KRONOKİNEZİ

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Kullanıcı avatarı
Sai
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 54 Sakarya
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: KRONOKİNEZİ

Okunmamış mesaj gönderen Sai »

:D :D :D
netenes

Okunmamış mesaj gönderen netenes »

psikolojik olarak yavaşlatmadan başlayabilirsiniz

zira bunu bende yapıyorum ve bu konuda dalga geçmeniz beni üzdü zira küçükken bi kere koşarken şimdi oraya kada koşamam dedim eğer oraya gittiğimi hayal edersem belki olur dedim odaklandım gözüm kapalı bön bön koştum gözümü açtığımda ordaydım 20 sn yelik yolu 10 sn yede aldım belki hafıza bölgesi silmedi belki hızlanmadır belkide ışınlanmadır ama zamanı hızlandırmaylada ilgili olabilir ki diğerleri hayal gibi duruyo en gerçeği bu

psikolojik yavaşlatmayada çalışıyom imzamda gözüküyor fakat zor bişey ve gerçek yavaşlatma(vücudu hızlı hareket ettirebileceğin )(psikolojikde sadece beyin hızlı olur) yapmak zamanı oynatmak değildir kendi zamanını değiştirmektir zira zaman varlıklar için ayrı ayrı olması gibi bir teori var
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

sen bunu kendin yapmiyorsun.nede bu kronokinezi deyil.Mesela arkadasinla sohbet ederek yurudugun yolu yalniz yurudugun zamanla sanki o yol yanliz olarken yurudugunuzde cok uzun zaman da cok gibi geliyor.ayrica kronokinezide yokdur.onsuzda yakinda site duzenlenecek buy konularda silinecekdir
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

kronokinezinin olmadığı apaçık bir şekilde ortadır.. telekinezide levitasyonada her şeyin mantıklı bir açıklaması vardır ama kronokinezide yoktur..
::Welcome to home Bruce::
netenes

ona benzer bişey o yüzden üstünde ısrarla psikolojik bir olaydır diye duruyorum fakat inanmamak sizin elinizde bunu gerçekleştirebiliyorum fakat zamanı KENDİNE GÖRE hareket ettirmek zordur ve bunu meleklerden anlayabilirsiniz onlar için zaman kavramı yoktur ve bazı yerlerde öğrendiklerime göre hepsini topladığımızda onlar için saniyeler günler gibidir şeytanında böyle yaptığını düşünüyom bizim bi günümüzde o 50.000 gün geçiriyor ve mesela bi an sinirlisin o 500 gün boyunca sana git kır şurayı 100 gün git kendini öldür falan diyo tabi tövbe haşa ben onları bilmiyom sadece ordan bu hadisden topladıklarımın sonucu olan bir tahmin fakat onlara zaman kavramı olmadığına göre zaman kontrol edilebilir tabi bunu insanlar yapabilirmi orası meçhul
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

bir tane şeytan yoktur ki binlerce hatta milyonlarca şeytan vardır..hatta her insanın yanında bulunan bir şeytan olduğu söylenir..
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

soylenemez dogrudur.Zaten seytanlarin baskani yani gecmis adiyla Ezazil(meleklerin buyugu) cennetden kovulunca biriyle evlend ve cocuklari oldu.Cogaldilar ve s simdi her bir insana bir ve ya bir cok seytan oluyor.
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
netenes

bende her insanın bir şeytanı olduğuna inanıyorum fakat evlenme olayını ilk defa duydum ve inandırıcı gelmiyor hiç
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

evlenme olayı meleklerde olmaz cinlerde olur.. bende sanmıyorum şeytanın evlendiğini..
netenes

zaman bazı yerlerde var bazı yerlerde yoktur yani görecelidir tahminim kontrol edilebilir

“Telekinezi Teknikleri” sayfasına dön