Parapsikoloji ve Psişik Olaylara ilgi 8. Evde ikizler ve kova Etkisi

8. evde ikizler etkisi, parapsikoloji ve psişik konulara ilgi, gizemli ve psikolojik olaylara ilgi, 8. evde ikizler

Moderatör: Sai

Forum kuralları
* Forumlarda T.C. Yasalarına aykırı konu açmak ve konulara yazmaz,
* Genel ahlaka aykırı yazılar yazmak, resim-video ve çeşitli medyalar eklemek,
* Küfür ve aşağılama içeren yazılar yazmak,
* Dil, Din, Irk ve Mezhep ayrımı yapmak, kışkırtmak veya bunlara zemin oluşturmak,
* Ahlaki, Tarihi, Örfi ve Kültürel yapımıza aykırı konu başlatmak, konularda yazmak ve yayınlamak,
* Hangi nedenle olursa olsun Siyasi konularda başlık açmak, açılmışsa başlık altına yazmak; başka bir konu altında Siyasi konulara girmek, Siyasi tartışmalar başlatmak, başka konuları Siyasi tartışma malzemesi haline getirmek;
Forum ortamının sıhhati açısından Yasaktır. Bu kurallara uymayanlar hiçbir uyarı verilmeksizin Forumdan Uzaklaştırılacaklardır
Kullanıcı avatarı
Budray
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: Parapsikoloji ve Psişik Olaylara ilgi 8. Evde ikizler ve kova Etkisi

Okunmamış mesaj gönderen Budray »

Sizin parapsikoloji bakımından konumunuz var mı veya hangisi hocam?

Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım

Okunmamış mesaj gönderen Admin »

Evet var birden fazla
Aramak, güzel bir çabadır.
Kullanıcı avatarı
Budray
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos

Okunmamış mesaj gönderen Budray »

Yönetici yazdı: 27 Ağu, 13:08 Evet var birden fazla
Oo ne güzel ama sizin küçüklüğünüzden beri belli. Şimdi annemin kaba taslak baktığımda jupiteri 8. Evde olduğunu gördüm annem dedemle mesafesi uzamış tarlada olabilir tam bilmiyorum. Annem bağırdığında dedem koşarak gelip noldu kızım bir şey mi oldu demiş. Halbuki aralarında baya mesafe var. Ben küçüklüğümden itibaren ilgi duyup araştırırdım zaten. Sizinkini de biliyorum normal bir şey değildi : ). İşte bu yüzden çocukluk dönemini çok seviyorum.
Zeroneg

Okunmamış mesaj gönderen Zeroneg »

Lütfen Yardım Edin!

Arkadaşlar ben artık kafayı yemek üzereyim. Lütfen birisi elimden tutup yaşadığım olayları bir dengeye sokmama yardımcı olsun. Bu siteyi okudum. Sanki siteyi tamamen ben hazırlamışım (halbuki alakası yok). Size durumumdan bahsetmek istiyorum.

Yükselen (1. Ev): Akrep! 15 derecesinde Plüton yerleşimde, üstelik sabit yıldızlardan Zuben El Genubi ile tam kavuşumda!

3. Ev (İletişim): Oğlak! Uranüs, Neptün, Satürn stelyumu (gezegen toplanması). Uranüs ve Neptün 5 dereceyle kavuşum yapmakta... Ayrıca Ay 3. Evde, Kova'nın 3 derecesinde Geidi Prima Sabit yıldızı ile tam kavuşumda.

8. Ev (Varlık Ötesi): İkizler! 17 derecesinde Venüs yerleşimde, üstelik sabit yıldızlardan Rigel ile tam kavuşumda.

9. Ev (Uzak Diyarlar, Öğrenme): Yengeç! Güneş, Kiron, Jüpiter, Merkür stelyumu (gezegen toplanması). Güneş/Kiron kavuşum. Kiron/Jüpiter Kavuşum. Jüpiter/Merkür kavuşumda.

Balık Burcu 5. Evimde, gezegensiz...

Ben sana yardımcı olurum diyene doğum saatimi, tarihimi ve yerimi veririm;
Kullanıcı avatarı
Bukra
Yaşadığınız İl: 35 İzmir
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Bukra »

Yaşadığınız sorunu da yazarsanız sorununuzla ilgili bağlantı kurulabilir. Doğum haritasındaki durumu bu kadar ayrıntı verecek bilginiz olduğuna göre siz zaten biliyorsunuzdur.