KRONOKİNEZİ

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
k3m4l_t0rb3s

Re: KRONOKİNEZİ

Okunmamış mesaj gönderen k3m4l_t0rb3s »

ya beyler ben bunu birine daha söyledim
kimse zamanı durduramaz isterse hayatı boyunca telekinezi yapsın yapabileceği
sadece saati durdurmak olur.
insanların saati durdurmana zamanı durdurdu demesi
saat deyince insanın aklına gelen tek şey zmn dır
saati durduranlar zamana etki değil maddeye etkidir:D
yani zamanı durdurcam diye boşuna uğraşmayın olmaz
kendinizi uçurabilirsiniz o olmaaaz
Kullanıcı avatarı
ibrahimduygulu

Okunmamış mesaj gönderen ibrahimduygulu »

ben zaten zaman durcak diye bişey demiyorum ki arkadşalar dikkatinizi çekerim bir burda bi maddeden bahsedioruz saat diye bi madde kismenin sinirlenmesine gerek yok saati durdurmasında ne var en ufak çocuk bile yapar zaman tabiki durmaz zamanı durdurmak demek dünyayı durdurmak demektir.. imkansızdır buda....yani bu konuda anlaşalım isterim :D :D:D saatin pilinide çıkartabilirsiniz durdurmak için buda başka bi teknik daha :D
İnanmak başarmanın yarısıdır...Bu her iş için böyledir...
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

vay be ne guzel tknik deniyicem :lol:
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Kullanıcı avatarı
ibrahimduygulu

Okunmamış mesaj gönderen ibrahimduygulu »

:) %100 işe yaracağını söyleyebilirim kardeşim :D:D:D:D:D:D:D:D
İnanmak başarmanın yarısıdır...Bu her iş için böyledir...
Kullanıcı avatarı
iynx

Okunmamış mesaj gönderen iynx »

somuncu baba diye bişi duymadın demi aynur?? bilmedn yatay atlayış yapmasak??
aynur_81

Okunmamış mesaj gönderen aynur_81 »

HasbinAllah ve nimel vekil.

Hep unutuyorum. Burada erenlere karışmış ne çok insan varmış.İlk başlangıç noktaları da dandik bir saatin akrep ve yelkovanını durdurup zamanı durdurduk sanıp imanlarının kuvvetlenmesi ve Somuncu Baba'yı duymadın mı diye sormalarıymış. Duydum duydum bir de senden duydum.
Kullanıcı avatarı
iynx

heh.. işte herşey imanla olmaz.. iman güçlendirici faktördür... katalizördür.. iman şart değil.. iman edercesine kararlı bir zihin, adamı somuncu babadan bin kat daha da iyi yapar.. siz her fenomeni dinle imanla açıklayadurun.. onun ardındaki mükemmel beyni unutun.. kimse bu yeteneklerde inhibitör etkisi yaratmasın.. olabilir.. o kadar.. akrep ve yelkovanla çalışan adam eminim boş boş istiareye yatan adamdan daha çok çalışmıştır..
aynur_81

Okunmamış mesaj gönderen aynur_81 »

:lol: :lol: :lol:
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

Okunmamış mesaj gönderen multiplayer1 »

duruma açıklık getireyim kendimce...benim araştırmalarıma ve düşüncelerime göre choronokinesis (kronokinezi) "zamanı" kullanma kinezisidir...zamanı durduramazsınız, zamanda yolculuk edemezsiniz...Sadece siz kendiniz daha hızlı hareket ettiğiniz için zaman size yavaş gelir...diye düşünüyorum! zaten bunu pek yapan da yoktur...

sadece saate ya da etki etseydik bu kronokinezi olmazdı...Sadece basit bir telekinezi tekniği olurdu...
Kullanıcı avatarı
iynx

saate etki ediş biçimine bağlı olarak değişir.. tik-tak saatlerde çalışma prensibi gerilen yayın aniden boşalmasıdır.. bunun frekansı 1 dir.. o büyüklükte bir gerilme kuvvetini etkileyecek düzeyde tk yapan bir insan zaten chrono ile uğraşmaz.. öte yandan tk konusunda pek başarılı olmayan birisi bunu başarmışsa, chronokinezi yapmış ta olabilir..

“Telekinezi Teknikleri” sayfasına dön