Lunarkinezi Nasıl Yapılır?

lunarkinezi, lunarkinezi nedir, lunarkinezi ne demek, lunarkinezi nasıl yapılır

Uchiha Sasuke

Lunarkinezi Nasıl Yapılır?

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke »

Lunarkinezi nasıl yapılır diye çok güzel olmasa da ortalamanın üzerinde bir yazı yazmıştım ama sitede herhalde yeni özellik var, yazarken birden yazdıklarımın hepsi silindi. Hevesim kaçtı yazmıyorum kusura bakmayın. Videodan izlersiniz artık.. :lol:

Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: Lunarkinezi Nasıl Yapılır?

Okunmamış mesaj gönderen Admin »

: ) Oturum zamanını artırmak için sayfa yenileme.. 10 dk içerisinde yazacağını yazıp bitirmen gerekiyor. Veya başka wordde yazıp eklemelisin. Kendim eklediğim halde bende yaşadım o duyguyu defalarca. İnsanı sarsıyor :lol:
Aramak, güzel bir çabadır.
Kullanıcı avatarı
Budray
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos

Okunmamış mesaj gönderen Budray »

Bende çektim silinme durumundan :) hocayla da konuştuk zaten. Mecburen word benzeri şeylere yazıp kopyala yapıştır yapılacak. Fakat iyi bir yanını gördüm tekrardan yazarken cümlelerimi daha uygun seçmisim. Yazarken bir tekrardan okumak gerekiyor :D
Uchiha Sasuke

Gerçekten sarsıyor. Tam bitiyor yazı, bir bakıyorsun uçmuş gitmiş her şey. Bir yandan da aksiyon katıyor güzel oluyor. :lol: Tabii benim gibi tembeller tekrar yazmaya üşeniyor. Aklımda bulunsun dikkat ederim artık..
Kullanıcı avatarı
ultra
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak

Okunmamış mesaj gönderen ultra »

Konuyu hortlarmak gibi olmasın ama videoyla ilgili bir yorum da bulunsun istedim.
Lunarkinezinin uygulayana zarar vereceğini çok tekrarlamışsın, ben olayı şöyle algılıyorum; dışarıda şöyle bir metre yüksekliğinde ateş yaktığını düşün (kibrit veya çakmakla :) üşüyen elini ısıtmak için elini ateşin içine sokup on dakika beklersen ellerin yanar zarar görürsün ama belirli mesafeden sadece ısıyı hafifçe hissedecek kadar ellerini yaklaştırıp çok tutmazsan sadece ısınmış olursun zarar görmezsin. Tahminime göre lunar kinezi fazlasıyla telekinezi tecrübesi ve kontrollü yapılarak zarar görmeden uygulanabilir, belirttiğin gibi sürekli öfke biriktirip o şekilde uygulamaya çalışılırsa elini ateşin içine sokmuş olursun.
"Nosce te Ipsum"
"Kendini bil"

Uchiha Sasuke

ultra yazdı: 18 Kas, 20:22 Konuyu hortlarmak gibi olmasın ama videoyla ilgili bir yorum da bulunsun istedim.
Lunarkinezinin uygulayana zarar vereceğini çok tekrarlamışsın, ben olayı şöyle algılıyorum; dışarıda şöyle bir metre yüksekliğinde ateş yaktığını düşün (kibrit veya çakmakla :) üşüyen elini ısıtmak için elini ateşin içine sokup on dakika beklersen ellerin yanar zarar görürsün ama belirli mesafeden sadece ısıyı hafifçe hissedecek kadar ellerini yaklaştırıp çok tutmazsan sadece ısınmış olursun zarar görmezsin. Tahminime göre lunar kinezi fazlasıyla telekinezi tecrübesi ve kontrollü yapılarak zarar görmeden uygulanabilir, belirttiğin gibi sürekli öfke biriktirip o şekilde uygulamaya çalışılırsa elini ateşin içine sokmuş olursun.
Genel olarak konuşursak denge kurmak gerekiyor yin gang gibi. Ama özel olarak lunarkinezi için konuşursak öfke ve nefretten başka ona güç veren bir şey yok, en azından ben öyle biliyorum. Lunarkinezi için direk ateşin için atlayıp yanmak gerekiyor. Nasıl ışık vermek için önce kendinin yanması gerekir bu da öyle biraz. Ama insanlar pozitif ve negatif enerjiyi bile tam olarak ayırt edemedikleri için bu çok da önemli değil. Denge kursalar yeterlidir.