Bakmalısınız!!!_3

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
narayoklar
Yaşadığınız İl: 16 Bursa

Bakmalısınız!!!_3

Okunmamış mesaj gönderen narayoklar »

hiçbir psişik güç bilimsel deneylerle kanıtlanamamıştır. james randi 1 milyon dolar vaadediyor, onlarca kişi başvurdu ve başvurmaya devam ediyor, daha ön elemeyi geçen olmadı. bunlar arasında telekinetik, telepatik, clairvoyance, esp vb. güçlere sahip olduğunu iddia eden bir sürü kişi var.

james randi kendisi de bir sihirbaz olduğu için kullanılan numaraları çok iyi biliyor, youtube da aratarak onlarca "psişik" şarlatanı nasıl deşifre ettiğini görebilirsiniz.

elbette bu şov dünyasında yaptığı işi el çabukluğu ve illüzyon ile açıklayarak yaptıklarını "psişik", "paranormal" ilan etmeyen profesyonel sihirbazlar da var. james randi, bunlardan biri ve hayatını paranormal ve parapsikolojik kandırmacaları deşifre etmeye adamış.

Hala telekinetik gücünüzün olduğunu düşünüyorsanız buyrun site;
http://www.randi.org/site/ ödül 1 milyon $
Kullanıcı avatarı
rapPRENS

Re: Bakmalısınız!!!_3

Okunmamış mesaj gönderen rapPRENS »

arkadasım ben burda sana paranormal ile ilgili hiçbirşey anlatmaya çalışmıcagım...
lakin içimden gelenleri söylmek istiyorum...

şunu unutma bu tür olaylar devlet arşivlerinde belgeleriyle vardır geçmiştede de olmuştur.
günümüzdede olacaktır...

şimdi hz. muhammed oldukten snora ortaya bir sürü sahte peygamberler mesigler cıktı...
hz. ömer ise bu yalanc ı peygambberleri temizledi..

günümüzdede öyle uri geller gibi criss angel gibi vb. kişiler para için bu tür gösteriler yapıyorlar

belkide onlarda birer yalancı ama gerçekte yapamıyan sence varmıdır...
bence yoktur ...

belkide onlarda gerçekten yapıyorlardır kim bilir neyse ben fazla uzatmıyım ...

herşey senin ellerindde senin özgür düşüncen ... ama şu sözumu asla unutmaa!!!!!

GERÇEKLER HİÇ BİR ZAMAN TARİHE YANSIMAZ BİR KAÇ İSTİSNA HARİÇ.

(bu tür olaylarda böyledir...)

saygılar sevgilerr...
bir ışık bir işaret gönderyaRAP
Kullanıcı avatarı
narayoklar
Yaşadığınız İl: 16 Bursa

Okunmamış mesaj gönderen narayoklar »

rapPRENS yazdı:arkadasım ben burda sana paranormal ile ilgili hiçbirşey anlatmaya çalışmıcagım...
lakin içimden gelenleri söylmek istiyorum...

şunu unutma bu tür olaylar devlet arşivlerinde belgeleriyle vardır geçmiştede de olmuştur.
günümüzdede olacaktır...

şimdi hz. muhammed oldukten snora ortaya bir sürü sahte peygamberler mesigler cıktı...
hz. ömer ise bu yalanc ı peygambberleri temizledi..

günümüzdede öyle uri geller gibi criss angel gibi vb. kişiler para için bu tür gösteriler yapıyorlar

belkide onlarda birer yalancı ama gerçekte yapamıyan sence varmıdır...
bence yoktur ...

belkide onlarda gerçekten yapıyorlardır kim bilir neyse ben fazla uzatmıyım ...

herşey senin ellerindde senin özgür düşüncen ... ama şu sözumu asla unutmaa!!!!!

GERÇEKLER HİÇ BİR ZAMAN TARİHE YANSIMAZ BİR KAÇ İSTİSNA HARİÇ.

(bu tür olaylarda böyledir...)

saygılar sevgilerr...
1. O halde bilim neden kabul etmiş değil

2. Neden ortada kesin kanıtları yok

3.Neden telekinezi yaptığını iddia eden bir grup insan James Randinin önünde

bu yeteneği sergileme gereği duymadı...
Kullanıcı avatarı
Bru-x

Okunmamış mesaj gönderen Bru-x »

Bilim neden kabul etmemiştir? Hangi bilim. Kimin bilimi?
Başaranlar, önce inandılar, sonra yaptılar; Başaramayanlar ise, önce yapıp sonra inanmayı denediler.

https://telekinezi.com.tr/app.php/rules
Kullanıcı avatarı
sil3nc3r
Yaşadığınız İl: 6 Ankara

Okunmamış mesaj gönderen sil3nc3r »

Bu tür tartışmalar herzaman oldu ve sonsuza kadar da olucak, önceki konunuzda "ben veletkene denemiştim yapamayıp hakaretler etmiştim ufonet adminlerine" şeklinde bir sözünüz var. Tekrar belirtmelimiyim bilmiyorum ama; Kedi ulaşamadığı ciğere mundar der.

James Randi dolandırıcının teki, bir site açmış yok böyle yok şöyle para vericem ben diye kimse alamıyo ayağına yatıyor kendini önemli birisi gibi göstermeye çalışıyor, defalarca başvuruldu o yarışmaya hiç geri dönen olmadı nedense, adam bu işte ün yapmış insanların başvurularını bile kabul etmiyor.
Geri döndüm
Kullanıcı avatarı
multiplayer1

Okunmamış mesaj gönderen multiplayer1 »

jumporfly@gmail.com msn'e ekle ordan sana adresimi vereyim..senin önünde yapabildiğim tüm teknikleri sergilerim!!!
Kullanıcı avatarı
iynx

Okunmamış mesaj gönderen iynx »

uri geller etkisi adıyla laboratuvar koşullarında yapılan gözlemlerle tk bilimsel olarak temele bağlandı.. geçtiğimiz yıl bir laboratuvar astral bedenin varlığını KANITLADI.. nina kulagina kgb den tele-suikast teklifi aldı..
Kullanıcı avatarı
noboli88

Okunmamış mesaj gönderen noboli88 »

iynx arkadaşımızın cevabıda sana kapak olmuştur artık :lol:
Kullanıcı avatarı
levitasyon

Okunmamış mesaj gönderen levitasyon »

İnsanlar hayaleriyle yaşarlar sen insanların hayelerini elinden almaya çalışıyorsun. Hayaleri olmadan insanlar gelişemez örneğin Ay'a çıkmak bir hayaldi ve gerçekleşti. Bir şeyin olmasını istiyorsan hayal et ve gerçekleşeceyinden asla şüphe etme olucahına inan eyer inanamıyorsan inanalarında hayalerini yıkmaya kalkma ve saygı duy.
En son levitasyon tarafından 10 Mar, 13:03 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Zihninizde canlandırabildiğinizi, ellerinizde de tutabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

Parapsikoloji vardir.Kiminse yapdigi seyler sahte ola bilir.Ama vardir.
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.

“Sizden Gelenler” sayfasına dön