

Düşündüğüm şeyler oluyor.

Okunmamış mesaj gönderen Mutluluk »

Arkadaşlar ne yaptığımı ya da yapıp yapamadığımı hiç bilmiyorum. Bugün Nazım Hikmet'in Seviyorum Seni şiiri dilime dolandı. Beste olarak. Edebiyat dersinde hoca en sevdiği şiir olduğunu söyledi ve okudu. Geçenlerde oyunda duyduğum Çok Kara Kışlar Gördüm şarkısı dilime dolanmıştı, akşamına O Ses Türkiye'de o şarkı söylendi. Aynısı geçen sene de olmuştu. Gözümü kapatıyorum, araba okulun önüne geldiğinde gözümü açıyorum, her gün aynısı oluyor, okula geldiğimizi anlayabiliyorum. Öğretmen sınıfa gireceği zaman hissedebiliyorum. Bu nedir?

Kullanıcı avatarı
Electrons
Yaşadığınız İl: 20 Denizli
Burcunuz: Başak Burcu: 23 Ağustos-22 Eylül

Re: Düşündüğüm şeyler oluyor.

Okunmamış mesaj gönderen Electrons »

Durugörü Olmalı aynı şekilde bendede oluyor sabah duydum saçma bi kelime akşam biyerde o gün içinde yada diger gün önüme çıkıyor aynı şekilde şarkılarda..

önemli olan bunu bilinçli yapmak.
inanmabak
Yaşadığınız İl: 16 Bursa
Burcunuz: Terazi Burcu: 23 Eylül-22 Ekim

Okunmamış mesaj gönderen inanmabak »

bilinçli derken çalışmalrı felan varmı varsa nasıl oluyor ?? Teşkkürler
geller
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat

Okunmamış mesaj gönderen geller »

düşündeklerin olmuyor,olacakları önceden düşünüyorsun.deja vü ve deja antandü
tekniği şöyle yıllarca farkındalığını koruyup öyle yaşamalısın.zihnin her zaman berrak olucak.amma böyle haller uzaklara daldığımızda olur.ikisi arasındaki noktayı bulamadım.
Bir de,işinize yarar mı bilmem ama uzay-zaman sürekliyini araştırın...
Başaranlar önce inandılar,sonra yaptılar,başaramayanlarsa önce yapıp sonra inanmayı denediler...

Doğru seçimi tecrübe
kazandırır,tecrübeyi yanlış
seçim..
AZERBAIJAN
Mutluluk
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Koç Burcu: 21 Mart-20 Nisan

Okunmamış mesaj gönderen Mutluluk »

Bugün okula giderken güzel bir şarkı vardı radyoda. Şarkıcıyı ya da şarkıyı duymadım, tanıdıkta değildi. Bu sabahların bir anlamı olmalı diyordu sürekli. Not ettim evde dinlerim diye. Dönüşte eve gelirken VEGA KİMYA diye bir yerin önünden geçtik. Eve geldim, şarkının o nakarat kısmını yazdım, Vega - Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı diye bir şey çıktı. Yine böyle garip bir şey oldu. Nasıl kontrol edebilirim bunu?

Kullanıcı avatarı
Eerk07
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Kova Burcu: 22 Ocak-19 Şubat
Cinsiyetiniz: Kadın

Okunmamış mesaj gönderen Eerk07 »

Mutluluk yazdı: 06 Ara, 14:51 Bugün okula giderken güzel bir şarkı vardı radyoda. Şarkıcıyı ya da şarkıyı duymadım, tanıdıkta değildi. Bu sabahların bir anlamı olmalı diyordu sürekli. Not ettim evde dinlerim diye. Dönüşte eve gelirken VEGA KİMYA diye bir yerin önünden geçtik. Eve geldim, şarkının o nakarat kısmını yazdım, Vega - Bu Sabahların Bir Anlamı Olmalı diye bir şey çıktı. Yine böyle garip bir şey oldu. Nasıl kontrol edebilirim bunu?
Aslında bunun mantıklı bir açıklaması var. Bilinçaltı, bilincine göre milyonlarca kat fazla bilgiyi depoluyor. Yani kulaklarınla duymadığını düşündüğün şeyleri aslında duyuyorsun. Daha net bir şekilde açıklamak gerekirse: sen o şarkıyı daha önce 1 saniye bile olsa duydun, kimin söylediğini bile bir şekilde zamanında öğrendin ve bu senin arşivine işlendi. Hatırlıyor ya da bir yerden çıkarıyorum dediğin şeyler aslında gerçekten bildiğin şeyler. Sen bildiğin şeyi su üstüne çıkarmak istediğinde ise bilinçaltın senin bilincine yol göstermiş yani sana çağrışımda bulunacağın mekan ya da kişilere yönlendirmiş oluyor.
Kullanıcı avatarı
end_bender
Yaşadığınız İl: 41 Kocaeli
Burcunuz: Balık Burcu: 20 Şubat-20 Mart
Cinsiyetiniz: Kadın

Okunmamış mesaj gönderen end_bender »

Aynısı benim de başıma geliyor. Bir film aklıma geliyor. Evvelsi gün tv de görüyorum. Bir cümleyi hatırlıyorum bir kaç gün içinde birisi onu kullanıyor. Prometheus filmini izlemiştim. Geçen ay aklıma geldi. 8 gün sonra tvde yayınlandı. Birden bire olan bir şey.
Gün Gelecek FullManyak, GEN-X, MrCapTaiN, inflames ve Ben SüperTrans'ı Çözeceğiz.
(Bu da Bir inanç ;) her işin başı inanç ya :D )
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım

Okunmamış mesaj gönderen Admin »

Konu doğuştan alınan önsezi yani promonisyon yeteneği ile ilgili https://www.parapsikoloji.net/premonisy ... setme/amp/
Aramak, güzel bir çabadır.
İsa

Okunmamış mesaj gönderen İsa »

Bu sayfaya bu konu yüzünden geldim. Aklımdan özellikle düşünmeden yani spontane ne geçerse çok kısa bir süre de gerçekleşiyor . Artık bunu araştırma ihtiyacı duydum
Kullanıcı avatarı
Bukra
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Bukra »

Düşünce ve sözler geleceğimizi nasıl etkiler? https://www.parapsikoloji.net/dusunce-v ... l-etkiler/