Pyrokinezi

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
noboli88

Pyrokinezi

Okunmamış mesaj gönderen noboli88 »

arkadaşlar ben küçüklüğümden beri ateş e çok ilgi duyarım biraz araştırdım ve ateş e nasıl şekil verebileceğimi öğrendim şuan ateş i azda olsa sağa sol a oynatıp yükseltip küçültebiliyorum ama küçültmede sanki üstüne birisi bir cicim koymuş gibi küçülüyor bu konuda bildiğiniz taktiler varsa söyleye bilirmisiniz
Kullanıcı avatarı
ddemmahum

Re: Pyrokinezi

Okunmamış mesaj gönderen ddemmahum »

öncelikle ateşe çok iyi konsantre olman lazım her telekinezi deneyinde olduğu gibi..sonra onu vücudunun bi parçası gibi sanki vücudundaki bi organ gibi düşünmen lazım..hayalinde onu istediğin gibi kullandığını düşün istediğini yapabildiğini düşün..sonra yapmak istediğin şeyi düşün ve sıkıca konsantre ol...bunları yapabildiğin takdirde istediğin şey olur..sana kolay gelsin.
::Welcome to home Bruce::
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

Arkadasa katiliyorum ona konsantre ol ama hic bir sey düsünme :D Ne organmis ne bir seymis düsünme :D Unutma use telekinesis mind yani telekinezide gerekli düsünce hic bir sey düsünmemekdir.Zaten enerji senin istediyin seyi bilir ve ona göre haraket eder.
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Kullanıcı avatarı
noboli88

ben hiç bişey düşünmeden sadece ona bakıyorum ve ellerimle yön veriyorum
Kullanıcı avatarı
noboli88

yahu denediğim herşeyi yapabildimde sadece şu söndürmeyi yapamadım söndürmeyide yapsam tam olacak
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Üstüne su at :D :D :D
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Kullanıcı avatarı
Sevkan

Okunmamış mesaj gönderen Sevkan »

güzel espri :D ateşi artırmak içinde benzin dök diyecem ama çok pahalı :D
****Başarı belki insana çok şey öğretmez, fakat başarısızlık çok şey öğretir .
***Başarı tatlıdır ama çoğu zaman ter kokar .
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

:D :D :D

Kullanıcı avatarı
dramakolimelan

Okunmamış mesaj gönderen dramakolimelan »

noboli88 yazdı:arkadaşlar ben küçüklüğümden beri ateş e çok ilgi duyarım biraz araştırdım ve ateş e nasıl şekil verebileceğimi öğrendim şuan ateş i azda olsa sağa sol a oynatıp yükseltip küçültebiliyorum ama küçültmede sanki üstüne birisi bir cicim koymuş gibi küçülüyor bu konuda bildiğiniz taktiler varsa söyleye bilirmisiniz
ya bişi dicemde o ateş normalde zaten elinden kaçma hareketi yapar cok yaklaştırıncada eline yaklaşma hareketi yapar ben bu herkezte war olan bişi sanıyodum.1metre ileri kaçmıosa pekte heveslenme yahu o pyrokinezi vs diildir :mrgreen: fizik kimya vs kanunu o galiba
Kullanıcı avatarı
noboli88

yoo ben elimi ne kadar yaklaştırırsam yaklaştırım uzaklaşıyo ama belli bir yere kadar ondan sonra olduğu yerde kalıyo ama benim elimede yaklaşmıyo