Ben de başarılı olabilir miyim?

Moderatör: Sai

TheBull

Re: Ben de başarılı olabilir miyim?

Okunmamış mesaj gönderen TheBull »

BENDE BİRŞEY SORUCAM...

Ben psi-wheel döndürmeye çalışırken ancak ellerimi kullanarak yapıorm..Gözlerimle olmuyor..

Sonra konsantirasyon olmadan alakasız şeyler düşünerek şarkı sözü söyleyerek ellerimi psi-wheel in yanına koydum ..yine döndü..Acaba ısından mı oluyor diye düşündüm ve umudumu kaybetmeye başladım.. YAPAMIYORUM!!!! :( ilk başlayanlar için farklı bir yöntem varmı ???

Kullanıcı avatarı
doqukan

Okunmamış mesaj gönderen doqukan »

Valla bende derin bi osuruk salmadan yapamıyorum.Bükmeye veya döndürmeye yakın bi karın ağrısı oluyor.O anda osurunca çok hızlı büküp döndürebiliyorum...İlginç Değil mi?
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

YUSEGAY yazdı:Merhaba arkadaşlar, biz bu konuya lisede başladık aslında. 4 kişi biraz konsantre olup adam kaldırmalar falan. Sonra para büktüm kürdan üzerinde kağıt döndürdüm. Ama kaşık bükme olayında başarılı olamadım. Bana yardım edebilecek birilerini arıyorum...

arkadasim adammi ucurdunuz.yuh. sallama cay gibi oldu bu.ucurtma:D :lol: :lol:
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
by_rage

Okunmamış mesaj gönderen by_rage »

YUSEGAY adam uçurma demiş ama daha çok manyetik alandan yararlanarak kaldırma olayı gibi geldi bikeresinde benide kaldırmışlardı öyle sadece parmaklarıyla kaldırmadan önce ellerini kafamın üstünden geçirmişlerdi ve kaldırmışlardı sadece 4 parmakla kalktım ve 120 kiloyum :oops: :D
Kullanıcı avatarı
iynx

Okunmamış mesaj gönderen iynx »

hehehe beyler, ben yıllardır uğraşıyorum öyle tık diyince olsa. :D

YUSEGAY

Okunmamış mesaj gönderen YUSEGAY »

by_rage yazdı:YUSEGAY adam uçurma demiş ama daha çok manyetik alandan yararlanarak kaldırma olayı gibi geldi bikeresinde benide kaldırmışlardı öyle sadece parmaklarıyla kaldırmadan önce ellerini kafamın üstünden geçirmişlerdi ve kaldırmışlardı sadece 4 parmakla kalktım ve 120 kiloyum :oops: :D
Ben bunu demiştim. :) Yoksa başka türlüsü düşünülemez. :)
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

YUSEGAY yazdı:
by_rage yazdı:YUSEGAY adam uçurma demiş ama daha çok manyetik alandan yararlanarak kaldırma olayı gibi geldi bikeresinde benide kaldırmışlardı öyle sadece parmaklarıyla kaldırmadan önce ellerini kafamın üstünden geçirmişlerdi ve kaldırmışlardı sadece 4 parmakla kalktım ve 120 kiloyum :oops: :D

ha oyleyse sorun yok ben de yapmisdim.calismalara devam.
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Kullanıcı avatarı
fotino
Yaşadığınız İl: 21 Diyarbakır
Burcunuz: Yengeç Burcu: 23 Haziran-22 Temmuz
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen fotino »

fenomen yazdı:
YUSEGAY yazdı:

ha oyleyse sorun yok ben de yapmisdim.calismalara devam.
Nasıl yaptın?
“-Ya Rab, Sen bizim istediğimiz gibisin bizleri de kendi istediğin gibi eyle.”