noluyo lan bana :D

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
furkanunal14

noluyo lan bana :D

Okunmamış mesaj gönderen furkanunal14 »

arkadaşlar ben telekineziye başlayalı yıllar oldu ve 11 yaşında başladım işte 11 yaşında dersteydik fen işliyoduk hocanın masasında plastik bardak vardı yoğunlaştım kenardaydı bardak yere düşmesinmi ozaman pencere filan kapalı bir arkadaşım gördü hayretle bana baktı şimdi psi-wheel pipet falan derken profesyönelleşmeye adım atıyorum telekinezi yeteneği varmıdır bir yaz boyunca kolum çıktığı için biraz ara verdim şimdi iyiyim işte profosyönelleşmeye adım atıyorum sizce telekinezi yeteneğim varmıdır benim telekineziye ilgim 8-9 yaşında başladı ama telekinezinin ne olduğunu bilmiyordum lütfen cevap verin :geek:
telekinezi içinde yeterki onu açığa çıkart

Kullanıcı avatarı
ibrahimduygulu

Re: noluyo lan bana :D

Okunmamış mesaj gönderen ibrahimduygulu »

sitede bunu görebilirsin arkadaşım bunların cevapları var...evet telekinezi yeteneğin var...saolasın
İnanmak başarmanın yarısıdır...Bu her iş için böyledir...
Kullanıcı avatarı
sil3nc3r
Yaşadığınız İl: 6 Ankara

Okunmamış mesaj gönderen sil3nc3r »

Telekinezi yeteneği her insanda vardır. Geliştirmek elinizde.
Geri döndüm
Kullanıcı avatarı
Amethyst

Okunmamış mesaj gönderen Amethyst »

furkanunal14 yazdı:arkadaşlar ben telekineziye başlayalı yıllar oldu ve 11 yaşında başladım işte 11 yaşında dersteydik fen işliyoduk hocanın masasında plastik bardak vardı yoğunlaştım kenardaydı bardak yere düşmesinmi ozaman pencere filan kapalı bir arkadaşım gördü hayretle bana baktı şimdi psi-wheel pipet falan derken profesyönelleşmeye adım atıyorum telekinezi yeteneği varmıdır bir yaz boyunca kolum çıktığı için biraz ara verdim şimdi iyiyim işte profosyönelleşmeye adım atıyorum sizce telekinezi yeteneğim varmıdır benim telekineziye ilgim 8-9 yaşında başladı ama telekinezinin ne olduğunu bilmiyordum lütfen cevap verin :geek:
furkan burdada mı sen -.-"

beyler bu arkadaşımız 13 yada 14 yaşlarında (bunu küçümsemek için söylemiyorum) heroes filminden fırlama bi çocuktur.. kendine has sevimliliği var fakat gerçekten insanı sıkanda bir yapısı var. Mesela eliniz ile gözünüzü kaşırken sanki çift görür gibi olursunuz yada optik mausenin altındaki ışık bazen mauseyi kıpırdatmasanızda yanar. Kardeşimiz bunları yetenek sanıp psisik olma yolunda ilerleyenler birisi. diğer siteden insanları bunalttığı için banlanmıştı defalarca yeniden üyelik alıp yeniden banlanmıştı.. ben uyarayım dedim çok abartılı ve uyduruk başlıklar açtığını gördüğüm için.. psisik bir siteden atılıp buraya gelmiş kardeşim. rahatsızlık vermediği sürece sorun değil zaten. geldiği sitenin adını vermek istemiyorum reklama girmesin.
"Ey Türk istikbalinin evladı! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur." - Mustafa Kemal Atatürk.
Kullanıcı avatarı
rapPRENS

Okunmamış mesaj gönderen rapPRENS »

Amethyst yazdı:
furkanunal14 yazdı:arkadaşlar ben telekineziye başlayalı yıllar oldu ve 11 yaşında başladım işte 11 yaşında dersteydik fen işliyoduk hocanın masasında plastik bardak vardı yoğunlaştım kenardaydı bardak yere düşmesinmi ozaman pencere filan kapalı bir arkadaşım gördü hayretle bana baktı şimdi psi-wheel pipet falan derken profesyönelleşmeye adım atıyorum telekinezi yeteneği varmıdır bir yaz boyunca kolum çıktığı için biraz ara verdim şimdi iyiyim işte profosyönelleşmeye adım atıyorum sizce telekinezi yeteneğim varmıdır benim telekineziye ilgim 8-9 yaşında başladı ama telekinezinin ne olduğunu bilmiyordum lütfen cevap verin :geek:
furkan burdada mı sen -.-"

beyler bu arkadaşımız 13 yada 14 yaşlarında (bunu küçümsemek için söylemiyorum) heroes filminden fırlama bi çocuktur.. kendine has sevimliliği var fakat gerçekten insanı sıkanda bir yapısı var. Mesela eliniz ile gözünüzü kaşırken sanki çift görür gibi olursunuz yada optik mausenin altındaki ışık bazen mauseyi kıpırdatmasanızda yanar. Kardeşimiz bunları yetenek sanıp psisik olma yolunda ilerleyenler birisi. diğer siteden insanları bunalttığı için banlanmıştı defalarca yeniden üyelik alıp yeniden banlanmıştı.. ben uyarayım dedim çok abartılı ve uyduruk başlıklar açtığını gördüğüm için.. psisik bir siteden atılıp buraya gelmiş kardeşim. rahatsızlık vermediği sürece sorun değil zaten. geldiği sitenin adını vermek istemiyorum reklama girmesin.
hehehe inanamıyorum yaa furkan :D guzel kardesim bizim siteden atıldın okadar bize azab cektirdin bari burdaki kardeslerimizi huzur içinde bırak :D

evet evet seninde yetenegin var
bir ışık bir işaret gönderyaRAP

Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

sitenizin adini bana ozelden yaza bilirmisin?
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.