Psi ball nedir, Psi Ball nasıl oluşturulur ve Psi Ball nasıl kullanılır

psi ball nedir, psi ball nasıl oluşturulur ve psi ball nasıl kullanılır, psi ball oluşturma, psi bal yapma psi bal nasıl

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Asamın Sütunları
Mesajlar: 24
Kayıt: 29 Mar, 20:29
Yaşadığınız İl: 9 Aydın
Burcunuz: Boğa Burcu: 21 Nisan-21 Mayıs
Cinsiyetiniz: Erkek

Psi ball nedir, Psi Ball nasıl oluşturulur ve Psi Ball nasıl kullanılır

Okunmamış mesaj gönderen Asamın Sütunları »

Psi ball nedir, Psi Ball nasıl oluşturulur ve Psi Ball nasıl kullanılır
Resim

Öncelikle psi ball nedir?
Psi ball manyetik alanın gücünü kullanarak oluşturduğumuz bir enerji topudur. Manyetik alan ile ne alakası var diyebilirsiniz. Psişik yeteneklerin bilimsel açıklamalarında temel hep manyetik alandır. Birde enerji manipulasyonu var ama o ayrı bir konu. Şimdi biz spiritualizme göre açıklayacak olursak. Bildiğiniz üzere temel yedi çakramız var( Onun haricinde de çakra var diyen çıkmasın diye temel kelimesini kullandım). Ve hepiniz kalp çakrasını bilirsiniz.

Bu kalp çakrası doğrudan ellerinizle bağlantılıdır.(Reiki uygulayıcıları iyi bilirler ve Kundalini Reikinin ne olduğunu bilen arkadaşlarımız bu konu ile ilgili resimlerde kollarımıza doğru açılan enerji kanallarını görmüşlerdir. Şifacılar şifa verirken genellikle ellerini kullanırlar. Psişik yeteneklerde de yine ellerimizi kullanarak kinetik yeteneklerimizi harekete geçiririz. Altın Gümüş Mor Alev 'de de yine enerjimizi bir amaca hizmet ettirirken ellerimizi hedefe doğru açar ve niyet yaparız o an zaten psi ball oluşur.)

Konu biraz kayacak ama şu soruyu sorabilirsiniz ellerimizi kullanmadan, daha fazla bilgisi olanlar 3.gözümüzü kullanarak nasıl kinetik yeteneklerimizi harekete geçirebiliriz? Bu sorunun cevabını size şöyle verebilirim. Bu konuda kesin doğru nedir bilemem ama yaptığım araştırmalara göre size bunu açıklamaya çalışacağım.

Çakra bilgilerini ele alacak olursak kalp çakrasının doğrudan el çakrası ile bağlantılı olduğunu görürüz. Yani kalp çakranızı güçlü tutar ve el çakranızla arasındaki kanalı güçlendirirseniz. Rahatlıkla bir çok kinetik özelliğinizi kullanabilirsiniz. Yine 3. göz çakrası psişik yeteneklerinizi temsil eder. Yani geleceği görmek isteyen birisinin el çakrasını geliştirmeye çalışması komik olurdu. Böylelikle doğru çakranız ile doğru çalışmaları yapmanız için konuyu bu kadar kaydırdım. Şimdi ana konuya dönmek istiyorum.

Nasıl Psi Ball oluşturulur?
Biraz önce kinetik yeteneklerin kalp çakrasından geldiğini açıklamıştım. Kalp çakrasınında ellerimizle bağlantılı olduğunu söylemiştim. Şimdi şunu da eklemek istiyorum ki sadece ellerinizle değil diğer çakralarınız ile de psi ball oluşturabilirsiniz. Mesela bir Solar Plexius yani sizin bildiğiniz göbek çakrası ile (Astral seyahat için önemlidir bu çakra) atılan psi ballar insanları kontrol etmenize imkan sağlar. Yani göbek çakranız üzerine yoğunlaşırsanız bu etkiyi görürsünüz (Bu söylediğim ile anlatmak istedim özelliklerini bildiğiniz bir çakranın üzerine sadece o çakraya yönelik çalışmalar yaparak bazı yetenekelrinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Bunu da ancak dengelenmiş bir enerji sisteminiz varsa deneyin. Daha çok kundalinisi uyanmış dostlarıma tavsiye ediyorum.) Yani kısaca sadece ellerimizle psi ball oluşturmayız.

Ellerimizle Psi Ball oluşturmayı anlatmak istiyorum. Öncelikle zihninizi kalp çakranıza odaklayın. Kundalinisi uyanmış arkadaşlarım orada yanma hissedeceklerdir. Üzerine küçük bir vuruş yapın ve orada bir şeyin döndüğünü imajine edin. Zaten dönüyorda amaç zihin ile ortak çalıştırmak. Isınmayı deneyimledikten sonra yavaş yavaş o odak noktanızı yukarı çekin ve omuz hizasında ikiye bölüp biri sağ biri sol olacak şekilde kollarınıza gönderin. Ve ellerinize varana kadar o yanmalarıda deneyimlemeye çalışın.

Ellerinize vardığında ellerinizi sanki bir topu elinizde tutarmış pozisyonuna getirin. Ve odak noktalarınızı avuçlarınıza kaydırın yanmaları orada toplayın. Daha sonra 3. bir odak noktasını iki avcunuzun arasında meydana getirin ve iki odak noktasından enerjiyi bu odak noktanıza akıtın. Bir süre sonra elleriniz birbirini itmeye başlar. Böylelikle Psi Ball'ınızın oluştuğundan emin olmuş olursunuz.

Nasıl kullanılır?
Şimdi hangi foruma gitsem, nereye kulak misafiri olsam, ne okusam insanlar heroesten bahsediyorlar ve psi ball içinde okuldaki arkadaşıma bir psiball atsam ne havalı olur birşeyi de psi ball ile yapsam süper olur diye düşünüyorlar. Böyle düşünenler ellerini kullanmaya devam ederlerse yanlış yapmazlar ama o istedikleri seviyeye gelmeleri çok zor. Psi Ball nasıl kullanılır sorusuna cevap verelim. Sizin de bahsettiğiniz gibi psi ballı birisine fırlatıp ona zarar vereceğiniz gibi daha farklı şekillerde de kullanabilirsiniz.

Psi ballınızı oluşturduktan sonra ona olmasını istediğiniz bilgiyi verin. Mesela oluşturduğunuz bir psi ballı dostlarımla dostluk bağlarımı düzelt deyip onu evrene gönderebilirsiniz. Yada kalp çakranız ve ilgili kanallarınzı sağlam ve kinetik güçleriniz size gülümsüyor ise o zaman birilerine zararlar verebilirsiniz. Bu zararı sadece darbe olarak düşünmeyin. Aynı zamanda birisinin işlerinin kötü gitmesi yada birisinden intikam almak için kullanabilirsiniz. Ama enerji yasalarına göre yaptığınız bir enerji işi bittikten sonra size yine döner. Bu sebeple gerçekten ihtiyacınız olmadığı sürece bu şeyi kötü amaçlar için kullanmamakta fayda var. Diğer taraftan şu soru akıllara gelebilir.

O kadar psi ball yapıyoruz neden doğrudan doğruya birisini etkileyemiyoruz? Cevapta tam olarak şudur; birşeye etki edebilmeniz için yada birşeyin size etki edebilmesi için frekanslarınızın o kişi yada nesne ile aynı olması lazım. Bunun diğer adı manipulasyondur. Bunu da şöyle örneklendirebiliriz. Bir sevgiliniz varsa ve onunla uzun süredir beraber iseniz. Birbirinizin hissettiklerini hisseder yada isteklerini daha söylemeden bilmeye başlarsınız. Mesela çiftlerden birisinin canı birşey çekmiştir diğerinin aklına gelir ve o şeyi satın alır. Eve geldiğinde sohbet şudur. "Başka birşey dilesem olacakmış" Okuduğunuz için teşekkür ederim.


Kaynaklarımıda ekleyeyimde sonra bu bilgileri nereye hangi kaynaklara dayanarak aldın diye soru sorulamasını istemiyorum.

1)-Quantum Psychics - Dr. Theresa M. Kelly (Kitap)
2)-Aura ve Çakra Kullanma Klavuzu - Karla Mclaren (Kitap)
3)-Ruhsal Şifa Teknikleri - Keith Sherwood (Kitap)

Bu makale Tufan Karaçam tarafından yazılmıştır. Alıntı yapanlar lütfen kaynak ve isim belirtsinler.

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Telekinezi Teknikleri” sayfasına dön