BEYNİNİZİN TELEKİNETİK GÜCÜNÜ KEŞFEDİN

telekinezi gücü, beyin gücü, telekinetik güç, telekinezi gücünü arttırmak, telekinezide güçlenmek, telekinezi teknikler

Telekinezi nasıl yapılır? Telekinezi teknikleri, kaşık nasıl bükülür? Kinezinin maddeye tesiri ve Telekinezi hakkında bilmek istedikleriniz Telekinezi Nedir?
Cevapla
Kullanıcı avatarı
Sevkan
Mesajlar: 123
Kayıt: 31 Oca, 19:48

BEYNİNİZİN TELEKİNETİK GÜCÜNÜ KEŞFEDİN

Okunmamış mesaj gönderen Sevkan »

BEYNİNİZİN TELEKİNETİK GÜCÜNÜ KEŞFEDİN
Resim

Beyninizin kullanmamayı alışkanlık haline getirdiğiniz bir alanı keşfedebilirsiniz.

BASKI HAKKINDA
TELEKİNEZİ DİZİSİ:1
Bu eserin yayın hakkı Mert SUSLU ye aittir.Eserin hiçbir bölümü hiçbir şekilde fotokopi,teksir yada benzeri bir araçla çoğaltılamaz.Aksi davrananlar yazarın ve yayınevinin uğradığı zararı kabul etmiş olurlar.

GİRİŞ

Keskin bir kararlılıkla hayat amacına adanmak!
Goethe'nin bir özdeyişinde adanmanın gücünü şöyle anlatır: "İnsan kendini adayana dek bir duraksama bir geriye çekilme olasılığı vardır. Tüm insiyatif ve yaratıcılık eylemlerinde, bir etkinsizlik. . İnsan kendini tamamen adadığı anda tanrısal takdir de işe karışır. Aksi takdirde asla gerçekleşmeyecek şeyler insana yardım eder. Karardan büyük bir olaylar dizisi oluşur, hiçbir insanın hayal etmediği olaylar ve moral destek, insanın yardımına koşar. Ne yapabilecekseniz ya da yapabileceğinizi hayal ediyorsanız, ona hemen başlayın. Cesaretin içinde daha çok güç ve mucize vardır: Hemen başlayın "

ÖNSÖZ


Kötü ve yanlış anlaşılmış bir öğretinin insan psikolojisi üstünde sıklıkla bir çöküntü zemini, bitkinlik gibi çeşitli rahatsızlıklar oluşturabileceği bilimsel olarak belirlenmiştir. Bu kitapta TELEKİNEZİ ve DÜŞÜNCE GÜCÜ ile ilgili yazılanlar ve verilen bilgiler kesinlikle metafizik veya paranormal bir çerçeve içinde anlatılmamaktadır.Bu kitapta bulacağınız bilgiler,dünyadaki bu alanda yapılan bilimsel araştırmaları ve fenomenleri içermektedir.

İÇİNDEKİLER

GİRİŞ

GENEL TANIMLAR VE ANLAMLARI

BEYNİN YAPISI

ZİHİN MADDE DENEYLERİNE BAŞLAMADAN ÖNCE BİLMEMİZ GEREKENLER

TK.FORMÜLÜ

TELEKİNEZİ DENEMELERİNDE ORTAM KOŞULLARI

DÜŞÜNCE BİR ENERJİ TÜRÜDÜR

ENERJİ KORUNUMU

MENTAL ETKİ

TELEKİNEZİ TEKNİKLERİ

PSİŞİK ETKİ

TEKNİKLER

PSİ ÇARK

MATRİX-THERE İS NO SPOON-(KAŞIK DİYE BİR SEY YOK)

KAŞIK BÜKME TEKNİK-1

SINIRSIZ ZİHİN POTANSİYELİUYARI !

Hazırladığım Bu kitabın amaçlarından biri de kullanmamayı alışkanlık haline getirdiğimiz Telekinetik yetimizi keşfetmemize yardım etmek,bunu geliştirmek ve bundan yararlanmamızı sağlamaktır.Burada anlatılan tekniklerden ve bu eğitim metodundan bu alanda yeteneğiniz olduğunu test ettikten sonra faydalanabilirsiniz ancak bu kitap dizisi bu alanda araştırma yürüten ve aynı zamanda bu alanda ilerlemek isteyen kişiler için hazırlanmıştır.

GENEL TANIMLAR VE ANLAMLARI

BEYNİN YAPISI

11 Boyutlu makro evreni ve atomlardan oluşan mikro kozmosu anlamaya çalışmamız, beynimizdeki her hareket, nöronlar tarafından oluşturulan her hücre yumağı, edindiğimiz her yeni bilgi ve sonrasındaki her yeni bir anlayışta bu hücresel yumak başka bir şekil alarak daha sıkı,daha komplex bir hal alır. Bunun sonucu olarak ta daha çok kimyasal aktivite harcar ve daha çok enerji tüketiriz.Yani bir fabrikanızda yüzlerce işçi çalışıp, yılda milyonlarca dolar harcadığınız bir fabrika size ne kazandırır?

Beyin toplam metabolik enerjinin %25 inin harcar.


ZİHİN MADDE DENEYLERİNE BAŞLAMADAN ÖNCE BİLMEMİZ GEREKENLER

TK. FORMULU


TK=CFe + VC + ZPE – SD – E +

TK= Telekinezi

CFe= Cerebro Iron ( Beyinke ilgili demir miktarı )

VC= Visual Contact (Görsel Temas )

ZPE= Zero Point Emotion ( Sıfır Duygu Durumu )

E= E vitamini


TELEKİNEZİ DENEMELERİNDE ORTAM KOŞULLARI

Telekinezi her ortamda her hava koşulu,atmosfer veya lokasyonda(bulunduğunuz yerleşim bölgesi)farklı etkiler gösterebilir.Yaptığım araştırma ve deneylerin sonuçlarına göre denmelerinizi ağaçlık,oksijenin bol olduğu doğal alanlarda,ormanlarda,şehir dışı alanlarda yaptığınızda daha iyi sonuç alınmasıydı.Bunun nedeni bir ortamda ne kadar fazla negatif iyon varsa beyindeki serotonin düzeyinin o kadar düşmesidir. Bunu çeşitli zaman aralıklarında ve çeşitli bölgelerde yaptığım ölçümlerlede doğruladım.

Eğer şehirde yaşıyorsanız odanızda bir iyonizatör kullanarak bunu da sağlayabilirsiniz.Telekinezi labaratuarım için geliştirdiğim iyonizatörü kitabın sonundaki ekte bulabilirsiniz.


EVREN DEKİ TOPLAM ENERJİ FORMULUM:


EVREN (Sonsuzluktaki Herşeyin Toplam Yaşam Enerjisi)= (-)Sonsuzdan (+)Sonsuza Tüm Enerji Düzeylerinin (Frekansların) Hareketi.


DÜŞÜNCE BİR ENERJİ TÜRÜDÜR.


Elektrik,Su,Gaz ve diger Enerji Kaynakları gibi Düşüncede bir Enerji türüdür.Düşüncenin maddenin temeldeki üç hali (katı,sıvı,gaz) üstündeki etkisi çeşitli bilimsel deneyler aracılığı ile ölçülmüş ve kanıtlanmıştır.

-Her enerjinin iki kutubu olduğuna göre: (pozitif (+),negatif (-),nötr) Düşünce enerjisininde kutupları oldugu teorisine göre Mental enerjinin de iki kutubu vardır.

Mental Etkiyi gerçekleştirebilmek için de düşünce enerjsinin iki kutubu da kullanılması gereklidir.Bunu,hedef nesnenize konsantre olduğunuzda Zihni tek bir noktaya odaklamak(-) ve sonra zihni olmayan bir noktaya odaklamak (+) gibi düşünebilirsiniz.
NOT:Bu konu daki çalışmalar için MENTAL ETKİ bölümüne bakınız.

-TK.Etkileşimi Kendi enerji alanınızın titreşimiyle hedef nesnenizin titreşiminin akord olmasıdır.
-Enerji alanınız etrafınızdan yayılarak tüm canlı ve cansız nesnelerle bir enerji alşverişi ve etkileşimi içindedir.
-Telekinetik enerjiniz,strese,o anda bulunduğunuz yere,saate,hava kosulullarına ,biyolojik faktörlerinize ve henüz tespit edilememiş bazı etkenlere bağlı olarak zayıf veya güçlü olabilir.

NOT: Bu bilginin detayları için ENERJİ KORUNUMU bölümünü inceleyiniz.

-TK.Enerji fizik yasalarındaki sürtünerek oluşan kinetik elektriklenme gibi bendenimizde oluşarak hücrelerimizde yoğunlaşarak vücudumuzun sivri uçları olan parmak uçlarımızda yoğunlaşır.ENERJİ KORUNUMU

MENTAL ETKİ


TELEKİNEZİ TEKNİKLERİ

Burada Dünyadaki son araştırmalara parelel olarak belli başlı TK.tekniklerini inceleyeceğiz ve kişisel tecrübelerimizi paylaştığımız bir köşemiz olacak.

Bu çalışmalara başlamadan önce stresten uzak rahat ve sessiz bir ortam tercih etmeniz daha verimli sonuçlar almanızı sağlayabilir.


PSİŞİK ETKİ

-Zihin madde etkileşimi sırasında PSİŞİK ETKİ yi ölçebilmek için cam yüzey üzerine yerleştirilmiş hedef nesnenizin (aleminyum folyo) 10-20cm uzağına küçük bir parça daha aleminyum folyo yerleştirin ve arada sırada dikkatinizi hedef nesnenizden ona kaydırarak hedef nesnenizdeki etkiye dikkat edin;zamanla etkinin artıığını göreceksiniz.Bu size Psişik enerjinizin iki kutbunu da kullanmanızda yardımcı bir teknik olabilir.aslında tam olarak iki kutup tan bahsettigimizde zihni bir noktaya odaklamak ve tam tersi olan zihni olmayan bir yere odaklamamız gerekiyor.İşin büyük bir bilmeceside burada yatıyor.Bu konu hakkında ayrı bir bölümde PSİŞİK ETKİ yi inceleyeceğiz.

TEKNİKLER

-Avuç içleri yukarı gelecek sekilde çevrildiğinde Enerji avuç içlerinde toplanarak çoğalır.

-Enerjinizi etkili olarak kullanabilmeniz için rahat bir ortam ve pozisyonda olabildiğince zihinsel olarak dingin olmanız gereklidir.

-(0) Duygu durumuna gelebilmek için nesneye odaklandığınızda zihninizden sizi rahatlatan ve hoşunuza giden bir melodiyi hatırlayın ve zihnen tekrarlayın veya bunun yerine Meditation,relaxation muzik te dinleyebilirsiniz.

-Hedef nesnenizde hareketlenme ve kıpırdanma gördüğünüzde,DOĞAL BEYİN ENERJİNİZİN nesneye nasıl aktığını hissetmeye çalışarak bu akışa konsantre olun.

-Parmak uçlarınız yukarı gelecek şekilde aleminyum folyaya uzatın.Eller ve parmak uçlarında elektriksel bir titreşim hissedildiğinde ve bu titreşimin aynı anda aleminyum folyoyu titreştirdiği gözlemleniyorsa,işaret parmaklarınızdan birini ucu aşağı doğru gelecek şekilde çevirin ve aleminyum folyonun üzerinde tutun.

-Başlangıçta işaret parmaklarınızla çalışmak yararlı olabilir.Eğer işaret parmaklarınızla çalışıyorsanız birinden diğerine parmak uçlarınızdan bir ip gibi enerjinin sürekli aktığını düşünün,hissedin ve bunu sağlayın.Enerji parmak bir parmak ucundan diğerine net olarak akmalı.Parmaklarınızın arasında sanki ince iletken bir tel varmış gibi hissettiğinizde etki %100 dür.

-Büyük yüzeyli aleminyum folyolarda etki bazen küçüklere göre daha kolay olur.

Beynimizi düşünsel olarak sınırladığımız için enerji yüzey etkisi yaratıyoruz.küçük nesnelerde ve yüzeylerde daha az enerji geniş yüzeylerde ise doğru orantılı olarak daha çok etki ediyoruz.

PSİ ÇARK

MATRİX-THERE İS NO SPOON-(KAŞIK DİYE BİR SEY YOK)

Unutmayınki gerçekten başarmak istiyorsanız buna gerçekten inanmalısınız.İnanmak yeni çağın terminoloji si içinde değerlendirirsek kuantum dünyaya enerjinizin geçmesini sağlayan bir tünel diyebilirim.Benimde kayda değer ilk etkileşimi deneyimlediğinde olduğu gibi:24-haziran-2006 saat 03:00 civarında TK.egzersizleri yaparken cisme odaklanmaktan yorulup cisme bakıp ama tamamen başka bir şeyi (Nina Kulaginayı) düşürken deneyimlemiş olmam.Aleminyum folyoya bakıyor ama tamamen başka birsey düşünüyordum ve yaklasık 6.cm2 lik bir aleminyum folyo kinetikleşerek parmak uçlarıma doğru çekilmeye başladı onu rahatça levite edebileceğim kadar enerji oluşmuştu.Bu deneyimden sonra çalışmalarımı ve araştırmalarımı genişletmeye başladım.


KAŞIK BÜKME TEKNİK-1

1-Kaşık paslanmaz celik elle bukulemeyecek sertlikte olmalıdır.

2-Kaşığı Sol elinizle tutunuz.

3-Kaşığı tutarken hiçbir sey düşünmeyiniz.Sadece dikkatinizi kaşığa verin (KONSANTRASYON AŞAMASI)

4-İşaret ve Baş parmagınızın arasında Başınızın ust kısmından akıttığınız enerjiyi hızla parmak uçlarında toplayıp yogunlastırın ve kaşıgın icine aktıgını dusunun.

5-Parmaklarınızla cok nazik bir sekilde bastırmadan ovalayın ve bunu yaparken kasıgın sadece bukulmesini istediginiz yone dogru enerjinizi yonlendirerek yapın.


SINIRSIZ ZİHİN POTANSİYELİ

miz bir enerji dönüşüm mekanızmasıdır.Beyin Algıladıgımız sesleri kokuları renkleri tatları ve dokunsal iletileri elektriksel sinyallere cevirerek algılamamızı saglar.Beynin bu algılayışı su an icinde bulundugumuz kuantsal bir enerji havuzunun dışıdır.yani hepimiz sonsuz bir enerji havuzu icinde yuzen birer zihiniz.Yapmamız gereken oldukca basit bir calısma.FORMUL: Enerjiyi kendine cek,duzenle kendinden bir sey kat ve tekrar evrene gonder.Bunu zaten tum canlılar dogal bir sekilde yapmaktadir.ama yinede evrende bazı enerji dengesizlikleri mevcuttur.


BAŞARI=DENGE (enerjileri dengeleyebildigin surece onları yonlendirebilirsin).elektrik enerjisini pozitif ve negatif olarak dengeleyemezsek hic bir elektronik cihazımızı calıstıramayız.Denge ve balans evrende en temel ve en onemli bir unsurdur.Evrendeki cekim yasaları gezegenlerin yorungeleri ve donus hızları tum devasa evrensel düzenekler muazzam bir denge üstüne kuruludur.

TK formulumuzu gelistirmek icin denge kuramı ustunde biraz calısmalıyız...Bunu Kendi kitabımda acıklıyorum.TK Beynimizdeki denge merkezi ile ilgili bir mekanızmayla birlikte calısır.Tai chi deki denge ying ve yang,temeldeki felsefesi evrenin enerji dengesinin once zihnimizde sonrada beynimizde ve dış dünyada olusmasıdır.

ANATOMİK VE ENERJİK YAPIMIZ

İnsan dokusunda 26 element mevcut bunların 6 sı yoğun olarak bulunur ve toplamın %95 ini oluşturur.

1.
Karbon
2.
Oksijen
3.
Hidrojen = % 95
4.
Nitrojen
5.
Fosfor
6.
Sülfür

KUANTUM DÜŞÜNCE

Beynimizde insanoğlunu evrenin ve Bilinmeyenin çok ötelerine götürecek olan DÜŞÜNME GÜCÜ mevcuttur.Kendimizi bu evrende seyahat eden bir UFO olarak düşünürsek,rotamızı belirleyecek olan daima düşüncelerimiz olacaktır.Peki bu düşüncelerimizi yönlendiren hareket yani komuta merkezi sizce neresidir?Sanırım bu sorunun yanıtını bulduğumuzda Evrende şu anda olmakta olan ,gelecekte olacak olan ve gecmişte olmuş olanlarında sorumlusunu bulmuş olacağız.

Şimdi burada sizlerle KUANTUM DÜŞÜNCENİN,biraz psikopatolojimizle birazda insan zekasının felsefi kıvraklığı ile ilintilendirmek istiyorum.Düşüncelerimizi yönlendiren şey bu kadar önemli ise,her şeyin başlangıcı olan bu komuta merkezini etkileyen nedir?Eğer komuta merkezimizi birileri yada herhangi bir şeyler etkiliyorsa bu rotamızı tamamen etkiler demektir.Yani kendimizi istemediğimiz bir yerde,herhangi bir zamanda,herhangi bir konumda bulabiliriz demektir.Yapmamız gereken,düşüncelerimize ilerlemek istediğimiz yönde küçük bir kıpırtı ve hareket vermemizdir.Bu hareket düşünce ışınımızın ucunu birçok yere temas ettirerek hedef düşünemize ulaşmasını sağlamak için yeterlidir.

11 Boyutlu makro evreni ve atomaltı parçacıklardan oluşan mikro kozmos’u anlamaya çalışmamız,beynimizdeki kimyasal hareketliliğin neronlar tarafından oluşturulan bir hücre yumağını yeniden şekillendirirken,edindiğimiz her yeni bilgi ve sonrasındaki her yeni anlayışta bu hücresel yumakta başka bir şekil alarak daha sıkı komplex bir yapı oluşturur.Bunun sonucu olarak ta daha cok enerji harcar ve daha cok enerji tüketiriz.Peki bu enerji tüketiminin bize kazandırdığı nedir?Düşünün ki;200 kişilik bir fabrikanız var gunde 2000 watt enerji harcayan makineleriniz var,peki günün sonundaki üretiminiz nedir?Bu soru ile beynimizi kıyaslarsak bazı seyleri anlamamamızı daha da kolaylaştırabilir.

Beynimizde oluşturduğumuz sonsuzluğun bu kimyasal haritasında Biz yani gerçekteki kişiliğimiz nerededir?Ve bu harita gösterdiği bütünü ne kadar etkileme gücüne sahiptir?


dikkatli okuyun .ipuçlarına dikkat edin.yorumlarınızı beklerim...
sizler için bulduğum bu dökümanı sizlerle paylaşmak istedim :D :D
****Başarı belki insana çok şey öğretmez, fakat başarısızlık çok şey öğretir .
***Başarı tatlıdır ama çoğu zaman ter kokar .
Kullanıcı avatarı
fenomen
Yönetici
Yönetici
Mesajlar: 947
Kayıt: 13 Eki, 09:37

Re: BEYNİNİZİN TELEKİNETİK GÜCÜNÜ KEŞFEDİN

Okunmamış mesaj gönderen fenomen »

BEYNİNİZİN
TELEKİNETİK GÜCÜNÜ KEŞFEDİN

kesf et diyorsaan edelim yaw seni mi kiracaz :lol:
Chi Master Ferdi Bayramov (безконтактный бой, no contact combat,dokunmadan dovus)

Sizin veliniz ancak Allah, O'nun Peygamberi ve namaz kılan ve rükû halinde zekat veren müminlerdir. MAİDE suresi 55.
Kullanıcı avatarı
ibrahimduygulu
Mesajlar: 334
Kayıt: 29 Ara, 17:31

Re: BEYNİNİZİN TELEKİNETİK GÜCÜNÜ KEŞFEDİN

Okunmamış mesaj gönderen ibrahimduygulu »

Valla Ben Ettim Neler Yapabileceği Konusunda Baya Bilgilendim...Ama Okuyun Diyosun ne demek ;) paylaşım için saolasın
İnanmak başarmanın yarısıdır...Bu her iş için böyledir...
Kullanıcı avatarı
d3lici
Mesajlar: 15
Kayıt: 27 Eki, 15:26

Re: BEYNİNİZİN TELEKİNETİK GÜCÜNÜ KEŞFEDİN

Okunmamış mesaj gönderen d3lici »

aslında yararlı bilgiler yatıyor.Okumakta fayda var ;)
Kullanıcı avatarı
archipallium
Mesajlar: 433
Kayıt: 21 Mar, 22:28

Re: BEYNİNİZİN TELEKİNETİK GÜCÜNÜ KEŞFEDİN

Okunmamış mesaj gönderen archipallium »

bu kitabı almak istiyorum ama yok:S d&r da bilem yok.tekirdagda bu kitabı satan bi yer bilen varsa söylesin lütfen
Buruk bir zafer kazanmak kadar iyi bi o kadarda kötü bi durum benimki!!
Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj

“Telekinezi Nedir?” sayfasına dön