Algılama tekniği

Telepati hakkında bilmek istediğiniz herşey bu bölümde. Telepati nedir? Telepati Nasıl Yapılır? Telepati Teknikleri Nelerdir?
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici
Mesajlar: 947
Kayıt: 13 Eki, 09:37

Algılama tekniği

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

İyi bir algılayıcı olmak için ilk adım,şuurlu zihnimizi sakinleştirmeyi öğrenmektir.Bu çalışmalardan zevk almasını bilmelisiniz çünkü bir oyun gibidir.Her hangi bir alıştırma üzerinde çok zaman harcamayın çünkü aynı alıştırmayı tekrar tekrar yapmak yerine,çabucak birinden diğerine geçmek daha iyidir.Bu alıştırmaları kesinlikle kendinizi zorlamdan,rahat ve huzurlu bir zihinle yapmalısınız.Yorgun yada keyifsiz olduğunuz zamanlarda kesinlikle alıştırma yapmayın.Sıkıntı,stres ve her türlü heyecansal halleriniz telepati yeteneğinizin su üstüne çıkmasına engel olur.Bu nedenle mümkün olduğunca sakin bir şuur hali içinde çalışmalarınızı sürdürün.Parapsikoloji Laboraturlarında yapılan çalışmalarda,telepati alıştırmalarını sakin bir zihinle yapmayan araştırmacıların psişik güçlerini,yanlış cevaplar verecek şekilde kullandıkları tespit edilmiştir.Bu durumda insanlar,psişik yeteneklerini çalışmaya katmadan rasgele yaptıkları tahminlerin ötesine geçememişlerdir.

Telepatik alış,özellikle duygusal olarak birbirlerine yakın olan kişilerin arasında daha kolay ortaya çıkabilmektedir.Psişik çalışmalarınızı sürekli aynı odada yapınız.Böylece odanız sizin enerjilerinizle dolar ve başka enerjiler orada barınamaz.Odanızın aurası gün geçtikçe daha yüksek seviyeli bir hal alacaktır.Çalışma yaptığınız odanın aurasını düşürmemek için kesinlikle,o odada münakaşalara girmeyin, kızgınlık, öfke, kin, kıskançlık gibi negatif enerjileri odanızda üretmeyin ve başkalarının da üretmesine izin vermeyin. Fırsat buldukça odanızda pozitif enerji yayma çalışması yapın. Gevşedikten sonra tüm odanızı temizleyecek olan sevgi,şefkat,merhamet gibi pozitif yüklü enerjilere konsantre olun.Odanızda özellikle çalışmadan bir saat önce sadece mavi bir ışık yakın. Mavi rengin enerjileri polarize etme özelliği vardır. Ruhsal olgunluğunuz arttıkça sizi saran biyomanyetik enerji alanınız yani auranız da buna bağlı olarak güçlenecektir.Bu da bilgilerinizin artmasıyla doğru orantılıdır.Auranızı güçlendirici imajinasyon ve telkin çalışmalarında bulunun.Kendinizi pozitif bir enerji alanıyla sarabilirsiniz.Bunu yapmak için gözlerinizi kapatın,gevşeyin ve kendinizi parlak bir ışıkla çepeçevre kuşatılmış olarak imajine edin.Beyaz ışığın,hem ön hemde arkanızdan genişleyerek başınızın üstünden geçtiğini ve ayaklarınızın altına kadar sizi kuşatmasını isteyin.Beyaz ışık olumsuzlukları yok etme gücüne sahiptir.Koruyucu bir kalkan görevi yapar.

Bu uygulama için bir verici ve bir alici gerekiyor.İlk olarak verici ve alicinin birer kağıt kalemi olmalı.Verici çizmeyi kararlaştırdığı nesneyi önce zihnide çizmeli sonra kağıda çizmeye başlamalı,çizerken de onu alıcının zihnine yansıttığını düşünmelidir. Alıcı ilk zihinsel görüntüyü alınca çizmeye başlamalıdır. İlk telepati denemesinde alıcının çizdiği,vericininkinin aynısı olmasına gerek yoktur,sadece mantıksal bir benzerlik olması bile yeterlidir.

İnsanlarda telepatik yeteneğin bulunup bulunmadığının ortaya çıkarılması ile ilgili,laboratuarlarda yapılan denemelere çok benzer bir testte budur.Eğer bu çeşit bir denemeden daha önce geçmediyseniz,telepati çalışmalarınıza başlamadan önce bunu uygulamanız isabetli olacaktır.Her şeyden önce zihni tüm düşüncelerden arındırmalısınız.Teste başlamadan önce birkaç dakika tam bir sessizlik ve sükunet içinde bedeninizi ve zihninizi dinlendirmelisiniz.Test için kağıt,kalem,bir takım Zener kartı (Zener kartınız yoksa kendiniz de yapabilirsiniz.Yeter ki ters çevirdiğinizde ön yüzlerinde hangi şeklin bulunduğu belli olmasın.Bunlar üzerlerinde beş ayrı şekil 'artı-daire-kare-yıldız-dalgalı' taşıyan 25'lik bir deste karttır.),sessiz bir oda,iki iskemle,bir küçük masa gereklidir.Süjeyi rahat bir iskemleye ve odanın bir ucuna oturtun.Test sırasında alıcıyla verici arkaları birbirine dönük olarak oturmalıdırlar. Göndericinin önünde, üzerinde Zener kartları bulunan küçük masa ve her iki süjenin elinde birer kalem bulunmalıdır.Verici süje kartları karıştırarak, içlerinden birini zihnine projekte ettiğini hissedince kalemiyle (hazır olduğunu belirtmek için) masaya bir defa vuracak.Bunun üzerine alıcı süje,vericinin zihnine hangi şeklin projekte edilmiş olduğunun 'görmeye'çalışacaktır.Bunu gördüğü zaman,alıcı süje önündeki (yada elindeki) kağıda yazacak ve bunu belirtmek için kalemiyle bir yere vuracak ki,verici zaman geçirmeden ikinci kart konsantre olsun ve deney bu şekilde 25 kart tamamlanıncaya kadar devam etsin. Her bir kart üzerinde en az 30 sn konsantre olarak düşünülmelidir ve vericinin konsantrasyonu çok önemlidir. Vericinin deney sırasında zihnini meşgul etmemelidir.Alıcı şahıs kesinlikle mantık yürütmeden içine doğacak olan düşünceyi beklemelidir.Hem alıcının hemde vericinin gözleri açık yada kapalı olabilir ancak,verici için gözlerin açık olarak şekle bakması daha iyidir.Böylece konsantrasyonunu daha iyi sağlayacaktır.

2-3 adetin doğru olarak bilinmesi tesadüfle açıklanabilir. Bir kaç deneme sonunda eğer bu oranın üzerine çıkılamıyorsa çalışmadan gerekli verim alınamıyor demektir.Bu alıcıdan yada vericiden kaynaklanabilir.Böyle bir durumda eşler birbirine uyum sağlayamamış olabilir,eşlerin değiştirilip tekrar denenmesi yararlı olabilir. 5 adet,kritik bir sayıdır.Bu yüzden bu sayıya 'sınır rakamı' denir.İlk çalışmalarda bu sayı yeterli olmasına karşın, bir kaç ay içinde bu sanır aşılamıyorsa yine çalışmalarınızın veriminin yeterli olamadığını düşünebilirsiniz.Eşinizi değiştirerek denemelere devam edebilirsiniz. 5-10 adet, telepatik algılama yeteneğinizin çalışmaya başladığını gösterir.Denemelere devam ettikçe, oranınızın arttığını göreceksiniz. Başka eşlerle de denemeler yaparak daha verimli algılamalar yapabilip yapamadığınızı kontrol ediniz.Veriminiz artmıyorsa aynı eşle devam ediniz.Bu noktada verici olmaya mı yoksa alıcı olmaya mı yatkınsınız, kesin olarak bir ayırım yapmanız gerekiyor.Hangisine daha yatkınsanız o yönde çalışmalarınızı sürdürünüz. 10-15 adet,telepati yeteneğinizin varlığını gösteren yeterli orandır. 15-20 adet,ileri seviyede telepati yeteneklerinin hem alıcıda hemde vericide gelişmiş olduğunu gösterir. 20-25 adet,çok ender olarak görülen ve tam başarının yakalandığı en üst seviyedir.Eşler arasındaki büyük uyumun da göstergesidir.


Alintidir.
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
cehalet
Mesajlar: 301
Kayıt: 20 Eyl, 21:06

Re: Algilama tekniyi

Okunmamış mesaj gönderen cehalet »

teknik senin mi bir yerden möi aldın?ayrıca bunun adı tam olarak telepati değil aynı zamanda buna remote wieving (uzaktan görme) de deniyor.kayıp insanları bulmak için kullanılıyor.neyse teşekkürler...
Sınanıyorsunuz...
BroCan
Mesajlar: 5
Kayıt: 14 Kas, 21:25

Re: Algilama tekniyi

Okunmamış mesaj gönderen BroCan »

cehalet yazdı:teknik senin mi bir yerden möi aldın?ayrıca bunun adı tam olarak telepati değil aynı zamanda buna remote wieving (uzaktan görme) de deniyor.kayıp insanları bulmak için kullanılıyor.neyse teşekkürler...
arkadaşım görmüyormusun altında alıntıdır yazıyor
Just Lucid And A Bit Dream
cehalet
Mesajlar: 301
Kayıt: 20 Eyl, 21:06

Re: Algilama tekniyi

Okunmamış mesaj gönderen cehalet »

iilk başta gözümden kaçmış pardon.
Sınanıyorsunuz...
pentagramx
Mesajlar: 1
Kayıt: 21 Kas, 20:13

Re: Algılama tekniği

Okunmamış mesaj gönderen pentagramx »

telepati'ye başlamanın en basit yöntemlerinden biride 1-9a kadar olan sayıları tahmin etmek..

başlangıç için stabil ortamda dalga yayıcak kişi aklından bir sayı tutar, dalga toplayan kişide zihninde bu sayıyı canlandırmaya çalışır.

ilk zamanlar çok fazla raslantı olur. ama aralığımız 10ar 10ar arttırdıkça zorlaşmaya başlar verim almaya başladığınız zaman odaklanma işini yapmaya başlamışsınız demektir. daha sonra diğer önerilen testleri daha kolay uygulayabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici
Mesajlar: 947
Kayıt: 13 Eki, 09:37

Re: Algılama tekniği

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

Arkadas cok hakli.Ilk zamanlardan beynin kapasitesi kucuk olur sonralar ise bu yavas-yavas buyur.Bir az ilerledikden sonra 1-100 arasi rakam calisin.Sonra ulke sonra cumle.Ama en zoru cumledir.Tesekkurler
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
catzycatt
Mesajlar: 4
Kayıt: 24 Kas, 21:58

Re: Algılama tekniği

Okunmamış mesaj gönderen catzycatt »

Algılama teknıgınde öncelıkle enerjı kapılarının acık olması gerekır bunun ıcınde , inanmak herseyden önemlıdır. zıhın medıtasyonu ıle baslayın ardından inanın ,sonrasında ise medıtasyon evresını surdurun,etrafdan aldıgınız renklerı sekılerı karalayın bır yere böylelıkle,zıhın acılmıs olur bu teknık zıhın pratıgı ıcın gereklı,
telegirl
Mesajlar: 7
Kayıt: 19 Oca, 15:58

Re: Algılama tekniği

Okunmamış mesaj gönderen telegirl »

Bir gece ben rüyamda arkadaşımın beni öpüp ayrıldığımızı gördüm.Ve ertesi gün aynı şekilde arkadaşım beni öptü ve ayrıldık...BEN CİDDEN RÜYALARIMLA GELECEĞİ GÖRÜYORUM. :shock:
BAŞARMAK İÇİN İNANMAK ŞART!!
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici
Mesajlar: 947
Kayıt: 13 Eki, 09:37

Re: Algılama tekniği

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

Senin adina sevinmeliyim yoksa uzulmeliuyim anlamadim :lol:
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Kullanıcı avatarı
multiplayer1
Mesajlar: 799
Kayıt: 21 Ara, 13:11
Konum: Denizli

Re: Algılama tekniği

Okunmamış mesaj gönderen multiplayer1 »

telegirl yazdı:Bir gece ben rüyamda arkadaşımın beni öpüp ayrıldığımızı gördüm.Ve ertesi gün aynı şekilde arkadaşım beni öptü ve ayrıldık...BEN CİDDEN RÜYALARIMLA GELECEĞİ GÖRÜYORUM. :shock:
ben de rüyamda tuvalete gittiğimi gördüm sabah kalktım tuvalete gitim xD
Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Telepati” sayfasına dön