KRONOKİNEZİ

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Re: KRONOKİNEZİ

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

baslangic her kes psi wheel diyor ama en iyisi bir plastik kapaga odaklanib 2 ay onu haraket etmek icin yapilan calismadir.sonra cok seyin arkasinin geldiyini goreceksiniz.tesekkurler
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.

Kullanıcı avatarı
onuryilmaz01992

Okunmamış mesaj gönderen onuryilmaz01992 »

Çok teşekkürler.
Başlamak demek başlangıçta olmak demektir. Bir kaç kez aynı şeyleri yapmaya çalışıp bıkıp usanmak değil.Demekki bazı şeylerin devamı gelmelidir.
MENTALİZM
MasterMind

Okunmamış mesaj gönderen MasterMind »

ben kendimin bile hala nasıl yaptığımı bilmediğim birşey yaptım :S dinlediim bir müziği yawaşlattım bu konuda çok düşünmüştüm ve inanıyordum sonunda başarlı oldum =)
Kullanıcı avatarı
Ezel

Okunmamış mesaj gönderen Ezel »

Zamanın durdurabileceğini bilmiyorum ama zamanı yavaşlatan bir kişiye ve aynı kişinin küçük çapta deprem oluşturduguna tanık oldum bu kadar büyük bi enerji İnanılmaz en azından bana gööre ,görmesem belki acaba diyebilirdim...
[center]Herşey 'SENSİN'[/center]
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Zamani deyil ancak zamani isare eden saati durdura bilir.Ayrica deprem yaratmak geokinezi dir yani mumkun olan seydir.tesekkurler
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.

misafir3

Okunmamış mesaj gönderen misafir3 »

zaman olayı görecelidir oynamaya gerek yoktur bence insan zamanı değerlendirmeyi bilmesse ne anladım bu hayattan

bu arada yavaşlatma max paynedeki gibi ağır çekimmi yoksa zamanı yaymamı tam anlayamadım? :?: :?:
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Saati yavaslatma.Zaman akib gidiyor.Kimse durduramaz

Kullanıcı avatarı
k3mal_r4p

Okunmamış mesaj gönderen k3mal_r4p »

fenomede katılıyorum
fenomenın dedıgı gıbı sadece saatı durdura bılır ade zaten maddedır
yanı bunu yapanlar maddeye etkı edıyor
NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK
NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK
Psycho

Okunmamış mesaj gönderen Psycho »

ßence de öyle zaman durdurulamaz...
Aklım Fikrim Deme Hepsini Öldür
Göl Gibi Görünebilir Ama
"O" Çöl Diyorsa Çöldür...
mervin

Okunmamış mesaj gönderen mervin »

Sun's GirL yazdı:ZAMAN Kontrolüdür.

sadece hızlandırıp yavaşlatabilirsiniz.
arkadaşlar sizlerii doğru bilgilendireyimmm..kronokinezi diee bişii yokk..zamann kontroll edilmez yanii...telekinezi ilee şöyle bişi yapılırr sadeceee saatii ilerii veyaa geri alabilirsiniz..amaa sadecee saatii zamanııı deill..unutmayınn...
majisyen....

“Telekinezi Teknikleri” sayfasına dön