TELEKİNEZİDE YOL YÖNTEM

Telekinezi yolculuğunuzdan Notlar
Kullanıcı avatarı
Sun's GirL

TELEKİNEZİDE YOL YÖNTEM

Okunmamış mesaj gönderen Sun's GirL »

Sevgili arkadaşlar;

Bu konu kesinlikle ne bir illizyon nede bir büyü işi..sadece ve sadece zihnin saflaştırılması işlevinin sonucu. Konuya ön yargılı yaklaşımlarımızı bir kere bu sayfalara girdiğimizde üzerimizden atmamız gerekiyor. öğreneceğimiz bir çok parapsikolojik konuların birleşimi telekinezi ve diğer kinezi türleri için ancak bir alt yapı oluşturur yada yeteneklerin açığa çıkıp evrensel hale gelmesi için birer zemindir...

saflaşmanız için meditasyonlar sizin bilincinizi evrensel bilinçle bütünlemenize yardımcı olur. astral seyahat teknikleri ruhun bedenle olan irtibatını çözümlemede temel oluşturur. bunun dışında durugörü telepati ve diğer özellikler ise evrenselleşmenin yansımaları olarak içinizden dışınıza çıkış noktalarınızdır...

belkide daha önce hiç bu konularla ilgilenmediniz yada pek çok defa ilgilendiğiniz halde çeşitli nedenlerden dolayı başarısızlığa uğrayıp yarım bıraktınız. fakat bu defa sabretmenizi, sükünet göstermenizi isteyeceğim sizden. daha önce yapmadığınız derecede sabırlı olmalısınız ve bu konuya inanmalısınız....

bu yapılabilir, yapılmıştır, yapılmaması için hiçbir neden ve engel yoktur. olan bir şey herkese oldurulur ama noktaları birleştirdiğiniz puzzle ı tamamladığınız sürece bu sizde olan ışık ışımaya başlar..

varlığınızdan çıkıp ALLAH ile birleştiğinizde göremediğiniz algı kapılarını açtığınızda pek çok bilinmeyenin önünüzde açıldığın algılayabilirsiniz. benim sizden istediğim saflaşıp hiçbir zaman açığa çıkarttığınız bu yeteneklerinizden dolayı bunun başkalarından sizi ayırıp özel bir konuma getirdiğini düşünmemenizdir...

eğer böyle düşünecek olursanız, yeteneklerinizi kaybetmeye mahkum olursunuz.. çünkü bu özellikli düşünce size gurur kibir gibi yan duygularıda beraberinde katar ki bu saflaşmanın önündeki en büyük engeldir..

çalışmalarımıza başlarken hepimize başarılar diliyorum. ben seyir defterimde kendi çalışmalarımla ilgili ilerleme ve yorumlar oluşturarak ve benim karşılaştığım engellerden sizlerinde geçeceğinizi düşünerek çözümler bularak ilerleyeceğim.

sevgilerle...
Kullanıcı avatarı
ibrahimduygulu

Re: TELEKİNEZİDE YOL YÖNTEM

Okunmamış mesaj gönderen ibrahimduygulu »

paylaşım için teşekkür ederiz arkadaşım...
İnanmak başarmanın yarısıdır...Bu her iş için böyledir...
Mr.Combo

Okunmamış mesaj gönderen Mr.Combo »

Ön yargılı arkadaşlara güzel bir anlatım olmuş. Eline sağlık.
Kullanıcı avatarı
shaman_turk
Yaşadığınız İl: 19 Çorum

Okunmamış mesaj gönderen shaman_turk »

şimdi bu konudada geçtiği gibi herşey aslında Allaha olan inancımızla alakalı. Lakin şöyle bir konuya değinmek istiyorum. Bir çoğumuz meditasyon ve benzeri teknikler yapıp güç topluyor, içimize dönüyor ve huzur buluyoruz.
İşte tam bu noktada kendi yaptığım çalışmayı sizinle paylaşmak istiyorum.
Meditasyon konusu uzun yıllardır işlenen, uygulanan ve harikulade sonuçlar alınan bir tekniktir. Ancak daha ileri, daha köklü ve bence daha kolay olan bir teknik daha var. Dinimizde en kolay tabirle iç muhasebe diye anılır. kısacası yaptığım araştırmalarda aslında meditasyonunda bir nevi iç muhasebe olduğu sonucuna vardım.
Peki ne yapmalı?
tek yapmamız gereken meditasyondaki ses çıkarmalar yerine sessizce durup karanlığın ortasında olduğumuzu var saymak. Daha sonra kendimize yönelik her cevapta biraz daha aydınlandığınız ve etrafınıza nurani bir ışık sactığınıza odaklanmak.bu ışık giderek çoğalsın ve aslında etrafınızda saklı bir bahçe olduğunu görün ve cennette olduğunuza konsantre olun.
Artık kendinize dönük konularda rüyalarınızda geçmişinizde ve gelecek planlarınızda daha iyi sonuçlar aldığınzı göreceksiniz.
Ben bu çalışmaya daha yeni başladım fakat aldığım sonuçlar mükemmeldende öte...
Bunu hissettirerek yaptırdığım bir arkadaşımda gerçekten huzur buldu ve hayatında çok şey değişti. Yaklaşık bir ay kadarlık bir zamanda 3 aydır yaptığım meditasyon ve çakra açma tekniklerinden daha fazla sonucu bu yolla aldım. Ve şimdi namaza ve duayada başladım ve iç huzurum gün be gün artmakta...
Tek yapmanız gereken geçmişteki hatalarınızı hatırlayıp kendinizi affetmek, gelecek planlarınızı ve bu gününüzü tekrar gözden geçirmek.
Shaman_Turk'ten hepinize huzurlu günler...
**Shaman_Turk**
Kullanıcı avatarı
archipallium

Okunmamış mesaj gönderen archipallium »

güzel paylaşım Sun's GirL.
shaman_turk teknik için sanada saol...
Buruk bir zafer kazanmak kadar iyi bi o kadarda kötü bi durum benimki!!
Kullanıcı avatarı
shaman_turk
Yaşadığınız İl: 19 Çorum

Okunmamış mesaj gönderen shaman_turk »

bende teşekkür ederim
**Shaman_Turk**
the ULTIMATE
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen the ULTIMATE »

yaa hazır konu dinden açılmışken soraym..
benm arkadaşlar böyle şeylere inanmıyor.. :) psi-ball psi-wheel çakra diyince de gülüyolar dalga geçiyolar :D aslında alıştım ama asıl sorum şu: O arkadaşlarımdan biri "Kur'an da böyle bişey yazıyo mu peki?" dedi.. Acaba Kur'anda telekinezi ile ilgili bir ayet fln var mı? onu sorayım dedim.. eğer varsa arkadaşa iyi kapak olacak :D :D
[i]İGLOTUS PARAPSİKOLOJİ VE SEMİNER TOPLULUĞU[/i]
Parapsikoloji TÜRKİYE: www.facebook.com/groups/telekinezzi
GSM: 554 982 3654
Ankara buluşmaları ve daha birçok şey için Parapsikoloji TÜRKİYE Facebook sayfasına bekleriz.
criminal_1994

Okunmamış mesaj gönderen criminal_1994 »

Çakra ile ilgili ayet ler var siteye ben koymuştum zamanında ama bir araştır konuları...İyi bir kapak yaparsın onlara...
"Cennette yaşamak üzere yaratılmıştık ve cennet bize hizmet etmek için düzenlenmişti. Sonra bir şeyler oldu ve yazgımız değiştirildi; cennetin yazgısında da bir değişiklik oldu mu, bu hiçbir yerde belirtilmiyor.." Franz Kafka
the ULTIMATE
Yaşadığınız İl: 6 Ankara
Burcunuz: Oğlak Burcu: 22 Aralık-21 Ocak
Cinsiyetiniz: Erkek
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen the ULTIMATE »

diyorum onlara, hadi telekineziye inanmadınız.. bari çakrayla auraya inanın.. tınmıyolar :D cahil gençlik işte(!)..
[i]İGLOTUS PARAPSİKOLOJİ VE SEMİNER TOPLULUĞU[/i]
Parapsikoloji TÜRKİYE: www.facebook.com/groups/telekinezzi
GSM: 554 982 3654
Ankara buluşmaları ve daha birçok şey için Parapsikoloji TÜRKİYE Facebook sayfasına bekleriz.
Kullanıcı avatarı
DoGuKAN
Yaşadığınız İl: 33 Mersin

Okunmamış mesaj gönderen DoGuKAN »

Cahallar xD
İf You Can Dream İt, You Can Do İt..