KRONOKİNEZİ

Telekinezi Nasıl Yapılır? Telekinezi Teknikleri, Telekinezi için Yapılması Gerekenler...
Kullanıcı avatarı
Sun's GirL

KRONOKİNEZİ

Okunmamış mesaj gönderen Sun's GirL »

ZAMAN Kontrolüdür.

sadece hızlandırıp yavaşlatabilirsiniz.

klarien

Re: KRONOKİNEZİ

Okunmamış mesaj gönderen klarien »

zaman kontrol edilebilirmi?
oczezseseum

Okunmamış mesaj gönderen oczezseseum »

nasıl yapılır, biliyorum çok çok ileri düzeyde, sadece merak
Batux1995

Okunmamış mesaj gönderen Batux1995 »

Ya Sun's girl Her kineziyi söylüyosun ama hiçbirinin nasıl yapılacağını anlatmıyosun ya:D
Pampalar ( evet size öyle dedim az önce :l ) bir süre yoktum ama artık daha açık olmaya çalışacağım.Takan yok ama olsun söyleyeyim <3
MasterMind

Okunmamış mesaj gönderen MasterMind »

batux1995 e katılıyorum :D

Kullanıcı avatarı
elif

Okunmamış mesaj gönderen elif »

zaman göreceli bir kavram değilmi. aslında bunun yöntemini kendimizde bulabiliriz. zamanı esneten şeyler nelerse onları uygulayarak yapılabilir bu. zaman madde için geçerli değilmi ruh için zaman mekan sınırı yok. ruh ve düşünce ile yol açılabilir.
MasterMind

Okunmamış mesaj gönderen MasterMind »

o zaman normal insanlara göre daha hızlı oluruz yada gene beynimizi kandırmış oluruz bu yani
Kullanıcı avatarı
onuryilmaz01992

Okunmamış mesaj gönderen onuryilmaz01992 »

Arkadaşlar Sun's GirL e laf yok o sadece bu kinezilerin ne olduklarını söylüyor. Nasıl yapıldıkları konusunda bilgili insanlar burda görüşlerini paylaşsınlar diye konu açmış. Çok yanlış buldum tepkinizi. (MasterMind ve Batux1995]
Başlamak demek başlangıçta olmak demektir. Bir kaç kez aynı şeyleri yapmaya çalışıp bıkıp usanmak değil.Demekki bazı şeylerin devamı gelmelidir.
MENTALİZM
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

Ya kronokineziyle mesgul olmak icin en azi 2-3 yil calismalisiniz ayrica kim derse ki ben beceriyorum o sadece saati durdura bilir zamani yok.Onun icin lutfen ilk baslarda buyuk islerle mesgul olmayin sadece zaman kaybi.Unutmayin "Emeklemeden yurulmez".Ben de ilk baslarda boyle dusunurdum ve hep yetkililere geokinezi(deprem yaratma) yapa bilirmiyim diye abuk sabuk sorular sorardim.Onlar bana gerceyi dediler ben de akillandim ve alfabeyi A dan basladim
:)
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Kullanıcı avatarı
onuryilmaz01992

Okunmamış mesaj gönderen onuryilmaz01992 »

fenomen yazdı:Ya kronokineziyle mesgul olmak icin en azi 2-3 yil calismalisiniz ayrica kim derse ki ben beceriyorum o sadece saati durdura bilir zamani yok.Onun icin lutfen ilk baslarda buyuk islerle mesgul olmayin sadece zaman kaybi.Unutmayin "Emeklemeden yurulmez".Ben de ilk baslarda boyle dusunurdum ve hep yetkililere geokinezi(deprem yaratma) yapa bilirmiyim diye abuk sabuk sorular sorardim.Onlar bana gerceyi dediler ben de akillandim ve alfabeyi A dan basladim
:)
A yani başlangıçta yapılması gereken temel şey nedir ?
Başlamak demek başlangıçta olmak demektir. Bir kaç kez aynı şeyleri yapmaya çalışıp bıkıp usanmak değil.Demekki bazı şeylerin devamı gelmelidir.
MENTALİZM

“Telekinezi Teknikleri” sayfasına dön