Ruhsal Güç

Cevapla
dngsz
Mesajlar: 391
Kayıt: 14 Şub, 12:27
Konum: suz (:

Ruhsal Güç

Okunmamış mesaj gönderen dngsz »

Eğer imkanlarınız el veriyorsa mekanı olabildiğince büyük olan ormanlık alanları seçiniz.Havanın çok aşırı sıcak olmadığı; ama baharın sonlarına, yaza doğru olan bir tarihi seçiniz ki bu tarihler önümüzde.Sizden başka kimsenin olmadığını hissedeceğiniz kadar derinlere doğru gidiniz ve ağaçlarla, seslerle başbaşa kalınız.YANINIZA EN SEVDİĞİNİZ ŞEYİ ALINIZ.Bu bir insan ise fotoğrafını almanız yeterlidir, sizi ruhsal haza ulaştıracaktır.

Ve bağdaş kurarak oturun, gözlerinizi kapatın Meditasyon vs. YAPMAYIN! : ) Mümkünse sırtınızı bir ağaca dayayın otururken.Su sesi duymanız, veya etrafta akan bir suyun olması, ruhunuzu daha çok tetikleyecektir.İnsanın erdemli olan, ruhsal gücünü en çok tetikleyen mekanlardan birisi budur.Sesli şekilde en çok sevdiğiniz sözleri söylemeye başlayın.Yanınızda getirdiğiniz suyu toprağa bırakın ya da yeşilliklerin arasına.Oradan ayrılmanıza yakın çıkarın ve için o suyu.

Böyle bir mekanı bulamıyorsanız evinizde kimsenin olmadığı sessiz bir vakitte, ya gündüz Güneş'in çok net vurduğu bir zamanda ya da gece Ay'ın çok net görüldüğü ve ışığının en çok yansıdığı saatlerde bağdaş kurarak oturunuz.

Ve sağınıza bir cam küre-küp-kavanoz dolusu suyu, solunuza ise toprağı taze olan saksı içinde bir bitkiyi koyunuz.İkisinin arasında gözlerinizi kapatarak ya AY ya da GÜNEŞ ile oluşturduğunuz üçgende RUHUNUZUN DÜNYA'YA VE TÜM DOĞAYA YEPYENİ BİR NİMET ÇAĞIRDIĞINI VE DOĞURMAYA BAŞLADIĞINI HİSSEDİN.

Sağınızda su, solunuzda bitki ve yukarıda GÜNEŞ-AY üçgeninin ortasındaki odak noktası sizsiniz ve bu üçgenin arasında onlarda bulunan tüm enerjiyi, dengeyi kendinize çektiğinizi hissedin.Bazen bitkiyi koklamanız, bazen suya parmaklarınızı değdirerek düşünmeniz, onlarla bir bütün olduğunuzu hissetmeniz sizi gittikçe açacaktır.

Bunun etkisi yeterince büyüktür zaten.Bir kaç kez bunu sağladığınızda çalışmalarınızda onlardan aldığınız anahtarın her kapınızı açtığını görebilirsiniz.Bu var olanlardan bir dileme sanatıdır.

BELKİDE - BEN DE SİZDENİM - DEMEKTİR; ama yabana atılır bir teknik değildir.Mümkünse bir gece veya bir gündüz bir kaç saat bu kurduğunuz üçgen arasında düşleye düşleye uyumayı deneyiniz.Sizlere çok şey bahşedecektir ve ruhsal gücünüzün enerjisi olağanüstü şekilde artacaktır.İnancı tam sağlayamayanlar için mutlaka denenmesi gerekir; çünkü inancı olağan şekilde kuvvetlendirmekte.

ALINTIDIR!
Gerçekciyim , ulaşamıcaksam hayaller kuramam..
Peki sen bilirmisin , o kadar beden varken sadece seni arzulamak..

netenes

Re: Ruhsal Güç

Okunmamış mesaj gönderen netenes »

uzun bir teknik ama doğa ananın yanında yer almak istiyorsanız(daha doğrusu mikail) ve onun gücünden yararlanmak istiyorsanız işe yarayabilir
suvari20
Mesajlar: 5
Kayıt: 07 Nis, 19:29

Re: Ruhsal Güç

Okunmamış mesaj gönderen suvari20 »

çok meşakkatli kolay kolay uygulanamaz bir teknik...daha kolayı var değişik doğal sesler çıkaran programlar var sitede de vardır sanırım onlarla da bu ambiyansı yakalabilirsinz..
Kullanıcı avatarı
telekült
Mesajlar: 175
Kayıt: 28 Mar, 14:37
Konum: mezarlık

Re: Ruhsal Güç

Okunmamış mesaj gönderen telekült »

uyguluya bilirseniz çok güzeldir....

Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Beden-Ruh-Kinezi” sayfasına dön