Biyokinezi Nasıl Yapılır?

biyokinezi, biokinezi, biyokinezi nasıl yapılır, biyokinezi göz rengi değiştirme, biyokinezi boy uzatma,

Uchiha Sasuke

Biyokinezi Nasıl Yapılır?

Okunmamış mesaj gönderen Uchiha Sasuke »

Biyokinezi nasıl yapılır sorusuna cevap olarak böyle bir video çektim. Çok fazla imajinasyon dan bahsetmedim.
Beyin inandığı takdirde herşeyin mümkün olacağını, plasebo etkisi gibi şeylerden bahsedip temel mantığını anlatmaya çalıştım.
İmajinasyon olmasa dahi insan gerçekten olmasını istediği şeye sanki şu an oluyormuşçasına inanırsa her şey mümkündür..

Mesela kuvvetlenmek istiyorsanız rahat bir pozisyonda durun ve spor yaptığınızı hayal edin. O ağırlıkları, yoruculuğu hissedin. Asıl önemli nokta ise spor yapmanız bitince gerçekten bu hayalin işe yaradığına ve spor sonrasında kuvvetlenip, güçlendiğinize inanmanız gerekiyor.

Not: Ben video çektiğim zaman yazısını yazamıyorum. Budray bey katkıda bulunmak ister misiniz :mrgreen:

Kullanıcı avatarı
Budray
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: Biyokinezi Nasıl Yapılır?

Okunmamış mesaj gönderen Budray »

Uchiha Sasuke yazdı: 10 Eyl, 23:11 Biyokinezi nasıl yapılır sorusuna cevap olarak böyle bir video çektim. Çok fazla imajinasyon dan bahsetmedim.
Beyin inandığı takdirde herşeyin mümkün olacağını, plasebo etkisi gibi şeylerden bahsedip temel mantığını anlatmaya çalıştım.
İmajinasyon olmasa dahi insan gerçekten olmasını istediği şeye sanki şu an oluyormuşçasına inanırsa her şey mümkündür..

Mesela kuvvetlenmek istiyorsanız rahat bir pozisyonda durun ve spor yaptığınızı hayal edin. O ağırlıkları, yoruculuğu hissedin. Asıl önemli nokta ise spor yapmanız bitince gerçekten bu hayalin işe yaradığına ve spor sonrasında kuvvetlenip, güçlendiğinize inanmanız gerekiyor.

Not: Ben video çektiğim zaman yazısını yazamıyorum. Budray bey katkıda bulunmak ister misiniz :mrgreen:
Bu sene ilgilenmediğim için üstelik ilgilenmediğim konuda uzun videolar izlemek sıkıcı geldiği için maalasef hayır :D Bu arada spor yaptğını hayal edip, güçlendiğini hissetmek zaten imajinasyon değil midir? İmajinasyonun sonucu olarak plasebo etkisi gerçekleşmez mi? Düşünmeye davet ediyorum :D
Bu arada bu işlerde bana göre esas olan niyet. Dinimizde de zaten niyetlerimize göre değerlendiriliriz mesela. Aklıma geliyordu yazcak çok bir şeyim yoktu yazmadım. Plasebo ile niyet konusuda biraz benzediği için bana göre yazma ihtiyacı duydum. : )
Uchiha Sasuke

Genel anlamda imajinasyona gerek yok dedim ama...
Neyse haklısın :lol:
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım

Okunmamış mesaj gönderen Admin »

Nasıl yani "genel olarak imajinasyona gerek yok" dedin : ) Biyokinezi konusunda "imajinasyona gerek yok"!
Aramak, güzel bir çabadır.
Kullanıcı avatarı
Budray
Yaşadığınız İl: 34 İstanbul
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos

Okunmamış mesaj gönderen Budray »

Linç başlasın :lol: :lol:

Uchiha Sasuke

Benim haklı olduğumu söyledi sandım.. (:
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi

Budray Sen, solucanları getir biraz besleyelim : )

Videoyu izlemedim henüz ama gerçekten biyokinezi için "imajinasyona gerek" dedin mi?

Biyokinezi için genetik ve pikment boyutuna nasıl indin? Veya o etkiyi nasıl oluşturdun?

Bu konuda bir de ses, su ve inanç boyutu var. Unutmazsam bir ara yazayım uzun uzun.
Uchiha Sasuke

İmajinasyona tamamen gerek yok dedim ama plasebo etkisini göz önünde bulundurdum. Sadece inanmak bile yetiyor bazen. Bonibon içip iyileşenler bunu imajinasyonla değil tamamen inandıkları için başardılar. Biyokineziyi bu yönde düşünürsek imajinasyona gerek yok diyebiliriz. Tabii olursa güzel olur.. (:
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi

Fazla karıştırmayım ortalığı ama kısaca şu örneği vereyim.

Bir usta aracı tamir edeceğine tabiki inanır ama tamir edebilmesi için her hasara göre uygun teknik ve alet bulundurması gerekir. Çırak veya kalfa "plasebo" etkisi ile "tamir edeceğine inanabilir" ama nasıl yapacaklarını bilmiyorlarsa ve ellerinde aletleri yoksa bir işe yaramaz.
Uchiha Sasuke

Muazzam haklısın Abi (: