UMBRAKİNEZİ

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Kullanıcı avatarı
Sun's GirL

UMBRAKİNEZİ

Okunmamış mesaj gönderen Sun's GirL »

GÖLGE Kontrolüdür. Cisimlerin gölgesine etki eden kendisinide kontrol eder.
Kullanıcı avatarı
Sun's GirL

Re: UMBRAKİNEZİ

Misafir

Okunmamış mesaj gönderen Misafir »

ya bu imkansız bunun açıklamasını kim yapabilir bana :)
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Yaşadığınız İl: 7 Antalya
Burcunuz: Akrep Burcu: 23 Ekim-21 Kasım
Cinsiyetiniz: Erkek

Okunmamış mesaj gönderen Admin »

Burdaki illizyon mudur gerçek mi bilmiyorum. Ancak Ölüme çare bulma konusu haricinde imkansız diye bir şey yoktur. Düşünce bazında imkansız olarak tanımlananlar imkansız olabilir.

Olay aslında çok basit. Quantum fiziğinde sanırım bunun açıklaması vardı. Bir madde sabit değildir aynı anda her yerde olabilir. Eğer videodaki kişi bunu yapmışsa bununla açıklayabiliriz. Siz maddeyle ilgilendiğinizde o size cevap verir. Suya küfrederek dondururulduğunda veya güzel söz söyleyip dondurulduğunda ortaya çok farklı buz kristalleri çıkar. Yani maddede de bir algı vardır.

Belli bir seviyeye gelen insanlar veya veli zatlar aynı anda birden çok yerde olabilirler. Sabitiyet zorunluluğu yoktur. Bir madde aynı anda heryerde olabilir. Gölge bunun biraz kolaylaştırılmış veya gösteriye dökülmüş hali oluyor yani.
Bilmem ki anlatabildin mi?
Aramak, güzel bir çabadır.
Kullanıcı avatarı
Sun's GirL

İmkansız gibi geliyor algılarımızı dışa kapattığımız için, sınırlandırdığımız için imkansız gibi geliyor.
Oysa madde dünyasının üzerinde düşünerek düşüncelerimizi kilitlemeyi bir bırakabilsek yukarıdaki örneklerden pek daha güzelleri mümkün... ancak burda olduğu gibi gösteri amaçlı kullanılmadığı sürece bu yeteneklerin tecrübe edilmesi çok doğal birde işin içine maddiyat katılmamalı. çalışmaların özü yardım ve kaynakla olan bağlantıyı kurmak ona geri dönmek olmalı. bu geri dönüş herkese verilmiştir. neden imkansız olsun? imkansız dediğiniz anda yolu kaybedersiniz...örnek illizyon olabilir. bilinmesi gereken gerçektede uygulanabileceğidir.
veliler ve evliyalar o yüksek makamla bağlantıda olduklarından bunları gerçekleştirmişlerdir. o seviyeye ulaşmak ALLAH ın takdiridir elbette. illizyon olayı daha başkadır. bilgiler cinler vasıtasıyla onların yardımlarıyla gerçekkleştirilir. insan kendini onlara oyuncak eder. şahsın kendisine bakıldığında bilgi kaynağının geliş yönüde belli olur. ALLAH ın izin verdikleri veli ve evliyadır. elbette diğer bütün herşey onun izniyle gerçekleşir. yalnız ALLAH a gitmeden iblis ve cinlerle bağlantıya geçerek kendinde olmayan bir gücü(onların gücünü) kullandığını anlamamız da hemen kendini gösteriyor.

Bu çalışmalara giren arkadaşları sabır ve sükunet beklediği gibi iblis ve cin lerde beklemektedir. bu yüzden çalışmalara başlarken, bilinmesi gereken ruhsal çalışmalar ve meditatif çalışmalar yanısıra, ayetel kürsi felak ve nas surelerininde mutlaka bilinmesi gerekliliğidir...

bir dip not olarak açıklama gereği duydum..
Kullanıcı avatarı
HydroKinetic
Yeni Kullanıcı
Yeni Kullanıcı

Okunmamış mesaj gönderen HydroKinetic »

ya ben bi bunu bide zaman kontrolünü yapamıyorum.ikisi de çoık karışık.
yaşamayı hak etmeyen netenes şeysine: Eğer Gerçekten Aydınlanmış Olsaydın , Önce Dinler , Anlar Sonra Bir Şeyler Yapmaya Karar Verirdin. İki Kişinin Lafına Kanmak Mıdır Aydınlanmak ? Sergilediğin Tavır Kimin Şarlatan Olduğunu Herkese Gösteriyor.
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

Arkadaslar ben bunun hakkinda bir sey duymusdum.B yetenek baskalarindan farkli yani bu yetenek dogusdan insana verile bilir (farkli olan bu deyil).Bu calismayi 5 hafta yapmalisiniz.Ondan cok yapmayin.Olmuyorsa birakin.Ayrica umbrakinezi ileride korka bileceyiniz sizi ruhsal olarak sarsa bilen bir yetenekdir.Ileride kendi ve ya baskasinin kolgesini bilincsiz bir sekilde haraket etdire bilirsiniz bu da korkmaniza neden ola bilir.Tesekkuler
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Psycho

Okunmamış mesaj gönderen Psycho »

ya ben şu an yaptığım bir şeyi yazıyorum çok korktum ve tırstım önce psi wheel yapıyordum ve mola verdim(dinlenmek için) ve bunu gördüm..Umbrakinezi dedimki bi bakam şuna ve psi wheel'in gölgesine iter gibi yaptım birşey olmadı fakat bu köşelerden birini sıkar gibi yaparak ve inanırsam oluyor...hatta raslantıdır ide 1 kere daha denedim döndü!!!!İşin ilginci ben bu siteyi bugün buldum ve kaydoldum psi wheeli normal yapamıyorum gölgede yapabiliyorum...
Aklım Fikrim Deme Hepsini Öldür
Göl Gibi Görünebilir Ama
"O" Çöl Diyorsa Çöldür...
Kullanıcı avatarı
k3mal_r4p

Okunmamış mesaj gönderen k3mal_r4p »

ne kadar korkaesam korkayım yapıcam nabayım ıcımden gelıyo ısteyerek yaptıgım sey bu korksamda yapıcam
eger ılıncsız olarak basıam gelırse bunun benımyaptıgım aklıma gelır ve korkumu bastırabılırım umuyorum ama basıma gelrıde bastıramassam ayvayı yerım
bana don dayanmaz altma ederken
NİCE İNSANLAR GÖRDÜM ÜZERİNDE ELBİSE YOK
NİCE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

Umbra kinezi cok zor seydir.Bir de arkadasim sen onu yaparken elinin ona verdiyi ruzgardan donme ihtimali varmiydi?Bi de Havanin sirkulyasiyasi denen bir sey var hava evde haraket eder hiss etmeyiz biz bunu.
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.