Garip Bir Durumdayım.. Bakar mısınız????

Moderatör: Sai

Kullanıcı avatarı
NiXe!.

Garip Bir Durumdayım.. Bakar mısınız????

Okunmamış mesaj gönderen NiXe!. »

Herkese selam. Gördüğünüz gibi siteye yeni üye oldum ; ama emin olun bu konularda hiç de yeni değilim.

Ben 16 yaşındayım ve ben kendimi bildim bileli biraz garibimdir.En baştan başlayayım anlatmaya.

İlk olarak sanırım 4-5 yaşlarındaydım. Rüyalarım hep bir garip olurdu.Ya bilirsiniz, 4 yaşındaki çocuk rüyasında ne görür? Kuşlar böcekler... Peki ben ne görürdüm? Cenazeler, yüzü olmayan insanlar. Kısaca kabus. Ama bazı günler de garip rüyalar görürdüm ve rüyada olduğumu anlardım. Şimdi de oluyor bu. Ben rüyadayken diyorum;"ben şu anda rüyadayım.." . Hatta bir gün hiç unutmam rüyamda bi uçak kazasındaydım,bu rüyayı gördüğüm zamanlar taş çatlasa 6 yaşındaydım, uçak yanıyordu ve ben bir kenara geçip orada uyumaya çalışıyordum.İnsanlar çevreme doluşurlardı sen ne yapıyorsun derlerdi.Ben de "Şu anda rüyadayım ve eğer şimdi rüyadayken uyursam gerçekte uyanacağım biliyorum" demiştim ve cidden rüyada olduğumun bilincindeydim.

Yine o yaşlardayken ben rüyamda böyle bazı çizgi film karakterleriyle falan konuştuğumu görürdüm. Ama nasıl konuşuyorum? İngilizce. Ben, 5 yaşındaki Türk, İngilizceyi nereden biliyordum ki? Ve şu anda ki ben Anadolu lisesine gidiyorum, hayatımda bir kez olsun İngilizceye çalışmadım ama okulun en iyi İngilizce konuşanlarındanım.Herkes bana soruyor İngilizceyi nasıl konuşabiliyorsun? Nasıl çalışıyorsun bu derse? Kelime mi ezberliyorsun ? falan. Ben hiç bir zaman İngilizce'ye çalışmadığım halde sular seller gibi konuşurum o dili. Ve ben bunu küçükken rüyamda da başarıyordum.

Geçen sene din kültürü derslerini işlerken hoca rüyadayken rüyada olduğumu anlayınca çok şaşırmıştı.Hatta ben de şaşırmıştım " Ne? siz rüyada olduğunuzu anlayamıyor musunuz yani?" demiştim çünkü herkesin rüyada olduğunu anladığını düşünürdüm.

Her neyse. Gelelim 4-5 yıl sonrasına. 9-10 yaşlarındayken, cisimleri falan hareket ettirmekle kafayı bozmuştum. Hayır kesinlikle hiç bir şeyi hareket ettirmedim ama hareket ettirmek için o kadar çalıştım ki. Hatta rüyalarımda bile bardakları havaya uçurduğumu görürdüm.Fakat bunu gerçekte hiç yapamadım.Kaç sene uğraştım bilemiyorum ama hiç bir şey olmadı.En sonunda bir gün denedim ve o da olmayınca umudu kestim ve bıraktım.

Bu sırada rüya görmeye devam ediyorum.Rüyalarım çıkıyor.Rüyada bana olanları gerçekten hissediyorum.Mesela bir keresinde beni rüyamda yılan sokmuştu ve o kadar acımıştı ki.. Bunu dayım duyunca bana gülmüştü. Bir keresinde de rüyamda bir arkadaşım ayaklarıma kapanmıştı.Uyandığımda birileri sanki bacaklarıma sarılmış gibi hissetmiştim.

Ha bir rüyamı daha paylaşmak isterim. Rüyamda ,ben mersinliyim, Taşucunda teyzemlerin evinin balkonundaydım.Aşağısı tamamen sularla kaplıydı.Yanımda da sarışın gözlüklü bir adam vardı.Ben diyordum ki, "bakın buralar eskiden böyle değildi.Deniz çok uzaktan görülürdü ama şu anda deniz hemen önümüzde gibi duruyor.Burası sular altında kalacak, Çukurova sular altında kalacak." diyordum.Yanımdaki adam buna inanmıyordu.Yanımdaki sanırım bilimadamı gibi bir şeydi bilemiyorum.Sonra balkona teyzem gelmişti.Teyze söylesene, eskiden deniz şu gördüğün sütunun arkasında değil miydi? Şimdi ayaklarımıza kadar burada değil mi??" diyordum.Teyzem de evet falan diyordu sonra onu kanıtlamaya çalışıyorduk falan.Sonra coğrafya hocama sordum.Evet sular altında kalacak çoğu çöküntü yerler demişti.

Her neyse.Bir keresinde de garip bir şeydi. Bazıları bunu karabasan olarak adlandırıyor ya neyse. İşte ben yatıyordum, gece, gözlerim açık gibi kapalı gibi ama görüyorum yani.Üzerimde bir ağırlık var , sanki titriyorum ve kulağımda uğultu gibi sesler var. Bu benim başıma o sıralar çok geldiği için artık hiç korkmuyordum.Sadece durdum.Sesin kesilmesini, titremenin geçmesini bekledim.Bir süre sonra geçti.Ben sanıyorum ki harbiden karabasan var xD. Ve şöyle bir hikaye var, karabasanın bi şapkası varmış, o şapkayı alanın her istediği oluyor muymuş neymiş.O aklıma geldi. Ve elimi uzattım. Elimi uzattım,gözlerim yarı görüyor.Elimi kaldırdım biliyorum.Havada elim biliyorum ama gözlerimle bedenime baktığım zaman kolum hareket etmiyor.Hareketsiz duruyordu.Korktum ve elimi hemen indirmiştim.Kısa süre sonra bilincim tamamen açıldı.

Kısaca. Ben çok küçük yaşlardan beri bu tür şeylerle ilgileniyordum.Ben de bir gariplik vardı bunu biliyordum ve bunun da bana cisimleri hareket ettirmede yardımcı olacağını düşünüyordum. Ama küçük yaşlardan beri senelerce uğraştım ama hiç bir şey olmadı.Neden ?? ve o gece kolumu kaldırmıştım ama neden bedenim hareket etmedi?? Astralle bir ilgili olabilir mi?? Bu sorulara cevap verebilirseniz çok sevinirim..

Kullanıcı avatarı
tequila

Re: Garip Bir Durumdayım.. Bakar mısınız????

Okunmamış mesaj gönderen tequila »

bu sorulara cevap vermek bana düşmez :) ama bende bugün öğlen yarı uyanık yarı uyuyor arasıyım bağırıyorum tek ses çıkmıyor kolumu elimi hiçbir yerimi hareket ettiremiyorum gibi birşey oldu çok garipti
100 kişi 10 kişiyi öldürürse trajedi, 10 kişi 100 kişiyi öldürürse strateji olur!
Kullanıcı avatarı
NiXe!.

Okunmamış mesaj gönderen NiXe!. »

ya onlar bana da çok oluyordu o sıralar. başlarda korkuyordum sonradan korkum geçti. korkum geçince de işte artık ne oluyorsa o sırada o olanın bitmesi için bekledim. işte o sesler titreme falan biraz azalınca kolumu uzattım.Ama bedenimdeki kolum hareketsiz bir şekilde duruyordu.Kolumu kaldırdığımı biliyordum hissediyordum ama göremiyordum . gördüğüm kolum hareketsizdi. garipti ya.
ed155

Okunmamış mesaj gönderen ed155 »

Seni anlıyorum onların bir kısmını bende yaşadım korkma boşunada kendini korkutma zamanla alışcan ilgincide bunları yaşamayınca şüphelencen bana bişimi oldu diye kendini eksik hissedersin o başka
I'm have returned
Kullanıcı avatarı
kaplangoz

Okunmamış mesaj gönderen kaplangoz »

Senin bu yaşadıklarının bir kısmı astalde diğer kısmı sorun işte....
3. gözün anladığım kadarıyla baya bi gelişmiş doğustan...
Öncelerin bu cisimleri kaldırmak vs vs vs.İsleri nasıl yapacağını biliyomuydun yani bende de olurdu öyle şeyler ama nasıl diyi bu işlerle uğraşmaya başlayınca daha mutlu daha sakin daha hırslı bi hal aldım...
Bence kendini geliştirmeye bak..Potansiyel harika:D

Kullanıcı avatarı
archipallium

Okunmamış mesaj gönderen archipallium »

bazı kişilerin böyle yetenekleri diğerlerine göre daha önplanda ve gelişmiş olur sende onlardan birisin yeteneğini geliştirmeye bak ayrıca telekinezi yapmak istiyorsan kapak çalışması yap hergün ve psiçark çalış forumda ikisininde açıklaması ve teknikleri var...
Buruk bir zafer kazanmak kadar iyi bi o kadarda kötü bi durum benimki!!
Kullanıcı avatarı
Sai
Yönetici
Yönetici
Yaşadığınız İl: 54 Sakarya
Burcunuz: Aslan Burcu: 23 Temmuz-22 Ağustos
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen Sai »

olabilir bu özellikler fazla
Kullanıcı avatarı
kaplangoz

Ne kapakmış kardeşim yaff:D
Kullanıcı avatarı
archipallium

Okunmamış mesaj gönderen archipallium »

kapak çalışması her derde deva:D
Buruk bir zafer kazanmak kadar iyi bi o kadarda kötü bi durum benimki!!
Kullanıcı avatarı
kaplangoz

Valla öyle..xD