kendim hakkında

Moderatör: Sai

muku_baba

kendim hakkında

Okunmamış mesaj gönderen muku_baba »

Merhaba önceliklen. siteyi yeni buldum. telekinezi işine başlıyalı 3 gün oldu. tv duydum. internetten araştırdım. bir yerde bir cümle beni harekete geçirdi. "HERKES YAPABİLİR" yazıyordu ve o gece başladım denemeye. çay kaşığı aldım elime baş parmağım ve işaret parmağım arasına koydum ve ittirmeye çalıştım. çok çabuk tepki aldım. ertesi gün ailemle tv izlerken çay kaşıgı parmağımın üzerinde birden olduğu yerde 180 derece döndü walla çok ta isteyerek yapmadım. ama bunu gördüm demekki oluyomuş dedim. şimdi istediğim zaman döndürebiliyom. ama elime ne demir parça alsam artık dev bir mıktanıs gibi oldum. elime yapışıyor kaşık düşmüyor. kardeşlerime gösterdim. onlar hemen aynını yaptılar. onlar daha hevesli çatal kaşık mixer başlığı ne buldularsa ellerinde çeviriyolar.

Size bişi sorucam? Cisim elimdeyken onu düşünerek tutabiliyorum fakat uzaktayken çok zor ulaşıyorum hatta olmuyor nasıl yapabilirim? Sadece bir kere bir elime pipet almıştım. çok uğraştım sonra birden pipet uçtu diğer elime yapıştı ordan yere düştü. demekki oluyormuş. ama o gece çok başım ağrıdı sanırım çok zorladım. kaşık bükmeye çalışıyom ama çok zor gözüküyor...teşekkürler....
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Re: kendim hakkında

Okunmamış mesaj gönderen Admin »

Hoş geldiniz.

Baş ağırısı normal. Manyetik akımın bıraktığı bir etkidir bu, Enerji boşalımında veya alımında olan bir şeydir. Şarj ve Deşarj yollarını zamanla bulduğunuzda sorun olmayacaktır.

Şartsız ve doğrudan inançla ilk adımı atanlar genelde adım adım tekniklerle yola çıkanlardan daha etkili sonuçlar alırlar. Uzaktan etki bedeninizdeki enerjiyi tam anlamıyla kontrol etmeye başladığınızda daha sağlıklı olacaktır. Şimdi ne yazsak şartlı gelişim olur. Hazır siz şartsız ve koşulsuz enerji akımını keşfetmişken önce kendi tekniğinizi bulmaya geliştirmeye çalışın.

Bunu şöyle somutlaştıralım. Siz kendi yolunuzu kendiniz yaptınız, Eğer tekniklere dalarsanız karşınıza bir yığın yol çıkacaktır. Zihininizi karmaşaya atmayın. Sonra hangi yoldan gideyim diye şaşırmayın. Önce kendiniz üzerinde yoğunlaşın ancak çok gerekli olduğu anlarda kaynak arayışına girin. Oturun, kendinizi dinleyin, önce kendinize yoğunlaşın. Temel size ait olsun, malzeme ihtiyacı hissettiğinizde soru ve sorunlarınızı olgunlaştırıp aktarın.

Çok güzel bir adım atmışsınız aynı güzellikte devam ettirmek sizin elinizde. Dilerim aynı hızla ilerlersiniz. Yalnız bir şeye çok dikkat edin. Gösteriye ve egoya fazla yer vermeyin. Önce elinizdekini olgunlaşması için sağlam tutun.
Aramak, güzel bir çabadır.
muku_baba

Hoşbulduk. Cevabınız için çok teşekkür ederim. Aynen anlattığınız yolu izlemeye gayret göstericem. Gelişmeleri aktarırım. İyi günler...
muku_baba

Tekrar Merhaba. Bir şey daha sormak istiyorum. Geçen gün uzaktan bir aliminyum folyodan yaptığım ufak topu ittirmeye çalışıyordum. Ama 5dakka geçti hiçbir kıpırtı yok. sonra canım sıkıldı o topu aklımdan çıkardım. ve salondan odama doğru yöneldim. topun yanından geçerken topu düşünmediğim halde büyük bir hızla benden uzağa fırladı ve duavara çarpıp yere düştü. çok şaşırdıım. gerçi bu 2. kere böle bişi oluyor. bişiyi deniyorum olmuyor ama aklımdan çıkarınca birden oluveriyor acaba bu işin sırrı burada mı?????????????????
Kullanıcı avatarı
seli

Okunmamış mesaj gönderen seli »

:) herkes orada takılıyor muku. enerji gönderiliyor ama düşünce bağını uygun şekilde kesemediğimiz için istediğimiz zaman döndüremiyoruz. bendede oldu aynı şeyler
muku_baba

İyi!! En azından yanlız değilim :D
malytras

Okunmamış mesaj gönderen malytras »

slm ben yeni katıldım ve bazı sorunlarım var öncelikle bende konsantrasyon eksikligi var fazla dikkatli olamıyorum herzaman başka düşüncelere geçiş oluyo zaten ama telekinezi yapmak istiyorum ve başardımdda az bişe hareket ediyo ama başka şeylerde oluyo mesela dejavu gibiönceden görme herzaman degil ama bide biri saklandıgında yada eşyam kayboldugunda onu buluyorum aradıgım şey sanki bana sıcaklık veriyo ve ona çekiliyorum bi ısı dalgası gibi ama hala hiç bişe kontrolümde degil hele telekinez bana yardımcı olursanız sevinirim
mentalist

Okunmamış mesaj gönderen mentalist »

muku_baba yazdı:Merhaba önceliklen. siteyi yeni buldum. telekinezi işine başlıyalı 3 gün oldu. tv duydum. internetten araştırdım. bir yerde bir cümle beni harekete geçirdi. "HERKES YAPABİLİR" yazıyordu ve o gece başladım denemeye. çay kaşığı aldım elime baş parmağım ve işaret parmağım arasına koydum ve ittirmeye çalıştım. çok çabuk tepki aldım. ertesi gün ailemle tv izlerken çay kaşıgı parmağımın üzerinde birden olduğu yerde 180 derece döndü walla çok ta isteyerek yapmadım. ama bunu gördüm demekki oluyomuş dedim. şimdi istediğim zaman döndürebiliyom. ama elime ne demir parça alsam artık dev bir mıktanıs gibi oldum. elime yapışıyor kaşık düşmüyor. kardeşlerime gösterdim. onlar hemen aynını yaptılar. onlar daha hevesli çatal kaşık mixer başlığı ne buldularsa ellerinde çeviriyolar.

Size bişi sorucam? Cisim elimdeyken onu düşünerek tutabiliyorum fakat uzaktayken çok zor ulaşıyorum hatta olmuyor nasıl yapabilirim? Sadece bir kere bir elime pipet almıştım. çok uğraştım sonra birden pipet uçtu diğer elime yapıştı ordan yere düştü. demekki oluyormuş. ama o gece çok başım ağrıdı sanırım çok zorladım. kaşık bükmeye çalışıyom ama çok zor gözüküyor...teşekkürler....

arkadaşım bana özel mesaj atarak iletişeme geçermisin sana sorularım olucak
muku_baba

ok.
ErSİn

Okunmamış mesaj gönderen ErSİn »

arkadaslar ben 16 yasındayım bundan 6 sene önce demırleri havaya kaldırabiliyordum şimdi i lgilenmemekten hç bişi olmuo yeniden başladım dediğiniz her tekniği deniorum sizde biraz yardımcı olursanı sevinirim :?: :?: :D ;)